Jump to content

GRŪDŲ BOKŠTAI


baltic

Recommended Posts

Na ir isirengei elevatoriu :icon-eek: kiek svarstykles kainavo, kiek max sveria? :eusa-shifty:

tai kad uzkniso rankom is aruodu sufliuot:)

o jei rimtai tai atsibodo elevatoriam ir supikejam pinigus atidavinet

pvz pernai eko rugiai po 230lt siule siemet 800 lt kiekis apie 800 t kainu skirtumas 456k litu visas projektas apie 650k statyta savo jegom puse dengia europa 325k reiskias liko tai dar 131k pliuse Tai kaip nestatyt:) ?

svarstykles rasiau anksciau www.masa.pl 62k litu . 60 t 18 m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos na baigiau pagaliau darbus galit pasigrozet :)

gal galetum ikelt nuotrauka priemimo duobes?

ner ka ten fotografuot betonine savitakos pagalba subega likuti siupeliu dastumi norija ileista 3m

o duobe reikalinga tokia kokia didziausia priekaba turi. O transporteriu ir kitu irengimu pajegumai turi visa turini suryti iki sekancios atveztos priekabos. Kitu atveju vistiek kad ir kokia didele duobe bus kalnai tik kaupsis ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o duobe reikalinga tokia kokia didziausia priekaba turi. O transporteriu ir kitu irengimu pajegumai turi visa turini suryti iki sekancios atveztos priekabos. Kitu atveju vistiek kad ir kokia didele duobe bus kalnai tik kaupsis ....

Dar prideciau, kad galima ir kitaip paskaiciuot duobes dydi >>> paskaiciuot kiek per diena max tonu nukule praeitais metais (jei isigyta per metus papildomai kombainas, ivertinti jo max nasuma), padalint ta skaiciu is kulimo valandu ir taip nusistatyti transporteriu pajegumus

Dazniausiai jei tai 20-30 t/val, uztenka duobes be transporterio (Norija pastatoma -2 m. 0.0 m tasko atzvilgiu), jei daugiau - reikalingas transporteris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arba pas ukininka skaiciavo kiek tonu per diena prikula.....

Sita eilute kazkaip skaitau parasyta su ironija :)

Tai jei galima, gerb. Deivi, as jums klausima uzduosiu. Jei zmogus turi "gyva velnia" 10 kubu priekabu, laukai salyginai arti grudu elevatoriaus, kokio tipo priemimo duobe siulytum?

P.S.: visdelto dienos prikulimas turi prasme skaiciuojant duobes dydi ir nasuma:) O gal as klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arba pas ukininka skaiciavo kiek tonu per diena prikula.....

Sita eilute kazkaip skaitau parasyta su ironija :)

Tai jei galima, gerb. Deivi, as jums klausima uzduosiu. Jei zmogus turi "gyva velnia" 10 kubu priekabu, laukai salyginai arti grudu elevatoriaus, kokio tipo priemimo duobe siulytum?

P.S.: visdelto dienos prikulimas turi prasme skaiciuojant duobes dydi ir nasuma:) O gal as klystu?

gerb. Tadai i tavo klausima vienareiksmisko atsakymo nera. Pvz. as vertinu viska bendrai:

ha skaicius

prikulimas per para

transporto priemoniu sk.

sandelio darbo val. skaicius

personalo kiekis

ir t.t

kartais net visai zmogui gali but duobe nereikalinga....

kartais jis nores viska isvezt tiesiai i elevatoriu..... ir jis bus teisus.

Kaip ir minejau vienas sprendimas tinka vienam ukiui kitas kitam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

sveiki kolegos,

galvoju įsigyti grūdų sandelevimo įranga. manau reiktu man kokių keturių bokštų po 120t. valomosios, džiovyklos, pakrovimo-iškrovimo įrangos. Ką galėtumėt pasiūlyti? Ką kainuotu man toks komplektas su pristatimu ir pastatimu?

Būtu gerai jei pasiūlimų atsiustumėt, kas užsiimat šia veikla. :)

mano el.pastas [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos,

galvoju įsigyti grūdų sandelevimo įranga. manau reiktu man kokių keturių bokštų po 120t. valomosios, džiovyklos, pakrovimo-iškrovimo įrangos. Ką galėtumėt pasiūlyti? Ką kainuotu man toks komplektas su pristatimu ir pastatimu?

Būtu gerai jei pasiūlimų atsiustumėt, kas užsiimat šia veikla. :)

mano el.pastas [email protected]

ne per dideli uzmojai ant 76ha? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip daugiau turiu zemes apie 200 ha. ir planuoju dar truputuka padidinti :)

tai ir rasyk tiek kiek turi,nes paskui kila daug neaiskumu ir gali gauti prastos info ir patarimu ;) siaip kodel tokie mazi bokstai? as imciau 3 po 300t tadu normaliau,o jei pletros nusimato imciau 3po 500T is didesnio neiskrisi. ziurek tiek kad prie didziausiu derliu dabar susitalpintus visus grudus,o pletra tegul lieka ant isvezimo iskarto ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei imti michal bokstus (kurie be apibegancio ir grudams pasiekus apacia reikia kastuvu pasidarbuot), tai 120 t kaina sukasi apie 17 000 lt su atvezimu, o pigiausi rinkoje didesnes apimties bokstai su pilnesne komplektacija (apbeganciu, ventiliatorium ir t.t) 300 tonu apie 45 000

Mazu su apibeganciu bent as nerekomenduociau, nes 1 kub. m. sandelio kaina bus per didele ir per ilgas atsipirkimo laikotarpis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man labiau patinka kur boksto lakstai buna banguoti, patys tokius turim ir tikrai nesiskundziam... ;) siaip per kelis etus pagal Tada tai pabrango,nes mum 500t kainavo kazkur 55tukst.

Tadai kiek dabar pas tave butu 1000t. bokstas su ventiliacija ir apibeganciais ;) ? ir but gerai kad ir banguotu lakstu boksto kaina pasakytum ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja Vytai turiu nuliudinti, pas mane tik tiesiu lakstu bokstai :( galiu pasiulyt banguotus vokiskus, bet ju kaina yra visiskai nelietuviska.

O tiesus 1000 t (tiksliau 1067 t) tonu (12 metru diametro) pas mane kainuotu grubiai 122 000 lt. Kaina gal gasdina, galbut rinkoje yra pigesniu variantu. Nebandysiu dabar cia vadybos kist - tiesiog tokis paskaiciavimas yra grubus, nes kiekvienu atveju reikia ziureti pagal esama situacija pas ukininka, o komplektacija nuo to keistis :)

Komplektas:

Sieneles, stogas su remu temperaturos matavimo sistemai, aptarnavimo liukai antroje juostoje ir ant stogo, kopecios iki stogo, aktyvia ventiliacija (ant stogo besisukantis "grybas"), pilnai perforuotos grindys (perforuoti lakstai), blokeliai (620 vnt), apibegantis sraigtinis transporteris, iskrovimo transporterio pajungimo sklendes (bokstui prijungti prie pasirinkto iskrovimo budo - grandiklinio ar sraigtinio transporterio), vokiskas ventiliatorius 5.5 kW (galingumo pakanka - isbandyta ZUB "Bernatoniai")

Jei rimtai domies ir planuoji kazka plesti - parasyk PM. Tada jau tikslingai, su pageidaujama komplektacija bendrautume :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja Vytai turiu nuliudinti, pas mane tik tiesiu lakstu bokstai :( galiu pasiulyt banguotus vokiskus, bet ju kaina yra visiskai nelietuviska.

O tiesus 1000 t (tiksliau 1067 t) tonu (12 metru diametro) pas mane kainuotu grubiai 122 000 lt. Kaina gal gasdina, galbut rinkoje yra pigesniu variantu. Nebandysiu dabar cia vadybos kist - tiesiog tokis paskaiciavimas yra grubus, nes kiekvienu atveju reikia ziureti pagal esama situacija pas ukininka, o komplektacija nuo to keistis :)

Komplektas:

Sieneles, stogas su remu temperaturos matavimo sistemai, aptarnavimo liukai antroje juostoje ir ant stogo, kopecios iki stogo, aktyvia ventiliacija (ant stogo besisukantis "grybas"), pilnai perforuotos grindys (perforuoti lakstai), blokeliai (620 vnt), apibegantis sraigtinis transporteris, iskrovimo transporterio pajungimo sklendes (bokstui prijungti prie pasirinkto iskrovimo budo - grandiklinio ar sraigtinio transporterio), vokiskas ventiliatorius 5.5 kW (galingumo pakanka - isbandyta ZUB "Bernatoniai")

Na pagal Tado parasyta komplektacija ir kaina galima be problemu isigyti banguotus bokstus su rimtu apibeganciu transporteriu ir temp. kontroles sistema i PC bei 11kW ventiliatorium. Tokius kaip pas tave Vytai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagal Tado parasyta komplektacija ir kaina galima be problemu isigyti banguotus bokstus su rimtu apibeganciu transporteriu ir temp. kontroles sistema i PC bei 11kW ventiliatorium. Tokius kaip pas tave Vytai ;)

11 kW ne per daug?:) aisku is didesnio neislipsi:)

Gal biski nevietoj, bet paklausiu. Kiek kainuotu mazdaug juostinis transporteris 64m ilgio apie 30t/h nasumas. butu perkami 2 vnt vienam reiketu ispilimo vezimelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...