Jump to content

T-40 vairo kolonele


Recommended Posts

Taigi. Pražvalgiau savais kanalais, tai galiu gauti dozatorių tik nuo kombaino niva. Nuo vokiškos savaeigės šienapjovės tai niekas neardo ir niekas neturi.Čia kalba apie dėvėtus. Ar turit kas su tokiu pasidaręs? Kad veiks tai aš tikiu, tik klausymas kiek kartų reiks vairą sukt?

Pamėgink paieškoti kur ardo kombainus (pvz volvo). Juose stovi geri dozatoriai. Aš į MTZ noriu dėti, tai dar abejoju, ar "originalą" ar paieškoti kokio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi. Pražvalgiau savais kanalais, tai galiu gauti dozatorių tik nuo kombaino niva. Nuo vokiškos savaeigės šienapjovės tai niekas neardo ir niekas neturi.Čia kalba apie dėvėtus. Ar turit kas su tokiu pasidaręs? Kad veiks tai aš tikiu, tik klausymas kiek kartų reiks vairą sukt?

Pamėgink paieškoti kur ardo kombainus (pvz volvo). Juose stovi geri dozatoriai. Aš į MTZ noriu dėti, tai dar abejoju, ar "originalą" ar paieškoti kokio...

Dozatorius turi buti apie 80 pralaidumas kuo didesnis pralaidumas bus tuo daugiau kartu reiks sukti vaira norint susukti ratus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Konstruoju aš po truputį tą hidrauolinį vairą. Uždėjau dozatorių, kolonelę perdariau atėjo laikas apie sujungimą galvot. Iš pvz samadielkose nesuprantu kam iš kolonelės padarytas grįžimas į tepalo bakelį? Juk pagal principą kolonėlėje jau tepalo nebėra,tai kam tas nuvedimas į bakelį? Čia tuo atveju jeigu pramuštų salnykus ant cilindro ir tepalas subėktų į kalonėlę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

as ysidejau varoma tilta ir man ratai taip pat pradejo lakstyt sestu begiu nors vairo kalonele buvo gera an vientilcio tilto vairas lengvas bet lakstyt kartais pradedavo ratai,tai as nusipirkau dozatoriu ir cilindra ,vairo kalonele visai atjungiau dejau istisa trauke tarp ratu prijungiau stumuokly ir pajungiau dozatoriu,pasibaige ratu lakstymas ,vairas liko toks pats lengvas kaip buvo su kalonke tik kad vaira reikia daugiau pasukt kartu kad ratai susisuktu ne toks jautrus vairas pasidare,o sita visa yranga su slangom ir viskuo nupirkau uz 350 litu is ltz traktoriaus deveta, o nivos vairas nejudrus dauk kartu reik sukt vaira kad ratai susisuktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ratai nelakstytu reikia truputi suvedima ratu pareguliuot kad priekyje butu siek tiek placiau, o siaip t40 kolonele labai nedurnai sukonstruota ir vairas jei viskas tvarkinga sukasi gan lengvai. Problemos atsiranda tada kai uzdedamas frontalinis krautuvas, tada jau dozatorius geriau. Ta pati galima pasakyti ir apie mtz, tik ten koloneleje tas vairo laisvumas uzknisa nepagydomas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ratai nelakstytu reikia truputi suvedima ratu pareguliuot kad priekyje butu siek tiek placiau, o siaip t40 kolonele labai nedurnai sukonstruota ir vairas jei viskas tvarkinga sukasi gan lengvai. Problemos atsiranda tada kai uzdedamas frontalinis krautuvas, tada jau dozatorius geriau. Ta pati galima pasakyti ir apie mtz, tik ten koloneleje tas vairo laisvumas uzknisa nepagydomas :lol:

...truputi suvedima ratu pareguliuot kad priekyje butu siek tiek placiau,ar tikrai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...
Gal kas patarsit ką daryt, įdėjau damfosą, ir dabar suplėšo manžietus cilindre jei susuki iki galo vairą. Gal ant pačio dozatoriaus kažkur reguliuojasi, ar reikia dėt patildomą vožtuvą?

Ar išsprendei ta problema ?

Išsprendžiau. Gal po 4 ar 5 karto keičiant manžietus cilindre prisireikė pasukt vairą. Pakėliau tiltą ir su lomu užkabinęs ratą vos pajudinau. Pasirodo užkirmijusi vieno rato įvorė buvo. Sutvarkius įvorę vairas sukasi tiek šaltam, tiek šiltam vienu pirštu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar , nauja orig.kolonele ar dozatorius ? Ka pasirinktum , ketinu pavasari remontuot , kokie pliusai to ir ano , Paties poziuriu . Sory , uz ikyruma :)

Tam ir forumas. Matai nauja kalonėlė kainuoja kažkur 900-1000lt. Dozatorius ir šlangos kainuoja apie 600lt. Pas mane kiek pamenu kalonėlė niekada gerai neveikė tai negaliu palygint. Bet lyginat su mtz kalonėlės darbu, tai dozatorius maloniau dirba.

Dar pamiršau paminėt, kad mano traktoriukas gerokai padėvėtas, tarukės antgaliai kleba, bet važiuojant keliu nesimėto, o kai buvo kalonėlė mėtydavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar , nauja orig.kolonele ar dozatorius ? Ka pasirinktum , ketinu pavasari remontuot , kokie pliusai to ir ano , Paties poziuriu . Sory , uz ikyruma :)

Tam ir forumas. Matai nauja kalonėlė kainuoja kažkur 900-1000lt. Dozatorius ir šlangos kainuoja apie 600lt. Pas mane kiek pamenu kalonėlė niekada gerai neveikė tai negaliu palygint. Bet lyginat su mtz kalonėlės darbu, tai dozatorius maloniau dirba.

Dar pamiršau paminėt, kad mano traktoriukas gerokai padėvėtas, tarukės antgaliai kleba, bet važiuojant keliu nesimėto, o kai buvo kalonėlė mėtydavosi.

na prie to paties pas mane buvo kolonele-dasibaige ,perziurejau daug apie tai forume ir siame ir rusiskame ,aiskiu tik tai kad viskas kainuoja ir pagal traktoriu nemazai-pasikeiciau i nauja kolonele 850 lietuvisku ir valanda darbo,dar del tech apziuros ramus nieks neprisikabins,dedant dozatoriu ir pinigu sanaudos nemazos laiko tarpas irgi nemazas pakol viska suderinsi,del TA irgi gali kilti neaiskumu-tiek pamastymui
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioj , buvau visom keturiom uz dozatoriu, bet visgi tvarkysiu orig.kelonele . Dozatoriaus pliusai-1.Gerai fiksuoja stumokli , del to isnyksta "ratu lakstymas" 2.Minkštas vairas(vienu pirstu sukas) Minusai-1.Gali but problem su tech.apziura(papildomo cilindro variantas) 2.Papildomi "zarnagaliai" 3.Informatyvumas mazesnis 4.Gedimo atveju pavojingesnis (nera mex.rysio su vairu) 5.Popierinis filtras(prie gero saltuko buna virsta "armonika") 6.Dozatoriaus gedimo atveju , turbut teks pirkt nauja . Koloneles pliusai-1.Nera tu minusu kuriuos turi dozatorius 2.Remontas paprastesnis. Minusai-1.ratu lakstymas(sprendimas- guoliukas, stumolio voztuvas , tarpelis reguliuojamu verzliu ,kryzmes) Kaina abieju variantu praktiskai ta pati gaunas .Euforija dzatoriaus naudai , nesugebejimas ar nebuvimas galimybes , tvarkytis orig.kolonele(cia mano manymu) . Tokie butu pamastymai , gal kam pravers apsisprendziant . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

respect ponas ..vidai.. kiekvienas perdarymas kainuoja -dar tai kad gali kazkas netikti reikes burti ..vien stuceriai kuriuos reikes pirkti aisku pats issitekinsi. ----orginaliai vairo kolonelei patarciau atskira siurbli ns-10 ar ns -15 pastatyti tada bus gerai ir aisku perinkti manzetus -----mano atveju- kadangi rinkau visa traktoriu is daliu (nebuvo koloneles) tai nusprendziau ideti nivos hidrauline tai yra stumokliukas, slangos siurbliukas paskirstytojas,vairo kolonele ir aisku kuryba :) kadangi kieme vazines ir pievoje nesuku galvos del tech apziuros .vairas lengavas kiek daugiau reikia sukti beje dirba ir neveikiant siurbliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...