Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

buvo tas zmogus ispetas, kad zeme parduodama, nuomos sutartis galioja iki siu metu gruodzio, tarp saliu kurios pasirase, as dbr esu trecia salis asmuo savininkas zemes ir man nuoma negalioja kadangi ji nebuvo iregistruota registru centre ir isviesinta, tad noriu nuomininkui pranesti atitinkamai apie nuomos nutraukima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo tas zmogus ispetas, kad zeme parduodama, nuomos sutartis galioja iki siu metu gruodzio, tarp saliu kurios pasirase, as dbr esu trecia salis asmuo savininkas zemes ir man nuoma negalioja kadangi ji nebuvo iregistruota registru centre ir isviesinta, tad noriu nuomininkui pranesti atitinkamai apie nuomos nutraukima

Ar jūs kas nors girdėjot, jog galima nutraukt vienašališkai terminuotą sutartį be teismo sprendimo?? Juk esamas naudotojas gali turimą sutartį bet kada įregistruot RC. Ką tada darysi?? Iš kur sugalvojai, kad būdamas trečia šalis gali elgtis su nuomos sutartim kaip tinkamas?? Tegali rašyt, kad sutartis nebus pratęsiama, ir ramiai laukt....Šiaip tai manau esamas naudotojas deklaruos šitą tavo sklypą kaip pūdymą, vieną kartą ant durniaus suskus skutikliu, ir pasiims išmoką. Manai jis bus neteisus?? Ar neturės tam teisės??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,pudyma jis rudeni tures uzseti. :)

O istikruju situacija pasidare idomi ir man. Ziemos pradzioj isvarzytinese nupirkau sklypeli. Matosi kad ir kaip sudinai viskas padaryta,bet kaip ir paseta zieminiai kazkokie javai. Tai dabar man ka daryti? Ar sutartis sudaryta,nieks nezinom,nes ji tokia tikrai neregistruota. Ka man perspedineti,kad jo ukininkavimo laikai tam sklype baigesi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paskambint ir pranest kad nuoma nutraukta vienas is variantu, taciau norint viska padaryti oficialiai reiktu issiusti registruota laiska nuomininkui su pranesimu. Buvo konsultuotasi su notarais taip kad cia ne is pirsto viskas lauzta.

tu pirkdamas sklypa įsipareigoji perimti ir sutartis,šiuo atveju nuomos,kad sutarti nutraukt turi sutart su nuomininku,kitu atveju jis gali tave paduoti i teisma del sutarties nevykdymo,juk tau niekas nelepe pirkt sklypo su galiojančia nuomos sutartim,juolab buvai įspetas apie sutarti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai viskas aisku,kai sutartis registruota. Bet ka man daryti siuo atveju? Daug maz zinau ir kas deklaruoja,bet kad jis turi kazkokias sutartis,tai abejotina.

Sutarties salygos (pati sutartis)pereina naujam savininkui, jeigu sutartis registruota RC,Jei neregistruota- naujam savininkui ji niekine.Kaip naujas savininkas ,registru centre gali pasiklausti, yra sutartis ar ne ,tam sklypui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutarties salygos (pati sutartis)pereina naujam savininkui, jeigu sutartis registruota RC,Jei neregistruota- naujam savininkui ji niekine.Kaip naujas savininkas ,registru centre gali pasiklausti, yra sutartis ar ne ,tam sklypui.

buves savininkas turejo pranesti kad zeme yra isnuomota ir sutartis nepasibaigus,juk sutartis neregistruota rc turi tokia pacia galia kaip ir registruota,tik pirkimo atveju pirmuma turi registruota sutartis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai aš tikrai pirkčiau jei butu arčiau manęs.kiek suprantu jis už visus tris sklypus tiek nori.Bet iš patirties žinau kad dažnai būna papildomu salygu kai tokia kaina dažniausiai išnuomota ūkininkui kokiam dešimtmečiui arba apribota veikla,vienu žodžiu reikia žiūrėti giliau.Kalbant apie pakrante pas mus jos kaina prasideda nuo 10 europietišku už ha. Dirbama gera žemė dvigubai pigiau kartais ir dar pigiau buna priklausomai nuo to kiek žmoniu seile varvina ant to sklypo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...