Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Nesinori kurt naujos temos bet labai norisi isgirst protinga diskusija va tokiu klausimu.

 Kiek reikia dirbt zemes,cia turiu omeni israiska hektarais,kad is to butu galima gyvet kitaip tariant tai butu pagrindinis pragyvenimo saltinis.Kalba eina apie augalinkystes uki.

jei nuosava žemė,boniteto vidurkis apie 40 ir šeima be išlaikytiniu ir du trečdalius darbu nudirbi pats 150-200ha.Gyventi iš to galima butu normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar keicisi situacija jei zeme ne nuoava o didzioji jos dalis nuomuota?

išsiminusuoji iš pajamu nuomos dali ir išeina tada kad sviesto jau nebe gali nusipirkti plius visada strese kad kaimynas nepašpasitu. :eusa-think:  :eusa-shhh:

Išprincipo reikia pradėti kalbėti nuo to kiek užtenka kad butum laimingas.Pvz.Mano kaimynas turi nuosavos aštuoniasdešimt keturis ha. iš kuriu trisdešimt penkis nuomoja kitam ukininkui likusius pats dirba ir augina juose daržoves.Ir jam gyvenant su žmona tu pajamu užtenka su kaupu nors abu dar ne pensinio amžiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

išsiminusuoji iš pajamu nuomos dali ir išeina tada kad sviesto jau nebe gali nusipirkti plius visada strese kad kaimynas nepašpasitu. :eusa-think:  :eusa-shhh:

Išprincipo reikia pradėti kalbėti nuo to kiek užtenka kad butum laimingas.Pvz.Mano kaimynas turi nuosavos aštuoniasdešimt keturis ha. iš kuriu trisdešimt penkis nuomoja kitam ukininkui likusius pats dirba ir augina juose daržoves.Ir jam gyvenant su žmona tu pajamu užtenka su kaupu nors abu dar ne pensinio amžiaus.

As gal tada taip uzklausiu tarkim dirbant 70 hektaru nuomuotos zemes ir sakykim pelna padalinus i dvyika menesiu kas gautusi i menesi ? turim omeni normalius metus nei super gerus nei super blogus vidutinius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien žeme mokėti dirbti neužtenka reikia mokėti savo užauginta produkcija ir parduoti ir pinigėlius visus susirinkti.otai ne vienu metu patirtis.Jau nekalbant apie technika ir kitas reikalingas ir nelabai smulkmenas.ant šimto ha nuomotos žemės jei supirkimo kainu augalininkystėje tendencijos nesikeis artimiausius dešimt metu tai per tiek laiko prakusi ir išmoksi iš tu pajamu gyventi. Paprasčiausiai turi suprasti kad kiekvienam supratimas šiuom klausimu dievo duotas skirtingas skirtingi ir išlikimo po saule budai ir priemonės. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien žeme mokėti dirbti neužtenka reikia mokėti savo užauginta produkcija ir parduoti ir pinigėlius visus susirinkti.otai ne vienu metu patirtis.Jau nekalbant apie technika ir kitas reikalingas ir nelabai smulkmenas.ant šimto ha nuomotos žemės jei supirkimo kainu augalininkystėje tendencijos nesikeis artimiausius dešimt metu tai per tiek laiko prakusi ir išmoksi iš tu pajamu gyventi. Paprasčiausiai turi suprasti kad kiekvienam supratimas šiuom klausimu dievo duotas skirtingas skirtingi ir išlikimo po saule budai ir priemonės. :icon-wink:

visa ta as suprantu su pardavimais dirbu visa gyvenima del to ir diskutuoju sita tema nes i ta visu pirma ziuriu kaip  versla ,antra man tai patina ir artima man kadangi uzaugau as galima sakyt sioje srityje ir dabar mastau gryzt i tai,bet kadang savos zemes yra nedaug tai man idomu suzinot kiek jos reik pradziai nuomuot kad tai butu galim pavadint normaliu startu. P.s techinkai pradinei biudzetas yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi tau aiškiai porinu ne tik aš bet ir kiti.Aš skaičiuoju kad  šimtas šešiasdešimt euru iš ha pajamu pradedančiam per metus tai neblogai yra ir dauginu iš tavo nuomojamu 70ha.O zvanas tau aiškina kad pats nedirbtu žemės jei gautu tris šimtus euru už nuoma.Jis pasiimtu šimta dvidešimt tūkstančiu euru nuo 400ha ir ilsėtusi kanaruose o žemės knisimo malonuma perleistu tau.Aiškiau turbut nebegalima paaiškinti tarp uždirbamo min. ir max.žemės ukyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi tau aiškiai porinu ne tik aš bet ir kiti.Aš skaičiuoju kad  šimtas šešiasdešimt euru iš ha pajamu per metus tai neblogai yra ir dauginu iš tavo 70ha.O zvanas tau aiškina kad pats nedirbtu žemės jei gautu tris šimtus euru už nuoma.Jis pasiimtu šimta dvidešimt tūkstančiu euru nuo 400ha ir ilsėtusi kanaruose o žemės knisimo malonuma perleistu tau.Aiškiau turbut nebegalima paaiškinti tarp uždirbamo min. ir max.žemės ukyje.

tai tu ta 160 e pajamu skaiciuoji is ko ar kai nuominkas zemes kad gauni 160 e uz hektara ar tu kaip zemdirbys skaiciuoji kad ari seji.purski,kuli,paskui parduodi ir tavo uzdarbis buna nuo hektaro 160 euru vidutinskai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu ta 160 e pajamu skaiciuoji is ko ar kai nuominkas zemes kad gauni 160 e uz hektara ar tu kaip zemdirbys skaiciuoji kad ari seji.purski,kuli,paskui parduodi ir tavo uzdarbis buna nuo hektaro 160 euru vidutinskai ?

viskas aisku supratau nedaiskaiciau iki galo tavo komentaro,tada kitas klausimas as skaiciuoju kad nuo sejimo iki kulimo i hetrara reik idet apie 700 euru as toli nu realiu skaiciu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...