Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

mano galva turi likti vistiek žmogiškasis faktorius, o ir pinigų visų neuždirbsi

Ypač kalbant apie tuos, kurie ir taip jau susigrobę tūkstančius ha , o vis dar atima žemes iš smulkesnių ir žlugdo juos... Tai kur riba ir kur saikas, ir kur galų gale teisingumas. Man atrodo tokios tendencijos irgi prie gero neprives, kuo labiau didės sunkiai išgyvenančių skaičius ir kuo labiau turtės siauras išrinktųjų ratas, tuo lengviau bus kilt įvairiems neramumams, su laiku vėl gali iškilti koks nors leninas, maidanas ar dar kas nors...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nulėkęs iki unijos, arba laiduotojas, arba užstatas, skaičiuoja 80proc, turto vertės. Kaip minėjo, tas turtas menkai įvertintas, tai nekažką. Bet plius minus pažiūrėjo pagal situaciją, garantavo, jog suteiktų, nes tipo šeima dirbanti, dar ūkininkas, kažkiek pajamų iš ūkio. Bet kaip sakant kol parašų nėra, gali situacija pasikeisti, ne mano naudai, ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nulėkęs iki unijos, arba laiduotojas, arba užstatas, skaičiuoja 80proc, turto vertės. Kaip minėjo, tas turtas menkai įvertintas, tai nekažką. Bet plius minus pažiūrėjo pagal situaciją, garantavo, jog suteiktų, nes tipo šeima dirbanti, dar ūkininkas, kažkiek pajamų iš ūkio. Bet kaip sakant kol parašų nėra, gali situacija pasikeisti, ne mano naudai, ačiū.

Pažiūrėk medicinos banke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Ech jum gerai mes ir zymiai brangiau moketume, bet kad tu plotu nera cia laisvu ..

pas mus irgi nera, cia nuomota buvo tai db pavyko nupirkti, bet kartais pas mus atsiranda laisvu plotu, bet sunku su jais nes dauguma kai sutvarkai idirbi zeme sumasto parduoti ir zinoma kitam :( teko karta atkurt 13 ha plota zadejo parduoti mums tai atsejom iseliu ir t.t. zodziu nuo tarybiniu laiku apzeles krumais ir t.t. nu ka sutvarkem ir sako parduodu tokiam ukininkui netoli musu nes kaina gera siulo, tai norisi tokiems akis iskabint tuo tarpu.... siaip valstybines vis dar eina telsiu rajone vis rasti, tik kad plotai po 50 aru nedidesni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kaip yra su isvarzytiniu antstolių parduodama žemę? Ar jai galioja kaimynų pirmumas? Laimi pasiūlęs didžiausia kaina, neša dokumentus į žemėtvarka, žemėtvarka siunčia kaimynam ir kaimynas gali pirkt?ar taip viskas veikia?

Kai pardavineja is varzytiniu, tai toks jausmas, kad galioja kitos respublikos istatymai. Jokio pirmumo, net bendrasavininkiui nepasiulo. Kas daugiau pasiule, tas laimejo. Teko susidurti, nezinojau, kad varzytines vyksta, traukinys nuvaziavo, kaip sakant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pardavineja is varzytiniu, tai toks jausmas, kad galioja kitos respublikos istatymai. Jokio pirmumo, net bendrasavininkiui nepasiulo. Kas daugiau pasiule, tas laimejo. Teko susidurti, nezinojau, kad varzytines vyksta, traukinys nuvaziavo, kaip sakant...

Man vienas kolega pasakojo kad iki varzytiniu buna aiskus pirkejas :) :)  imones turta ir pasidalina tie kurie pirmi speja lasiniu parukintu pavaisinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia maziau isvis reikia kalbet apie kainas bei kaip pvz buvo tema kiek iseina pelno is ha tai prisiskaito tiems kam nereikia poto visokiu nesamoniu prisigalvoja....kaip man pvz zmogus isnuomavo zeme uzsejau zieminius, atvaziavau jau purksti nuo ligu pries 2 sav sako cia nepursk cia nepursk, nes man hemija ant namu eina.....bekalbant sako tai as su trimeriu javus nupjausiu ten...as cia silauoges sodinsiu 1 ha nes jau pinigu pajimsiu tai milijonais.zodziu maziau cia snekekit apie kainas ir kas is ha iesina pelno, nes miescionim nesuprast musu sunkaus darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia maziau isvis reikia kalbet apie kainas bei kaip pvz buvo tema kiek iseina pelno is ha tai prisiskaito tiems kam nereikia poto visokiu nesamoniu prisigalvoja....kaip man pvz zmogus isnuomavo zeme uzsejau zieminius, atvaziavau jau purksti nuo ligu pries 2 sav sako cia nepursk cia nepursk, nes man hemija ant namu eina.....bekalbant sako tai as su trimeriu javus nupjausiu ten...as cia silauoges sodinsiu 1 ha nes jau pinigu pajimsiu tai milijonais.zodziu maziau cia snekekit apie kainas ir kas is ha iesina pelno, nes miescionim nesuprast musu sunkaus darbo.

matai mescionys supranta taip;paseji ir nupjauni,o viso kito nera,technika uz dyka duoda es,tai ko aniem ir neukininkaut :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo visada lengviausia ziureti kaip kitas dirba ir loti -kad jis ta turi ana turi cia galioja ne tik miescionim    :icon-mrgreen:  issinuomojant reikia su sutartim manyciau o tai po to ir nusikult uzsimanys ..

su sutartim ir issinuomota ir tai daro bile ka. daug mas mano zeme ka noriu ta darau ir ta sutartis jiem dzin

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienas kolega pasakojo kad iki varzytiniu buna aiskus pirkejas :) :)  imones turta ir pasidalina tie kurie pirmi speja lasiniu parukintu pavaisinti :)

Nesamones pasakojo,nes kiek pats dalyvaves,ar draugai elektroninese varzytinese,nenesem niekam jokiu lasiniu ir laimejom. Turiu pastebeti kad gabaliukas nuo hektaro jau stovi po 5000lt. Varenos rajone. Kaip suprantu yra kategorija zmoniu kurie tiesiog investuoja pinigus i zeme.Tai kelis sykius taip jau gavosi,kad tik pakeles kaina keliais litais virs 5k.lt uz hektara,laimi varzytines. Ka ten domino Ukmerges,Moletu zemes,irgi galit paziureti kiek varzytinese moka,ir bus aisku. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...