Jump to content

Pašarų racionai ir papildai karvems ir prieaugliui


fendj

Recommended Posts

Visada buvo labai įdomu (nors tikrai negaliu pavadinti savęs giliu žinovu) triušių (kaip ir arklių) virškinimo sistema... T. y. fermentacija po "tikrojo skrandžio".. kai mikrobiniai baltymai laukan, o iš fermentavimo pasiimama tik laisvos riebalų rūgštys, t.y. energija.... Ir nesiginčiju, kad jiems probiotikai gali būti naudingi.. O dėl broilerių - esu giliai įsitikinęs, kad naudingi... Straipsnį pasiunčiau..

gudruti pienmegy, susidaro ispudis, kad esi pakvaises teoretikas kompiuterastas, o gyvos karves nelabai esi mates, kada gi galetum cia savo isminti rodyti, jei pritvinkusiu karvuciu ferma lauktu taves.Kad nekiltu tokiu abejoniu, kad esi grynas teoretikas, tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 130
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kadangi kompiuterastas tai musiau kompiuteris uz ji melzia jis tik gyvenimo patirtimi dalinas su neisprususiais arba kitaminciais ir gerbema Kaliause pavydas yra sveikas dalykas zmonija vedantis pirmyn.Tik blogai kai jau visa tai i asmeniskumus persikelia nes siaip cia bandoma diskutuoti patirtimi pasidalinti nu ir retkarciais pablevyzgoti bet jokiu budu viens kito neizeidineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, forumiečiai kolegos, juk aš niekam primygtinai nesiūlau manimi tikėti besąlygiškai... Mes galime ir pasiginčyti.. Ir tikrai nesu vien "kompiuterastas - teoretikas"... karves ar jų pašarus kasdien čiupinėju...

Tik, kiek supratu, mano žinios kai kam jau įžeidimu atrodo, ar aš klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, forumiečiai kolegos, juk aš niekam primygtinai nesiūlau manimi tikėti besąlygiškai... Mes galime ir pasiginčyti.. Ir tikrai nesu vien "kompiuterastas - teoretikas"... karves ar jų pašarus kasdien čiupinėju...

Tik, kiek supratu, mano žinios kai kam jau įžeidimu atrodo, ar aš klystu?

nebūkime tokie įžeidūs, aš tik savo nuomonę pasakiau, žinios tai gerai , net labai gerai, bet kažkaip atrodo, kad esate teoretikas, kad tiek daug laiko praleidžiate prie kompiuterio, o gal iš tiesų jūsų karvutes melžia robotas, tai suprantu, tada daugiau laiko ir prie kompiuterio pasėdėti lieka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ūkiu daugiau rūpinasi mano antra puselė... bet, kaip jau sakiau, nesu vien teoretikas, praktikos sočiai.. nors š tikro turiu dar kitą darbą, bet jis su kompais nesusijęs...

Robotais, kiek žinau, LIetuvoje melžia Gofmanai iš Telšių, Kesminai iš Plungės, ŽŪB Lygumai iš Pakruojo ir ruošiasi Stankevičiai iš BIržų... Aš nei vienas iš jų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo. Ir ne vieną kartą. Tik mes nepuolame iš karto sąntykius viešai aiškintis, o stengiamės iš kiekvienos bėdos, išspausti naudos... Reikalaujame, kad pakeistų, pakeičia. Reikalaujame, kad kompensuotų, kompensuoja.. Silosų tyrimai, racionai iš jų.... Mes, kai baigėme su kiaulėmis žaisti, apie 2005, praktiškai su jais ir tik dirbame... su pertraukomis žinoma.... Bandėme kitur... bet kitos įmonės didelės, ten sunku prieiti iki teisybės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ten ir neparašei jokių paslapčių.Šeštadienį ,mačiau, turgui prekiauja Kauno,Litagros kombi,tai ant maišų popieriukų užrašyta panašiai,galima net fotkę įdėti.

Man klausymas.jei sudėtis keičiama bele kaip,perkant didmaišiuose ar palaidą,svoris kaip?Maišant, tonai tų brangiųjų sudedamųjų dalių mažiau,į popierių įrašant "kaip priklauso"?Taip visos įmonės elgiasi?

Kitas klausymas.kiek turėtų būti sojos,rapso,kad baltymingumas 23,5?Kažkada pirkau 22,tai tamsiai žalias su gelsvom sojom .Kai negranuliuotas , tai ir grūdas matosi tik vienas kitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega KAZE, labai paprasta paskaičiuoti sakykim, dedam:

Miežiai, 13 proc baltymų SM 42 proc

Rapso išsp. 36 proc. balt, 26 proc

Saulėgr rup 39 proc. balt. 29 proc.

Vitaminai - mineralai be balt 3 proc.

Va, ant greičio šitoks pašaras yra 26,13 proc. baltymų.. (Žaliavos baltymingumo procentas dauginamas iš įvedimo į pašarą procento, taip daroma kiekvienos įeinančios į pašarą žaliavos, gauti skaičiai sumuojami)

Nejaugi niekas niekada neprašėte pardavėjų, kad paskaičiuotų jūsų pačių pasigaminto ir šeriamo pašaro baltymingumų.????? Nejaugi taip neįdomu???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

sveiki norėjau paklausti ar y manoma padauginti

karvėm melaso

mes jį duodame taip y vone prileidžiam pusantros tonos vandens paskui supilam melasa du kibirus nuo 25kg ir išmaišom

klausiu dėlto kad man vienas žmogelis pasakė kad gali sutrikti apykaita ir dar visokiu bėdų gali iškilti bandoje ganosi 50raguočių ir taip pataisom dvi voneles ir dvi būna nepataisytos jos ta pataisyta geriau gera mes taip duodame jau 3 metai ir neko blogo nepastebėjom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai su melasa galima tik cukraus padauginti, ir įvaryti gyvuliams acidozę... Bet, jei karvės ganykloje, yra pakankamai vešli žolė, tikrai labai sunku perduozuoti šeriant tokiu būdu, kaip šeriate jūs... Vidutinė karvė per tokią dieną kaip dabar išgeria 30 - 35 ltr vandens, tai ir "taisykite" jų gėrimą, kad į tiek vandens tilptų apie 1 kg melasos.. Turėtų per daug nebūti.... Ir, jei pastebite kad pradėjo darytis skystesnės išmatos, melasos kiekį mažinkite (arba reikia didinti sauso šieno kiekį)... Šiaip tai šerti daugiau kaip kilogramą dienai nelabai rekomenduočiau.. Jums. jūsų būdu girdant gaunasi apie 3,3 procento, ir karvei išgeriant, kaip anksčiau sakiau, 30 -35 ltr gaunasi truputį daugiau.... Taigi, tik sekti išmatas ir virškinamosios ląstelinos kiekį... Daug nesibauginant..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki norėjau paklausti

kai karvutės jau būna tvarte

guoliavietes galima pabarstyti su kalkėmis

tai man iškilo klausimas su kokiomis barstyti su gesintomis ar negesintomis taip dar nesame darę bet pas viena mačiau kad yra pabarstyta ir jis sakė kad pabarsto y savaite du kartus

ir dėl ko taip žmogus daro nepasakė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...