Jump to content

Ką pasėsi


Mindaugas..

Recommended Posts

  • Atsakymai 142
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Vinco kurinys... , ogi diskinis skutykas 7m. raudonai-juodas. Padarytas klasiskai nenusileidziantis vakarietiskiems o kaina lietuviska. Tai tik pirmas kurinys , na nevisai, pries tai isbandytas zymiai siauresnis su daug daug suskustu hektaru . Zodziu gera pradzia puse darbo. Kazkuria prasme tai "foruminis" skutikas nes ir kurejas V ir naujasis seimininkas V forumieciai :icon-wink: Atleiskit man uz ilga liezuvi :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

chebra kaip jums Vinco kudikis westerno fabrikationo stende ?

as tai dar dabar negaliu atsigauti

respect Vincui

Matėm. Čiupinėjom. Kalbinom Vincą. Ratus paspardėm. Dirbs. Klausimas - kada bandom? :)

Taip jau susiklostė, kad šiemetinėje parodoje neteko apsilankyti :( tai gal kas tą Vinco kūrinį nufotkinot ? kažkaip silpnai šiemet su tom foto iš parodos. Tikiuosi kas nors dar mestels vaizdelių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko pieno pilstymo aparatas.

Tai gal nupirkai? Nes ir man patiko, tai nupirkau vieną, bei dar užsisakiau....

O kuris patiko? nes parodoje buvo net trys modeliai.....

patiko tas kur ekologinį pieną pardavinėjo, viskas paprasta ir suprantama vienas mygtukas ir du litai :)

O susidomėjimas tikrai manau būtu tokio pieno, vaikščiojant po parodą net keli žmonės klausė iš kur pieną pirkau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko pieno pilstymo aparatas.

Tai gal nupirkai? Nes ir man patiko, tai nupirkau vieną, bei dar užsisakiau....

O kuris patiko? nes parodoje buvo net trys modeliai.....

patiko tas kur ekologinį pieną pardavinėjo, viskas paprasta ir suprantama vienas mygtukas ir du litai :)

O susidomėjimas tikrai manau būtu tokio pieno, vaikščiojant po parodą net keli žmonės klausė iš kur pieną pirkau :)

Pieną pilstė, regis tik vienas apararatas(bet gal klystu?), ir tikrai ne ekologinį, nes mano ūkis nepretenduoja į ekologinio ūkio statusą, o pieną buvau atvežes asmeniškai iš savo ūkio.... Tai ar skanus pienas....? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal nupirkai? Nes ir man patiko, tai nupirkau vieną, bei dar užsisakiau....

O kuris patiko? nes parodoje buvo net trys modeliai.....

patiko tas kur ekologinį pieną pardavinėjo, viskas paprasta ir suprantama vienas mygtukas ir du litai :)

O susidomėjimas tikrai manau būtu tokio pieno, vaikščiojant po parodą net keli žmonės klausė iš kur pieną pirkau :)

Pieną pilstė, regis tik vienas apararatas(bet gal klystu?), ir tikrai ne ekologinį, nes mano ūkis nepretenduoja į ekologinio ūkio statusą, o pieną buvau atvežes asmeniškai iš savo ūkio.... Tai ar skanus pienas....? :lol:

Na aš pirkau pieną pačia paskutinę parodos dieną tas aparatas stovėjo lauke, žmogus kuris kvietė išgerti pieno turėjo ekologiška pieno ūkio sertifikatą ir dar pabrėžė, kad pienas iš ekologinio ūkio. Ir pats aparatas gerai neveikė reikėjo sustabdyti kai pet butelis buvo pilnas.

Kad ir iš kur tas pienas bebūtu aparatas man patiko ir manau dažnai pasinaudočiau jei būtu netoli gyvenamosios vietos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as gryzau :D pasiilgot manes? :D labai aciu tiems, kurie aplanke mane ir prisistate :) tik gaila, kad ne visiems galejau daug skirti laiko, nes darbo buvo iki kaklo :D del sargybinio, tai soras, taip turejo buti :D del tos patrankos, tai ausis nuraut reikia tam, kuris sugalvojo. negana to, kad sirdis i kulnus vos nenukrito dar ir mano masina cypde, nes netoli stovejo. tai kol susiderinau sekancia diena del geresnes vietos aikstelej, teko vargt. kaip musu stendas? :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

porodoj seip irgi kaciu buvo, tixliau vienas didelis CAT'inas :)

mintis del korteliu su nikais mano manymu yra labai gera, nes bent as asmeniskai is forumieciu tik keleta pazistu, tai butu malonu praplest pazistamu rata.

labai norejau susipazint su deimanteliu, bet deje nepavyko, gaila, gal kitamet pasiseks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...