Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

kas pasakys teisybę ??

daviau vaistų nuo kirmelių miltukai..........bet viena avis kažkaip durnai kosija mažiau ėda ir gulinėja kai kitos ganos....vienas gudrutis sako kad kirminai plaučiuos ir vaistų nuo to nėr...ir dar jei avys atsigeria vandens iš prudo ar upės tai avių neturėsi nes kokie tai kirminai plaučius sueda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas pasakys teisybę ??

daviau vaistų nuo kirmelių miltukai..........bet viena avis kažkaip durnai kosija mažiau ėda ir gulinėja kai kitos ganos....vienas gudrutis sako kad kirminai plaučiuos ir vaistų nuo to nėr...ir dar jei avys atsigeria vandens iš prudo ar upės tai avių neturėsi nes kokie tai kirminai plaučius sueda

Tokius dalykus reik tart su vet gygytojais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas pasakys teisybę ??

daviau vaistų nuo kirmelių miltukai..........bet viena avis kažkaip durnai kosija mažiau ėda ir gulinėja kai kitos ganos....vienas gudrutis sako kad kirminai plaučiuos ir vaistų nuo to nėr...ir dar jei avys atsigeria vandens iš prudo ar upės tai avių neturėsi nes kokie tai kirminai plaučius sueda

nemanau ka visi augintojai aviu turi grezinius avims girditi. maniskes gere is uztvankos ir nepastebejau ka kositu ar kas panasaus butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip kas del kirmeliu plauciuose tai taip buna. ir logiska jei kirmeles zuna ar bando begti kad avis springs ir dusins. gali ir uzdusti. paprasciausiai jos kai gyveno ramiai nevaikomos tai ir efekto tokio nebuvo.

As irgi miltuku daviau berods avys pagrazejo bet paskaiciavus kiek joms ju reikejo supeneti tai l.maza norma buvau tik daves. Sekanciam kartui visai bandai sersiu ne 2 pokelius o paskaiciavau kad reikia suduoti apie 5 pokelius kad butu pilnas efektas. nes vienas tas pokelis ant 250kg gyvunu mases. Tai toks pokelis panasiai turetu sueiti ant 5 aviu suaugusiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad medinius kuolus prastumsi per parama, nes as spec. tinkla tik su isipareigojimu prastumiau. kad min. 5 metus jis man tarnaus.

o tinkla pirkot pemens ar metalini velos?Gal ir nepraeis,bet kai paraiska prijeme tai neko nesake kad ne,Palauksiu atsakimo.Girdejau kad zmones tveresi su parama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SOS!!! Atsiprasau, kad ne i tema, ale kad svarbu... Priklydo nuostabus jaunas rotveileriukas, jau davėm vardą - Bacardi

Black. Negalim jo pasilikti, nes su senbuviu vilksuniu labai nesutaria, kieti labai

abu. Gal padėtumėt rasti jam naujus namučius??? Skambinkite man tel.86 55 21428

00794e39b4f1.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad medinius kuolus prastumsi per parama, nes as spec. tinkla tik su isipareigojimu prastumiau. kad min. 5 metus jis man tarnaus.

o tinkla pirkot pemens ar metalini velos?Gal ir nepraeis,bet kai paraiska prijeme tai neko nesake kad ne,Palauksiu atsakimo.Girdejau kad zmones tveresi su parama.

piemeni elektrini . is pradziu patwirtino poto reike eiti rasyti pasizadejimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Senovėj kirpdavo tris kartus: prieš Velykas, prieš Kalėdas ir dar vasarą, gal kokį rugpjūtį (?) Manau, kad dabar praktiškiausia būtų kirpti prieš išleidžiant į ganyklą, kad vasarą nebūtų per karšta, ir suginus arba prieš suginant į tvartus, kad lengviau būtų prižiūrėti avytes joms apsiėriavus - kai tvarkinga vilna, tik gimusiems ėriukams lengviau susirasti spenį, nes gali pradėti žįsti vilną. Kirpti nepatartina per karščius (kad nesusidarytų per staigus temp kontrastas ), ir prieš šalčius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. turiu 6 eriukus kuriuos noriu parduoti. Gal galit patart kokia dabar panasiai kg kaina ir gal zinot kas superka avis (aukstaitija)?

Laikratyje ieškok skelbimo - Utenyje reklamuojasi tokia Kazlausko įmonė, Molėtų rajono laikraštyje - dvi įmonės, bet jie mažai siūlo. Kai nedaug augini, geriausia parduoti savo draugams ir pažįstamiems, nes pirkėjui smagiau, kai pažįsta auginotją. Pardaviau Vilniuje saviems po 18 lt už skerdeną, bet mane kai kas kritikavo, kad per pigiai, o man tiek gana:)

Atsiprašau, o gal nori parduoti ne mėsai, o jauniklius? Tada atsakymo nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...