Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

taip planuojame :) turim su zmona nusiziureje salia musu tevu sodyba, tai kaip ir planuojam pirkti turbut. Juolab kaime tam paciam randasi ir atstumas apie 1km :) plius pastatai yra, dar ir zemes nemazai :) . Aviu tai pakolkas tik tris turim bet lauksim artimiausiais menesiais pagausejimo. Bet aisku reiks dar kokiu tada 10-20 vnt aveliu dasipirkti. Nes su trim avim ne ukininkavimas gaunasi.

Siaip pradzioj bandysim su pieninem karvem dirbti nes pajamos bent jau kokios pastovios bus, nes taip staigiai nusokus is miesto sunku butu, plius paskolos smaugs. :)

Beje p.s. mano zmonos vardas irgi Jurgita. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kooperatyvo tai taip esu ten ir aš.

Vat norėjau pasakyti dėl skaičių prancūzai berods yra paskaičiavę, kad šeima ūkininkaujant galėtų pragyventi reiktų laikyti ( čia kalba buvo tik apie gyvulius) 300 ėriavedžių , arba 100 mėsinių karvių žindenių, arba 50 melžiamų karvių , taigi visa kita yra arba tikslo siekimas arba hobis. Aš manau kad netoli teisybė tokie skaičiai. realiai mačiau Vokietijoje 2000 ėriavedžių prižiūri 6 žmonės . Jie daro viską ir gyvulius gano ir pašarus ruošia.Aš pats tokį pat skaičių laikyti galvoju su 4 samdomais ir aišku pats dirbu. Ka noriu pasakyti, realiai pelno tikėtis nereiktų ,jei tokių skaičių ateityje nežadat pasiekti. O šeip tai labai daug ūkininkų užsienyje turi smulkius ūkius, kurie yra kaip hobis ( plius papildomos pajamos) , o patis dirba kur nors kitur. Čia Lietuvoj kruva pavyzdžių , kaip žmonės ūkininkauja neturėdami jokio pelno ir nesiplečia ar tiesiog nepaskaičiuoja kad dirbdami pas kitą žmogų o ūkį turėdami kaip hobi galėtų geriau gyventi nei dabar. Dirbdamas kitur mieste gali laikyti avis , arklius, karves žindenes ar atpenimas kiaules vištas ar žąsis. Aišku reikia gerai apmastyti kaip suorganizuoti visus darbus, bet tokių pavyzdžių yra nemažai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip tavo sis pvz labai tikslus, pvz mano daug gyminiu taip ir padare vieni ~10 melziamu karviu padare zindenem, kiti dar ukininkauja, bet pvz pusbrolis kas trecia diena dirba degalinej. Ir t.t. praktiskai kurie nenorejo daugiau plestis tai truputi sumazino ukius ir pasidave i miesta dirbti, bet man kazkaip keistai atrodo kai pvz nors ir 800lt/men uzdirba, bet bet laksto i miesta dirbti, tai gal visdelto biski padidinti uki ir nelakstyti???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo panasiai buna kaimuose kai vieni laiko 6 karves ir verkia kad palyginus sunku tipo babkiu mazai ir panasiai, o vat tipo pas kita oho kokios pajamos uz piena ir pavydi tada. Nu tai kaip sakant laikyk ir tu 12 karviu ir pas tave bus ohoho pajamos dirbsi daugiau, bet nereiks uztat i miestus lakstyti. Nes paaukojes laika kuri praleidi mieste dirbdamas del 800lt galetum daug daugiau suspeti ir nuveikti pas save ir tikrai ne uz 800lt. Juolaba kad is tu 800lt kokius 200lt isleidi degalams vazineti i darba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kooperatyvo tai taip esu ten ir aš.

Na, tada turėtum pažinoti "kooperatininką" Alvydą K. iš Ukmergės. O pas juos prie fermos yra laikomi aviganiai (kur filmuose Australijoje avis gano). Pavasarį buvo kelis šuniukus atsivedę. Kiek minėjo, porą kartų buvo išleidę, tai, tipo, instinktai suveikė ir pradėjo avis ganyti. Nežinau, kiek tos tiesos, tačiau man pasirodė pakankamai įdomu. Nes iš esmės pačio šuns konstitucija tinka tam darbui. Kadangi pats esi "netradicinis" :) , manyciau/siūlyčiau pabandyti iš tų šunų išsiauginti piemenį.

Bet čia tik miesčionio "sapaliojimai"...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O šeip tai labai daug ūkininkų užsienyje turi smulkius ūkius, kurie yra kaip hobis ( plius papildomos pajamos) , o patis dirba kur nors kitur.

Labai teisinga mintis. Ir pagal europos valstybių patirtį, toks procesas vyksta ir vyks. Išliks didesni/dideli specializuoti ūkiai, o kiti ūkiai turėtų tapti papildomomis pajamomis, bet ne pagrindinėmis. Galima ginčytis, galima ne, tačiau prieš pasaulinę tendenciją nepapūsi...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogeli is miesto ar pats nezadi i kaima kraustytis? :D:D:D

Jei čia taip gražiai į mane buvo kreiptasi:), tai atsakysiu. Norėčiau.:) Bet kai viską suskaičiuoji... Įvertini šeimos interesus... Įvertini, kiek reikia pinigėlių, kad įkurtum normalų ūkį... Supranti, kad tai gali būti tik tavo hobis. Arba (kada nors ateityje) papildomomis pajamomis.

Šiaip aš (nors gimęs ir visą savo gyvenimėlį praleidęs Vilniuje) nuo kokios 8 klasės svajojau tapti mechanizatoriumi, eiti dirbti į kolūkį, gyventi kaime ir t.t. Kas baisiausia, ta mintis niekur nedingsta, o įvertinus, kad vyrams senstant, jų "žaisliukai" brangsta, galiu pridaryti kokią "nesamonę"... :lol:

Va, gal pradžiai kokią porelę sufolkų iš Giedriaus giminaičiui (bo tas irgi "netipinis" ūkininkas) į kaimą nupirksiu.:)

Bet čia juk tema apie avytes...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va dėl melžiamų avių tai čia rimtas reikalas ,vienintelė lietuvoje turinti apie 30 melžiamų avių yra Kristina Milašiūnienė mūsų kolegė iš Biržų ir kiek žinau sūrius kurius ji daro išperka be jokios reklamos tik per pažystamus . Donatai čia dar šioje srityje yra ka veikti ir realizacija tikrai būtų. Ir manau kad pakaktų laikyti kokių 100 ėriavedžių , kad galėtum išgyveti , bet reikia gaminti galutinį produktą sūrį baltą ar geltoną ar pelėsinį. Žinok dauguma pasaulio kiečiausių sūrių yra gaminami iš avių pieno.O avies pienas vienintelis tinka alergiškiems žmonėms ar kūdikiams. Žinok čia gera įdėja patikėk. gali pabandyti pasirankioti informacijos .

Noriu papasokoti savo idėja , kuri kilo važinėjant po Vokietiją. Važinedami po Vokietiją aplankėm daug ūkių šparagų ,vynuogių pieninikystės ir avių , kurius vienija tas pats tikslas ūkyje užauginta produkcija yra perdirbama ir parduodama kaip produktas čia pat vietoje o kas nuostabiausia klientų kruvos net nepatenkina visų norinčių. Aišku klientas gali visur nueiti ir pažiūrėti ar į skerdyklą ar į perdirbimo cechą o produktas nepriekaištingos kokybės.

Važiuju pas avis paskui parašysiu savo įdėją ir tau Donatai pasiūlisiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gi mano idėja yra sukurti ekologinį avininkystės ūkį kuris turėtų savo skerdyklą ir perdirbimo cachą ir gaminamą produkciją realizuočiau pats savo parduotuvėje arba........

Tagi sekanti idėja galėtų buti idėja sukurti ekologišką pieninių avių ūkį kuris taip pat turėtų savo perdirbimo cechą ir gamintu produktus iš avių pieno .realizacija taip pat savo parduotuvėje arba.............

Vat po daugtaškio gali būtį labai įdomių variantų , kur pasaulyje yra ne vienas tai galima susikooperuoti ir atidaryti aplomai ekologiškų produktų krautuvę ne prekybos centre , bet galbūt šeip kur nors, netgi sakykim už didžiųjų miestų keletą kilometrų , įkurti kokį ekologinių produktų kaimelį ,sekmė garantuota ir išloštume tai mes tie kurie augintume ir parduotume. Toks kelias tai kelias į savo nepriklausomybę ir į savęs tobulinimą . Toks kelias yra ilgas ir sunkus , bet pasiekęs tokius tikslus gali būtį maksimaliai nepriklausomas nuo visokių perekūpų , perdirbėjų ir kitų visokių padarų.( valstybės ,subsidijų)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat norėjau pasakyti dėl skaičių prancūzai berods yra paskaičiavę, kad šeima ūkininkaujant galėtų pragyventi reiktų laikyti ( čia kalba buvo tik apie gyvulius) 300 ėriavedžių , arba 100 mėsinių karvių žindenių, arba 50 melžiamų karvių , taigi visa kita yra arba tikslo siekimas arba hobis.

Vokiečiai yra paskaičiavę kad esant vienokiai ar kitokiai realizuojamų galvijų kainai,kad šeima galėtų normaliai gyventi vien augindama mėsinius galvijus,turėtų laikyti bent 60,o gausesnei šeimai ir norint gyventi turtingiau-bent 100 mėsinių veislių karvių.

Lietuvos mokslininkai šioje srityje dar neatliko,ar nepaviešino skaičiavimų...jie mini jog tai galėtų būti koks 30 žindenių...aišku kad viskas priklauso nuo kainos-tiek avims,tiek galvijams.Sakykime gali auginti 30 grynaveislių žindenių,jų palikuonis parduoti veislei ir verstis pelningiau,nei kitas,kuris laikys 50 žindenių ir pardavinės mėsai.

Su avimis,ko gero tas pats...dar skiriasi pragyvenimo lygis ir kainos pas mus ir Vokietijoje,bet manau kad netolimoje ateityje tikrai Lietuvos žemės ūkyje dirbs tik kokie 5%,likusiems tai bus papildomos pajamos ir hobis

Donatai,galbūt tavo giminaitis dirba ne vien dėl 800Lt,o dėl to kad "eitų stažas",nereikėtų mokėti įmokų Sodrai,sveikatos draudimui ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gali buti ir taip :) juk videlto reikia nors 15metu staza tureti, kad gauti minimalia pensija.

Beje alergiskiems zmonems tinka ir ozkos pienas. Mat ozku ir aviu piene nera medziagu kurios sukelia reakcija alergiskiems zmonems.

Man tik vienas trukumas atrodo su tais ozku ir aviu pieno produktais :) pvz visi teigia kad ozku pienas yra kaip vaistas ir daug maistingesnis ir naudingesnis nei karves pienas, bet kai pasiulai gal kas noretumet visi atsako as ozkos pieno gerti negaliu :) . Bet tai yra tik kvailas isitikinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gi mano idėja yra sukurti ekologinį avininkystės ūkį kuris turėtų savo skerdyklą ir perdirbimo cachą ir gaminamą produkciją realizuočiau pats savo parduotuvėje arba........

Kiek aš suprantu, pastatyti skerdyklą ir perdirbimo cechą šiais laikais kainuoja. Gal įmanoma kažkokia forma bendradarbiauti su jau pastatytomis perdirbimo įmonėmis..? Suprantu, kad savas yra savas, tačiau investicijos tikrai didžiulės. Gal įmanoma "nuomotis" šią paslaugą? Beje, kaip KB "lietuviškai aviena" sekasi bendradarbiauti su perdirbėjais? Kiek pamenu, pavasarį jau buvo pasirašyta sutartis su kauniečiais bei buvo derinama su panevėžio firma (kadangi firmos nebuvo labai garsios, neprisimenu jų pavadinimo). Ir juk vasarą turėjo parduotuvėse atsirasti rūkyti avienos gaminiai. tik kažkaip parduotuvėse (didžiosiose) nelabai teko matyti...

Tagi sekanti idėja galėtų buti idėja sukurti ekologišką pieninių avių ūkį kuris taip pat turėtų savo perdirbimo cechą ir gamintu produktus iš avių pieno .realizacija taip pat savo parduotuvėje arba.............

Irgi įdomu. Ar kas iš kolegų bendraminčių bent preliminariai skaičiavo, kiek tokia įranga galėtų kainuoti, kokie pajėgumai galėtų būti ir pan.? Bent apytikriai (kaip sakoma, prie alaus bokalo).:) Nes kai vienos melžimo įrangos vadybininko paklausiau apie melžimo įrangą avims, ragelyje kurį laiką buvo tyla...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainuot kainuoja ir ne vieną litą šeiptai aš jau projekavimo darbus ipusėjau ( skerdyklos su perdirbimo cechu) . Vokietis dabar neseniai paleido skerdyklą Vokietijoje 500 vnt. per dieną tai jam atsiėjo apie 1,5 ml. lt. Aš manau , kad prasisuksiu iki 1 ml.lt , nes mano pajėgumai projektuojami mažesni 100 vnt. per dieną. O dėl bendradarbiavimo tai teko skersti įvairiose skerdyklose tai jei trumpai, tai kraupus vaizdas .Aš pats tai atlieku daug geriau negu elinės skerdyklėlės bučeris. nemoka netik papjauti deramai , bet nei kailio nulupti, nei išdarinėti , o kai pamačiau kaip išpjausto mėsą tai viasai neviltis apėmė ,todėl nematau kitokių perspektivų ,kaip tik turėti savo. Gal tai ilgesnis kelias bet patikimesnis.

O dėl kooperativo Lietuviška aviena tai realiai ši įmonė nedirba nes nėra kam dirbti.

Kas dėl avių pienininkystės ir perdirbimo cecho tai manau ,kad ši šaka daug mažiau reikalauja investicijų negu mėsos perdirbimas. Ir rezultatas

neka prastesnis .Skaičių nežinau bet žinau tik tiek kad padaryti sūrį daug įrangos nereikia.

Mieli tautiečiai , kaip čia rašo vienas žmogus netik kalbėkim lietuviškai bet ir biznį varykim patys o neatiduokim kitiems , kad nebūtų paskui tokių Kantauskų , Kvarciejų ar Trumpų , taip negali būti kad vieni milijonus kraunasi būdami vieninteliai ir nepakartojami supirkėjai o kiti žiūri kaip gallą su galu sudurti. Aš neivieno barono lietuvos rinkai nepardaviau po tuos sušiktus 3 litus ką siūlo šitie garsieji perdirbėjai geriau tegu vokieti perka po 5,5 lt už gyvo kg . , gal jis daugiau supranta nei šie didžiavyriai , kad jei aš nieko neuždirbsiu tai arba neauginsiu daugiau arba ieškosiu kas moka daugiau.Negali buti tokia diferensiacija tarp skirtingų gamybos šakų.

Pradėjęs auginti avis aš sukuriau laišką ir išplatinau visiem mėsos perdirbėjam apie savo planus ir apie norą benradarbiauti tai atsakė vos kelio nedidelės skerdiklėlės , tipo avys nedomina o ką visi diedieji net ne kriuktelėjo tai čia lygis, čia girto kaimo proto ubago filosofija pragyvenau dieną gavau išgerti ir gerai . Aš manau , kad mums Lietuviam trūksta vienybė vieną dieną špygą suraitot šitiem perdirbėjam ir taip kelis mėnesius pakentėt , tai tie patys atvarys ieškoti mūsų ir gal kitaip kalbėtų , gal ir sutartis galima būtų kokias pasirašyti , o ne taip kaip dabar .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogeli is kaimo,na as metus labai grauziausi kad perejau i kaima ,o dabar po truputi visai nieko.matai dirbu mieste,bet ne kiekviena diena,dar neakivaizdiniam mokinuosi,mazi vaikai tai ir bandau tapti maza avininke kad buti tik keli lt.kada nors prie biudzetines algos.nesu ir nebusiu galinga ukininke nes tiek zemes nera,bet esamoje situacijoje galima ir i kazka kabintis. :D sako liaudis ,turek ideju,turesi ir kapeka! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avių pieno produktais galėtų mėgautis ir lietuviai

Daugelio šalių gyventojai avių pieną vartoja maistui. Jie jį geria šviežią arba perdirba į įvairių rūšių sūrius ir jogurtą. Avių pienas arba jo produktai paplitę Prancūzijoje, Anglijoje, Turkijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Škotijoje, Olandijoje, Graikijoje, Belgijoje, Moldovoje, Armėnijoje, Uzbekijoje, Tadžikijoje, Maroke, Irane, Irake, Izraelyje, Indijoje ir kitose šalyse. Čia melžiamos įvairiausių veislių avys.

Daugiausia pieno duoda pieninių veislių avys: Anglijos pieningoji, ostfryzai, frislandai ir kt. Per metus iš jų primelžiama po 600 - 1000 kilogramų riebaus ir maistingo pieno. Azerbaidžano, Armėnijos, Moldovos, Tadžikijos, Uzbekijos gyventojai melžia karakulines ir kitas šiurkščiavilnes avis, per laktaciją iš jų gauna po 60 – 250 litrų pieno. Pusiau plonavilnės, plonavilnės,

Romanovo ir kitų veislių avys iš viso nemelžiamos. Tačiau nustatyta, kad iki ėriukų nujunkymo, per 3 - 4 mėnesius, juos duoda po 70 - 200 litrų pieno.

Palyginti su kitų naminių gyvulių pienu, avių pienas koncentruotesnis ir riebesnis. Jis baltesnis už karvės pieną, nes jo riebaluose nėra karotino pigmento. Jame gausu amino rūgščių, B grupės, A, C, D, E vitaminų ir mineralinių medžiagų, ypač kalcio. Lietuvos gyvulininkystės instituto chemijos laboratorijoje neseniai buvo ištirta įvairių veislių avių ir jų mišrūnų pieno cheminė sudėtis. Nors pieningiausios buvo užsienietiškos ostfryzų veislės avys ir jų mišrūnės, tačiau lietuviškų avių - vietinių šiurkščiavilnių, Lietuvos juodgalvių - piene buvo daugiau sausųjų medžiagų ir riebalų. Pieninių veislių avys duoda daugiau, tačiau kur kas liesesnio pieno.

Iš avių pieno dažniausiai gaminami įvairūs sūriai: brinza, Kaukazo, Kačkavalo, Pikarino, Rokforo ir kt. Norint pasidaryti vieną kilogramą kieto sūrio, reikia tik keturių litrų avių pieno. Iš avių pieno gaminama varškė, jogurtas, tačiau sumušti sviestą gana sunku. Be to, jis turi avies pieno prieskonį, būna minkštas ir nepatvarus. Avių pieną ir iš jo pagamintus produktus gali vartoti ir vaikai, ir pagyvenę žmonės: jie nesukelia alergijos, gerai pasisavinami organizmo ir labai maistingi.

Parengė J.Pukšta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien laikraštyje "Verslo žinios" buvo nedidelis straipsnelis apie avininkystės perspektyvas. Kaip ir avininkas anksčiau buvo minėjęs, viena iš problemų (ypač smulkesniems augintojams) yra skerdyklos. Tiksliau-jų nenoras priimti skerdimui nedidelius kiekius gyvulių.

Beje, Giedriau, ar yra tekę bendrauti su Artūru iš eriukas.lt? Bent jau man įspūdį didžiulį padarė.:)

Manau, jei apjungti jėgas, galima šį tą nuveikti...

Čia buvo miesčionio pamąstymai... :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...