Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

prieš valandą, manttys pranešimas:

Rekordu jau nebus is brighto 😆

20240702_133813.jpg

Varpos gražios gerai užsipildę, pas mane skagenas  dar stovi nors vakar to pačio lietaus gavau gal tik vėjas mažesnis buvo sunku palyginti bet grūdai kai kuriose varpose iš varpažvyniu jau lenda. Tavo atveju iš produktyviausių vietų dabar bus - 20 - 30 proc derliaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , AG Paulius pranešimas:

Varpos gražios gerai užsipildę, pas mane skagenas  dar stovi nors vakar to pačio lietaus gavau gal tik vėjas mažesnis buvo sunku palyginti bet grūdai kai kuriose varpose iš varpažvyniu jau lenda. Tavo atveju iš produktyviausių vietų dabar bus - 20 - 30 proc derliaus. 

Nesutinku, kad tiek derliaus minuso bus. Esu ne karta turejes panasiu atveju. Gali but iki tonos minuso, jei dar tiek. Minusa kompensuos draudimo ismoka, tik kulti sunkiau

Pazejau varpas,  produktyvumas-60 stipriu grudu. 

Salia achim, kuris retesnis gerokai

 

20240702_154936.jpg

20240702_155244.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Zy ūkis pranešimas:

Labai nesipyzdavokit, bet kaip purškiat skersines aplink visą lauką, o kaip padaryt kad nesusidubliuotų ?

2.jpg.6b47811bd452ff0c9104ca3d0adbf372.jpg

apvaziuoji aplink visa lauka pilnai, tada kai jau vaziuoji i tech, vezas. purkstuvas issitiesina ir ijungi, o kai varai per vezas i galulauke, tai kai traktoriaus priekiniai ratai isuka i galulauke tada ir isjungi purkstuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

Nesutinku, kad tiek derliaus minuso bus. Esu ne karta turejes panasiu atveju. Gali but iki tonos minuso, jei dar tiek. Minusa kompensuos draudimo ismoka, tik kulti sunkiau

Pazejau varpas,  produktyvumas-60 stipriu grudu. 

Salia achim, kuris retesnis gerokai

 

20240702_154936.jpg

20240702_155244.jpg

Jie nepamirši pabandyk pasikulti su rankomis grūdus iš sugulusių vietų ir stačių patikrint saiko svorį, koks bus skirtumas. šeip man labai įdomu nes kelis metus tą stebiu ir mano atvėju  randau iki 30 proc. skirtumą. Aišku labai priklauso nuo brandos kada suguldė. ir kokie vėliau orai vyraus. Kai kurios varpos esančios apačioje susmulkės, dėl švieso trūkumo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , AG Paulius pranešimas:

Jie nepamirši pabandyk pasikulti su rankomis grūdus iš sugulusių vietų ir stačių patikrint saiko svorį, koks bus skirtumas. šeip man labai įdomu nes kelis metus tą stebiu ir mano atvėju  randau iki 30 proc. skirtumą. Aišku labai priklauso nuo brandos kada suguldė. ir kokie vėliau orai vyraus. Kai kurios varpos esančios apačioje susmulkės, dėl švieso trūkumo. 

su tuo sugriuvimu idomiai yra.. geriau aisku varpa stacia, bet kartais ir sugriuves 100% paselis, duoda ispudinga derliu su extra kokybe, nors guli nuo pienines-vaskines brandos. O tam paciam lauke kita veisle stovi, bet duoda 2kl ir -1T/ha

https://www.facebook.com/simanaviciuukis/videos/5958166844209928

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , AG Paulius pranešimas:

Jie nepamirši pabandyk pasikulti su rankomis grūdus iš sugulusių vietų ir stačių patikrint saiko svorį, koks bus skirtumas. šeip man labai įdomu nes kelis metus tą stebiu ir mano atvėju  randau iki 30 proc. skirtumą. Aišku labai priklauso nuo brandos kada suguldė. ir kokie vėliau orai vyraus. Kai kurios varpos esančios apačioje susmulkės, dėl švieso trūkumo. 

Didziaus8a beda db nusimato galimas zoliu perzelimas, nes savaite lietaus, brendimas letas... kita vertus, grudai turetu buti stamboki

 

Beje, del tresimo, pagrindinis tresimas 160n, plius kokybinis 34n

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, manttys pranešimas:

Rekordu jau nebus is brighto 😆

20240702_133813.jpg

Čia dar nieko, va turėjau kaip kolega krucius yra įkėlęs video, praktiškai 100 procentų gulintis skagenas, pamenu kaip šiandien paguldė galutinai liepos 13d 22 metų, bet derlių dar surinkau po 6t, bet klasės nebepamenu kokia buvo, beje pragulėjo iki pjūties dienos lygiai mėnesį ir taip turėjau 80-90ha, tai po tų metų skageno nebeauginam, jau geriau tona mažiau bet statūs, beje priežastis mano atveju dėl išgulimo ankstyva sėja, nes pasėlis rudenį jau būna stipriai suvešėjęs o pavasarį kai darom pirmą trumpinimą dar ir šalnos prigaudavo, tad efektas nekoks būdavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , ceck pranešimas:

Čia dar nieko, va turėjau kaip kolega krucius yra įkėlęs video, praktiškai 100 procentų gulintis skagenas, pamenu kaip šiandien paguldė galutinai liepos 13d 22 metų, bet derlių dar surinkau po 6t, bet klasės nebepamenu kokia buvo, beje pragulėjo iki pjūties dienos lygiai mėnesį ir taip turėjau 80-90ha, tai po tų metų skageno nebeauginam, jau geriau tona mažiau bet statūs, beje priežastis mano atveju dėl išgulimo ankstyva sėja, nes pasėlis rudenį jau būna stipriai suvešėjęs o pavasarį kai darom pirmą trumpinimą dar ir šalnos prigaudavo, tad efektas nekoks būdavo

tai cia blogesne lauko vieta, yra kur gerokai maziau. matomai vejas gaunasi kazkaip stipresinis buten sitoj vietoj. tiketina, kad menesi ir pragules jie cia, nebent labai uzeitu siluma, kurios nerodo..  butinai bus viesas aptarimaz rezultatu ir cia :D gaila neturiu derlingumo zemelapiu kombaine, tikrai butu idomu vaizdas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Gudietis pranešimas:

Sveiki, gal seni specai iš akies, aišku +-, numanot koks galėtų būti kvietrugių derlius? Seniai jau juos auginau ir tai tik gyvuliams. Mano manymu apie 5t kažkas. 

20240702_181300.heic 3.07 MB · 7 atsisiuntimai 20240702_181324.heic 2.37 MB · 2 atsisiuntimai

Manau kad apie 5,5 turėtų būti. 

pernai kūliau 8,8 t/ha iš tokio pasėlio.

IMG_20230708_210326.jpg

IMG_20230708_210313.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Gudietis pranešimas:

Sveiki, gal seni specai iš akies, aišku +-, numanot koks galėtų būti kvietrugių derlius? Seniai jau juos auginau ir tai tik gyvuliams. Mano manymu apie 5t kažkas. 

20240702_181300.heic 3.07 MB · 32 atsisiuntimai 20240702_181324.heic 2.37 MB · 11 atsisiuntimai

kad man cia i miezius panasu, ne kvietrugius. mieziu zieminiu 5 t kad butu turi labai prastai atrodyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Duncia pranešimas:

Pas mus eiline sausra, is 5 metu kokie 4 m pastoviai maziau krituliu, nei aplink... Pirma foto Attraction, kitos Achim. Kur sleniai dar 3 lapai zali, kitur grudai jau suslikai neisvystiti iki galo

IMG_20240630_103526.jpg

IMG_20240630_112619.jpg

IMG_20240703_081025.jpg

IMG_20240703_080620.jpg

Is kur esi? 

Nes Pakruoji tokia vieta aplink lija o pas mus nedaeina 🤪

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...