Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Visi gudrus, pigiai prisipirke trąšu, ir dar po 7t kuls po 400eur tai va iš kur cia kelią nuomas dar ne nukule, pvz jau man viena nuomininke paskambino ir sako man duoda nuo rudens po 350 eur plius visi mokesčiai, tiek gerai, kad pasakė kas, atsakiau kad duosiu po 360eur, o tam kibiru jaunuoliui kur dirba tai jau ir pasiūliau po 350eur tik nzn ar gerai padariau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Ukis200 pranešimas:

Visi gudrus, pigiai prisipirke trąšu, ir dar po 7t kuls po 400eur tai va iš kur cia kelią nuomas dar ne nukule, pvz jau man viena nuomininke paskambino ir sako man duoda nuo rudens po 350 eur plius visi mokesčiai, tiek gerai, kad pasakė kas, atsakiau kad duosiu po 360eur, o tam kibiru jaunuoliui kur dirba tai jau ir pasiūliau po 350eur tik nzn ar gerai padariau

Nusiimk gazus jei Tave skriaudžia.

Rudenį skaičiuosim derlių,žmogus paklausė aš pasidalinau patirtim.

Trašos pirktos brangiai ir nieko nekaltinu.

Mažai duodi,duok 400:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukis200 pranešimas:

Visi gudrus, pigiai prisipirke trąšu, ir dar po 7t kuls po 400eur tai va iš kur cia kelią nuomas dar ne nukule, pvz jau man viena nuomininke paskambino ir sako man duoda nuo rudens po 350 eur plius visi mokesčiai, tiek gerai, kad pasakė kas, atsakiau kad duosiu po 360eur, o tam kibiru jaunuoliui kur dirba tai jau ir pasiūliau po 350eur tik nzn ar gerai padariau

Už kokio dydžio čia plotą tiek pasiūlė negirdėti skaičiai dar su plius mokesciais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Nu tada ne snarglys jau kėsinasi kur tokie plotai tai ir pinigai valdo kiti

Tokiems galima javapjute pasunkint 50 gabalu armaturos i rapsa atitinkamu ilgiu paminuot,rapsas stoves nepabaigtas iki galo kult .:icon-biggrin: . cia buvo ironija,bet jeigu rimtai kas uzliptu ant galvos butu labai svarstytinas varijantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , ramas 1 pranešimas:

Tokiems galima javapjute pasunkint 50 gabalu armaturos i rapsa atitinkamu ilgiu paminuot,rapsas stoves nepabaigtas iki galo kult .:icon-biggrin: . cia buvo ironija,bet jeigu rimtai kas uzliptu ant galvos butu labai svarstytinas varijantas.

Dėl ironijos nekomentuosiu,o dėl kainos rai nežinom anos pusės.

Gal mokėjo tris kart mažiau nei dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , ramas 1 pranešimas:

Tokiems galima javapjute pasunkint 50 gabalu armaturos i rapsa atitinkamu ilgiu paminuot,rapsas stoves nepabaigtas iki galo kult .:icon-biggrin: . cia buvo ironija,bet jeigu rimtai kas uzliptu ant galvos butu labai svarstytinas varijantas.

Ka tu žinai prieš kokį nesveika uzsoksi jai jis gali virš 800 stuku sumokėt į priekį tai jam pasamdyti kad liktai be namų ar galvos manau ne problema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , AgroP pranešimas:

Tai čia tau kiekvienas galim už 450€ savo žemę nuosava perleisti tu tik dirbk ir mokėk nuomą laiku. Man už teks ir nuomos gautos. 

Atsargiai,nes ir Tu vaikeziukas būsi :D

Po 350 savo laukam brangu,o viešojoj erdvėj mėtosi po 450.

Ar tik nebus pasakoriukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , AgroP pranešimas:

Tai čia tau kiekvienas galim už 450€ savo žemę nuosava perleisti tu tik dirbk ir mokėk nuomą laiku. Man už teks ir nuomos gautos. 

Idomu kokiam cia kraste tokios kainos jei po 450 uz ha tai kepure ant sono ir nuo rudens varykit mokescius pats susimokesiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, WYCKA/ pranešimas:

Ka tu žinai prieš kokį nesveika uzsoksi jai jis gali virš 800 stuku sumokėt į priekį tai jam pasamdyti kad liktai be namų ar galvos manau ne problema

Maziau reik bijot ir mysciot i bata .N budu yra su kiekvienu susitvarkyt.Bet seip smirdintis reikalas po 450 ,kazkokia utopija ,as is principo pakeisciau savo veikla -tegu plesosi zmones grabas su kisenemis nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , ramas 1 pranešimas:

Maziau reik bijot ir mysciot i bata .N budu yra su kiekvienu susitvarkyt.Bet seip smirdintis reikalas po 450 ,kazkokia utopija ,as is principo pakeisciau savo veikla -tegu plesosi zmones grabas su kisenemis nebus.

Neisibegejam ok šiai dienai yra kas siūlo po 350eur ir tiek, o Robertu kas labai karštai sureagavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Ukis200 pranešimas:

Visi gudrus, pigiai prisipirke trąšu, ir dar po 7t kuls po 400eur tai va iš kur cia kelią nuomas dar ne nukule, pvz jau man viena nuomininke paskambino ir sako man duoda nuo rudens po 350 eur plius visi mokesčiai, tiek gerai, kad pasakė kas, atsakiau kad duosiu po 360eur, o tam kibiru jaunuoliui kur dirba tai jau ir pasiūliau po 350eur tik nzn ar gerai padariau

normaliai :D  pasiskaiciuoji tikiuosi, kad tamstai geriausiu variantu 100:ha pliuso lieka :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Ukis200 pranešimas:

Visi gudrus, pigiai prisipirke trąšu, ir dar po 7t kuls po 400eur tai va iš kur cia kelią nuomas dar ne nukule, pvz jau man viena nuomininke paskambino ir sako man duoda nuo rudens po 350 eur plius visi mokesčiai, tiek gerai, kad pasakė kas, atsakiau kad duosiu po 360eur, o tam kibiru jaunuoliui kur dirba tai jau ir pasiūliau po 350eur tik nzn ar gerai padariau

ech ta konkurencija ir laisva rinka, prie rusu geriau buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...