Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

bijau susimauti, bet regis butent magnis dalyvauja fotosintezeje, todel po purskimo magnio sulfatu labai isgrazeja javai.

gali buti kad maisau su manganu, mata nei vieno nei kito nenaudoju jau keleta metu tai tiksliai ir pasakyti negaliu

magnio sulfatas tikrai pajuodina augala, pernai pastebejau, tai siemet jo daugiau paemiau.

o vorai, nevarai dar a. sulfato? ankstesniais metais teko skaityti kad geras dalykas purskiant, o normos nezmoniskos, ar jos nedegina javu ar rapsu pvz 100kg/ha ispurskiant 200ltr vandens?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu pastebejimu noriu pasigirt. Seniau netresdavau anksti, pirmas tresimas budavo, kai laukuos ne trupucio nesiklampodavo. Siemet pameginau ankstyva tresima ir pastebejau tame lauke kur daug balu buna, zenkliai mazesni nugerimo plotai, nors balu siemet ir daugiau buvo. Tresimas tose vietose buvo nekulturingas - balos buvo neapvaziuojamos, o vaziuojama per jas, pagal vezes. Vezes liko gilios, barstoma tiesiai i bala, bet db balos nudziuvo ir tose vietose zaliuoja javai geriau nei tose kur sausa. Mano atveju galiu pasakyti, kad tikrai apsimoka klampotis, nes nugertu plotu praktiskai nera, is kokiu 30aru anksciau, db nugerta apie 5 ir isklampota kokie 5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek augalu kv.m dar paliekate zieminius auginimui?Ir ar yra naudos ir kokia,purskiant nuo zoliu deti ir karbamido?Kiek dedate?

skanagros spesialistai sako 150 neapsimoka palikt o 200 apsimoka, tipo gausi 3,5- 4t. pas mane vienas laukas apie 200vnt bet manau gal atset geriau.

Gal bandyti su kokiu Vederiu tiesiai pasėti kvieciukų koki 120 kg/ha, toki misini daryti, dalis zieminiu kvieciu liks, aisku klase bus tik pasariniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek augalu kv.m dar paliekate zieminius auginimui?Ir ar yra naudos ir kokia,purskiant nuo zoliu deti ir karbamido?Kiek dedate?

Jau buvau rases kazkurioj temoj kaip sustresavo kvieciai kai su herbicidu pamaisiau azoto trasu.As dejau KASo 40kg\ha.Nugelto visas laukas,derliaus praradau daug,tikrai nepatariu tokio misinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek augalu kv.m dar paliekate zieminius auginimui?Ir ar yra naudos ir kokia,purskiant nuo zoliu deti ir karbamido?Kiek dedate?

skanagros spesialistai sako 150 neapsimoka palikt o 200 apsimoka, tipo gausi 3,5- 4t. pas mane vienas laukas apie 200vnt bet manau gal atset geriau.

Gal bandyti su kokiu Vederiu tiesiai pasėti kvieciukų koki 120 kg/ha, toki misini daryti, dalis zieminiu kvieciu liks, aisku klase bus tik pasariniu.

ta galvojau, bet kvieciuku neauginam, o sekla brangi, geriau miezius perset, kuriu sociai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek augalu kv.m dar paliekate zieminius auginimui?Ir ar yra naudos ir kokia,purskiant nuo zoliu deti ir karbamido?Kiek dedate?

skanagros spesialistai sako 150 neapsimoka palikt o 200 apsimoka, tipo gausi 3,5- 4t. pas mane vienas laukas apie 200vnt bet manau gal atset geriau.

cia is 150 augalu gausi 3.5-4 t?As girdejau kad 200 tikrai pakankamai bet kokiem 5-6tonom derliaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek augalu kv.m dar paliekate zieminius auginimui?Ir ar yra naudos ir kokia,purskiant nuo zoliu deti ir karbamido?Kiek dedate?

skanagros spesialistai sako 150 neapsimoka palikt o 200 apsimoka, tipo gausi 3,5- 4t. pas mane vienas laukas apie 200vnt bet manau gal atset geriau.

cia is 150 augalu gausi 3.5-4 t?As girdejau kad 200 tikrai pakankamai bet kokiem 5-6tonom derliaus

jei gu tie augalai stiprūs tai gausi ta derliu o jei jie leisgiviai, tai nieko nebus, o jei dar kokia bomba uztaisysi ant silpnu augalu tai tokie ir liks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Doncai: kur pirkai 20 20 20 ir kiek mokejai ? 25 kg maisas ?

Kitas klausimas bendras :) niekada nenaudojau karbamido su magnio sulafatu, kiek AS esu girdejes juos ten kazkkaip reikia maisyt atsargiai - reaguoja su dregme, ar as kazko nesupratau ?

Aciu .

jei ant magnio sulfato pamažu pilsi vandenį tai jis pasidaris kaip koks koralinis rifas.. :D gražus ir kietas..

aš visa maišiuka verčiu i purkštuvą ir puikiausiai ištirpsta..taip suprantu jam reikia staigiai daug vandens.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ant magnio sulfato pamažu pilsi vandenį tai jis pasidaris kaip koks koralinis rifas.. :D gražus ir kietas..

aš visa maišiuka verčiu i purkštuvą ir puikiausiai ištirpsta..taip suprantu jam reikia staigiai daug vandens.. :eusa-dance:

Kokios čia firmos tas sulfatas toks? Jau daug metu dirbu su vokišku "kali" firmos, tirpsta kuo puikiausiai, kaip nori ten tą vandenį gali pilt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ant magnio sulfato pamažu pilsi vandenį tai jis pasidaris kaip koks koralinis rifas.. :D gražus ir kietas..

aš visa maišiuka verčiu i purkštuvą ir puikiausiai ištirpsta..taip suprantu jam reikia staigiai daug vandens.. :eusa-dance:

Kokios čia firmos tas sulfatas toks? Jau daug metu dirbu su vokišku "kali" firmos, tirpsta kuo puikiausiai, kaip nori ten tą vandenį gali pilt...

pernai Litagroje pirkau..Lenkiškas berods.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...