Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

keista,kuo sunkiau gyventi,tuo nesamonių daugiau darom ( čia mano asmeninė nuomonė), jei europoij nėra žiemos ir augalai vegetuoja visa žiema tai ir trešti reikia visa laiką? Kalis, kompleksinės, dar suprantu, bet azotas?eile metu azoto tręšimą darau apie 5 balandžio ir nepastebejau kad labai jau pasikeistu derliai, paziurėkim užrašus kada pernai darėm pirma tręšimą ir ką? užaugo,kūlėm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista,kuo sunkiau gyventi,tuo nesamonių daugiau darom ( čia mano asmeninė nuomonė), jei europoij nėra žiemos ir augalai vegetuoja visa žiema tai ir trešti reikia visa laiką? Kalis, kompleksinės, dar suprantu, bet azotas?eile metu azoto tręšimą darau apie 5 balandžio ir nepastebejau kad labai jau pasikeistu derliai, paziurėkim užrašus kada pernai darėm pirma tręšimą ir ką? užaugo,kūlėm

pernai buvo labai saltas pavasaris, vegetacija stovejo, tik vieni trese labai anksti, kiti kur kas veliau, o skirtumu ar mate kas? nelebai girdejau apie tai :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista,kuo sunkiau gyventi,tuo nesamonių daugiau darom ( čia mano asmeninė nuomonė), jei europoij nėra žiemos ir augalai vegetuoja visa žiema tai ir trešti reikia visa laiką? Kalis, kompleksinės, dar suprantu, bet azotas?eile metu azoto tręšimą darau apie 5 balandžio ir nepastebejau kad labai jau pasikeistu derliai, paziurėkim užrašus kada pernai darėm pirma tręšimą ir ką? užaugo,kūlėm

Kaip kažkada pasakė vienas kolega, jei neklystu voras: jei darai vienodai, kodėl manai kad gausis kitoks rezultatas. Visad tręši balandžio 5d, šiemet pabandyk bent pusę lauko patręšti kovo 10d ir matysis kaip bus. Kitaip tai juk nesužinosi kaip geriau. Aš irgi kol nepabandžiau ankstyvų tręšimų, visus anksti tręšiančius kvailiais laikiau. Bet kai pabandžiau pats, nuomonė pasikeitė.

Kviečiai jau su šaknelėm naujom, tas reiškia, kad jau turėjo būti patręšti nors minimaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kada su CCC vaziuosim? Kita savaite?

CCC atstos šaltis kitą savaitę. :) Jei iš tikro bus didelis šaltis, tai gali ir pribaigti tuos likusius kviečius. Bet vienaip ar kitaip mano nuomone stipresnius pribaigti sunkiau nei silpnesnius. O vegetacija vienaip ar kitaip prasidės, ar tręšim ar ne. Jei taip jaudinantis dėl kiekvieno šalstėjimo ar pirstelėjimo, tai geriau tada visai nesėti žieminių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...