Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

įdomūs reiškiniai pas mane dedasi: prieš mėnesį ž.miežiai ir kvietrugis pradėjo gelsti ten kur lengvesnė žemė ir aukštesnė vieta. buvo nugeltę apie 2-3 cm daigų galų. atrodė totaliai liūdnai. o šiandien ryte dar pašalimui neišėjus pralėkiau per tuos laukus tai net nustebau: viskas idealiai vėl žaliuoja. kas čia pr situacija gavosi gal gali kas paaiškint? po sėjos niekas jiems nedaryta, net nespėjau nupurkšt nuo žolių (nes kiti darbai prispaudę buvo), nors jų nėra daug tai manau pavasarį susitvarkysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomūs reiškiniai pas mane dedasi: prieš mėnesį ž.miežiai ir kvietrugis pradėjo gelsti ten kur lengvesnė žemė ir aukštesnė vieta. buvo nugeltę apie 2-3 cm daigų galų. atrodė totaliai liūdnai. o šiandien ryte dar pašalimui neišėjus pralėkiau per tuos laukus tai net nustebau: viskas idealiai vėl žaliuoja. kas čia pr situacija gavosi gal gali kas paaiškint? po sėjos niekas jiems nedaryta, net nespėjau nupurkšt nuo žolių (nes kiti darbai prispaudę buvo), nors jų nėra daug tai manau pavasarį susitvarkysiu :)
tas pats ir su kviečiais buvo ant lengvesnė...sakau gal drėgmės truko.. :eusa-think: dar viskas ok.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomūs reiškiniai pas mane dedasi: prieš mėnesį ž.miežiai ir kvietrugis pradėjo gelsti ten kur lengvesnė žemė ir aukštesnė vieta. buvo nugeltę apie 2-3 cm daigų galų. atrodė totaliai liūdnai. o šiandien ryte dar pašalimui neišėjus pralėkiau per tuos laukus tai net nustebau: viskas idealiai vėl žaliuoja. kas čia pr situacija gavosi gal gali kas paaiškint? po sėjos niekas jiems nedaryta, net nespėjau nupurkšt nuo žolių (nes kiti darbai prispaudę buvo), nors jų nėra daug tai manau pavasarį susitvarkysiu :)
tas pats ir su kviečiais buvo ant lengvesnė...sakau gal drėgmės truko.. :eusa-think: dar viskas ok.

pas mane vienas laukas toks buvo, i dregna po lietaus sejau is pradziu gelto gal net per giliai buvo, bet atsigavo, o kitas laukas priesmelis, tai neperseniausiai lopais pagelto tai atselis v, rapsas kur buvo purksta brazan + teridox tai jis dabar tebeveikia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu logika tokia manua turetu buti, kad kiek zinau teridox ar brasan neveikia vienskilciu zoliu, tai netruetu veikti ir zieminiu kvieciu...

Gal jei koks tombo ar monitrius naudotas kvieciuose ir atseliuota tai gal but bet ir tai bent as nepastebejes...

nors siaip esu uzsikises purkstuva brasano kristalais ir laukuose purksdamas valiausi filtrus tai tose vietose kur balu pridariau kokius tris metus niekas isvis neaugo nei rapsai nei kvieciai nei runkeliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu logika tokia manua turetu buti, kad kiek zinau teridox ar brasan neveikia vienskilciu zoliu, tai netruetu veikti ir zieminiu kvieciu...

Gal jei koks tombo ar monitrius naudotas kvieciuose ir atseliuota tai gal but bet ir tai bent as nepastebejes...

nors siaip esu uzsikises purkstuva brasano kristalais ir laukuose purksdamas valiausi filtrus tai tose vietose kur balu pridariau kokius tris metus niekas isvis neaugo nei rapsai nei kvieciai nei runkeliai...

pavasari pasejau rapsa ir iskart purskta su brazan ir teridox, ir buvo kvietrugiu biskis perziemoje, tai jie pagelto, maniau nebereikes panteros bet prireike, nes kvietrugiai vel eme zaliuoti. tai siaip sau tas kvietrugis negelto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu logika tokia manua turetu buti, kad kiek zinau teridox ar brasan neveikia vienskilciu zoliu, tai netruetu veikti ir zieminiu kvieciu...

Gal jei koks tombo ar monitrius naudotas kvieciuose ir atseliuota tai gal but bet ir tai bent as nepastebejes...

nors siaip esu uzsikises purkstuva brasano kristalais ir laukuose purksdamas valiausi filtrus tai tose vietose kur balu pridariau kokius tris metus niekas isvis neaugo nei rapsai nei kvieciai nei runkeliai...

pavasari pasejau rapsa ir iskart purskta su brazan ir teridox, ir buvo kvietrugiu biskis perziemoje, tai jie pagelto, maniau nebereikes panteros bet prireike, nes kvietrugiai vel eme zaliuoti. tai siaip sau tas kvietrugis negelto.

teridox 500ec. Veiksmingas nuo:

Vienaskilčių piktžolių

Vienmetės miglės (Poa annua)

Dirvinės smilguolės (Apera spica-venti)

Svidrių (Lolium spp.)

Pievinio pašiaušėlio (Alopecurus pratensis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet yra ir taip vienam 4,5 ha kvietrugių lauke...

Nu n......... :icon-twisted:

negerai taip bet velyva pavasari nebus nei zenklo to nuostolio . Mano gyvuliai buvo pereja per kaimyno ziemini kur kas labiau istrype jau apie nuostoliu atlyginima sutarem ir ka jokio nuostolio nebuvo ta vieta kur perejo nesiskyre nuo likusios lauko dalies

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kartą būtų perėję, daug gal nieko ir nesakyčiau, bet kai tie 24 mėsiniai galvijai ganosi mano kvietrugiuose antrą savaitę kiekvieną rytą, tai žinai... Aš noriu ne tai kad nuostolius atlygintų, bet susitvarkytų gyvulius, gerai apsitvertų ir pašertų, ko jis nedaro po daugelio perspėjimų. Tai kreipiausi į institucijas, pažiūrėsim kas čia bus toliau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...