Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Siemet tikrai neblogi kvieciai. O dabar dar lietutis laistyt pradejo bus neblogai[attachment=0]Kvieciai.jpg[/attachment]

Spėju kad veislė zentos arba širvinta nes matos kad šiaudų tai turėsi :)

Neatspejai zemauge akuotuota danskaja(alma ds) gal bent siemet kazkiek nudziugins derlius nes su pernyksciu 3t.ha nekazka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekulkim dar ko dar ne laikas , aišku derliaus potencialas kol kas yra geras bet iki rudenėlio daug nelaimių gali atsitikti

as turejau raumeny, apie tos veisles potenciala ;)

Ir su potencialu visais būna .... Kiek tavo galva yra "ados" potencialas ????

alma auginome gal 4metus, tai ja zinau gerai. ada auginam antri metai, tai daug, ka negaliu pasakyti,bet 7t/ha tikrai galima kulti. tik grudas buna smulkesnis,nei kitu veisliu...toks mano pastebejimas. pas mane gerai atrodi Torildas,brilijantas,ada skagenu trup. nusivyles, is sekliniu kovas su bussardu puikiai atrodo. neprisiruosiu nuotrauku ikelti. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai nezinau ka daryt, pries saule ziurint kvieciai atrodo sviesoki o nuo saules tamsiai tamsiai zali, siemet tankus sakau kad neprisiaugint smulkuciu ale atrodo jau normaliai patresiau bet gal dar azoto nepamasytu, reikia skaiciuot dabar stiebus ir bandyt spet koks potencialas, gal koki agronoma pasiulytumet kuris atvaziuotu ir patartu?

kalbekim paprastai ir skaiciai kiek azoto atidavei? koks tamkumas vnt/m2, kokia veisle? priesselis? zemes tipas? atiduota PK?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir su potencialu visais būna .... Kiek tavo galva yra "ados" potencialas ????

alma auginome gal 4metus, tai ja zinau gerai. ada auginam antri metai, tai daug, ka negaliu pasakyti,bet 7t/ha tikrai galima kulti. tik grudas buna smulkesnis,nei kitu veisliu...toks mano pastebejimas. pas mane gerai atrodi Torildas,brilijantas,ada skagenu trup. nusivyles, is sekliniu kovas su bussardu puikiai atrodo. neprisiruosiu nuotrauku ikelti. ;)

Na asmeniškai mane veislė "ada" pernai maloniai nustebino. Byrėjo beveik 8 t/ha. Bandymų stotyse idealiom sąlygom retai tokius derlius užaugina, o vat taip gavosi paprastam ūky :eusa-dance: Taip, kad tas potencialas ne visada viską pasako. Kartais tą potencialą galima ir aplenkti. Šiemet "ada" pokolkas irgi atrodo labai puikiai. Bet kaip sakoma, viščiukus skaičiuosim rudenį :eusa-shhh:

post-5314-141521807544_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir su potencialu visais būna .... Kiek tavo galva yra "ados" potencialas ????

Taip, Ada šiemet nuprotėjusiai tanki. Priskaičiuoju per 1000 stiebų į m2. Net nemoku auginti prie tokio tankumo, nežinau ką dar duoti ir ko nebe. :icon-rolleyes: Šiaip aišku turėtų naturaliai išretėti ir bent trečdalį stiebų atmesti. Kitu atveju laukia daug ir smulkaus, pigaus pašariako. Gal kas moka elgtis su tokio tankio kviečiais, nes man tai įprastas apie 600 stiebų m2 auginimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet tikrai neblogi kvieciai. O dabar dar lietutis laistyt pradejo bus neblogai[attachment=0]Kvieciai.jpg[/attachment]

max 6t/ha daugiau net nesitikek...

Pradziuginai vytas kad net iki 6t galima.... Tresimas ant 6t/ha padarytas. Tikiuosi bent 5t/ha tiek ados tiek almos :eusa-clap: Beja kaip su skaiciavimu stiebu? skaiciuoti tik stambesnius stiebus ir smulkesnius atmesti ar skaiciuoti visus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...