Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

rapse buvau kur sniego ir pries salcius nebuvo ir saule kai pasilde tai jau truputi testa zeme .zalumos 0 pabandziau rauti tai nesirove tik tie rudi lapai nusitrauke ir pasimate kad kugelis zalias .labai abejoju ar galetu normaliai ataugti dar ?? jei virsutine dalis nurudavusi :icon-confused::icon-confused: .ir dar klausimas gal kiek ne i tema visi purskdami dedam vienokiu ar kitokiu trasu ,bet ar kas nors yra tyresi vandens pH kuri naudoja purskimams ? ir kaip tyrete?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagal laboratorinius bandymus ant palanges galiu pasakyti, kad rapsas, kuris rudas tikras sudas :) visas mires, kur is pliku vietu. Mieziai irgi mire is pliku vietu, gerai, kad gera lauka jiems nutaikiau tai minimumas nukentejo :) Kvieciai kazko jau biskeli irgi pradeda zalumo rodyti, gal be reikalo buvau pradejes trydaliot :) nors dar aisku ne viskas aisku, bet ant palanges tai rodos atsigauna. Tai tiek kol kas is manes tuo klausimu :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek laiko jau ant palanges bandinukai? Rapsas pernai mano ta pati rode ant palanges, atsejau 100%.Kvieciai zaliavo graziai lauke tai net nekasiau,o kai trest reikejo tai lekstes kabinau.Siemet visu issikasiau, bet dar tik para ant palanges, nekantriai laukiu rezultatu (teigiamu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek laiko jau ant palanges bandinukai? Rapsas pernai mano ta pati rode ant palanges, atsejau 100%.Kvieciai zaliavo graziai lauke tai net nekasiau,o kai trest reikejo tai lekstes kabinau.Siemet visu issikasiau, bet dar tik para ant palanges, nekantriai laukiu rezultatu (teigiamu).

Antradienį išsikasiau rapsą, kviečius Baltimore. Rapsas supuvo, nežinau atrodė žalias, bet visgi supuvo, bus matyt gal blogai išsikasiau. Kviečiai ant palangės žaliuoja kuo puikiausiai, su jais lyg ir nebus bėdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Antradienį išsikasiau rapsą, kviečius Baltimore. Rapsas supuvo, nežinau atrodė žalias, bet visgi supuvo, bus matyt gal blogai išsikasiau. Kviečiai ant palangės žaliuoja kuo puikiausiai, su jais lyg ir nebus bėdų.

Baltimore labai derlinga(pries kelis metus dave rekordini derliu),bet labai neatspari salciui,jei ji isgyvens tai kitoms dar didesni sansai...

o rapsa gal negiliai issikasei ar uzdziovinai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apžiūrėti pasėliai... kviečiai atrodo puikiai... viena kita viršūnėlė nušalusi, ziemisnis rapsas irgi nemažai žalumos bandžiau išsikirsti bet pabodo 10cm atkirtus galo nesimato šaknis dar giliau rapso tai tik apžiūrėjau perpjoviau per puse žiūriu visas žalias sveikas lyg lapija ir pusetinai mažieji lapeliai chiki tik didieji aptrunije dalinai... gal nereiks nieko atsėti :eusa-dance::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panevezys irgi siaure, bet sniego tai nera. ir laukai jau praktiskai pliki. Po rapso paselius pasivaiksciojau, tai... Ties zeme dar zalia, bet naudos mano nuomone is to 10%. Gal profai tiksliau pakomentuotu.Kvietrugiai atrodo gerai, o vat kvieciai kaip rapsas prie zemes tik zalia. Liudna, bet... Vienam is grupioku kazkokia firma atsiunte pasiulyma pirkti nebeicuota kvieciuku sekla po 2000lt+PVM. :icon-eek::icon-evil: Kiek tai realu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ejau i laukus jau su tokia mintim, reiks atsėt viską... nes per didžiuosius šalčius laukai buvo pliki arba po ledu :eusa-pray: bet pasižiūrėjus, kad viskas :eusa-whistle::eusa-whistle::eusa-whistle: Gerai, kad nesusigundau afrikinėm veislėm :eusa-whistle: Lietuviška yra lietuviška.... Kažin kaip pas kolegas Akteuras peržiemojo ? nes norėtūsi užsėti daly lauku ir akteuru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tik pirmas toks įspūdis, kad viskas žalia ir grąžu. Palaukit balandžio pradžios, atlydžio ir pavasarinių šalnų, ir jei tada bus žalią ir grąžu, tada bus galima džiaugtis. ;) dar ne pavasaris, kolegos ;) vakar irgi atrodė kad lauke grąžu ir pavasaris jau prasidėjo, bet šiandien atitraukus užuolaidas pasimatė gudi žiema :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...