Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

turiu tokia pastaba, pries atsejant ziemini rapsa ji pirma reikia nuglifosuoti,kad galetum normaliai paseti vasarini ir jo negostu zieminis rapsas,nes gaunasi tokia pekla paskui,kad nei zieminio nenukulsi,nei vasarinis normaliai subrenda.

tas yra gerai, bet reikia ivertint kad daznos salnos ir apskritai zema paros temperatura, gali glifosatai ir tinkamai nesuveikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam isradinet dvirati?

nusprogo rapsas - atseji kvietukais.

nusprogo kvieciai - atseji rapsu, arba kvietukais.

nebent reik turet rapso, kad isipareigojimus ivykdit....

ant lauku sniego gal 2-3cm...

Tas rapsas sejamas žinok ne tik dėl to, kad užsidirbt bet ir vykdoma SĖJOMAINA.... Del to geriausiai ž.rapsą atsėti v.rapsu. Man pačiam turbut rapsas neišgyveno teks varyt viska vasariniu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurek neprisnekek. Kad rapsui batai jau ir tai aisku, meldziuosi uz kviecius ir kvietrugius. :eusa-pray:

Nesu aš dar visiškai tikras, kad rapsui jau šakės (apie praretėjimą tai nekalbu). Tiesiog pernai metai mus labai išgasdino, todėl dabar ir varom i kelnes :) Idomu būtų sužinot ar anksčiau pasitaikydavo rapso iššalimų, ar čia visa ta nesamonė prasidėjo kai aš sumaniau jį auginti? P.S Rapsą antri metai kaip auginu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai pirma karta issalo, bent jau mums. Is kur esi Evaldai?

Tai va, manau kad perdaug čia jūs pergyvenat. Pernai buvo visai kitos sąlygos žiemojimui, nes rapsas nebuvo pasiruošęs tam. O šiemet tai jau jis yra užsigrūdines, nes jau nuo pat rudens laikėsi šaltis. Taigi, pasilikit nervų ląsteles pavasariui, nes tada tikrai jų gali prireikti :)

Beje, esu iš ūkininkų krašto - Pociūnėlių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...