Jump to content

Tuscioji aviza


petras

Recommended Posts

Tai amnau daugaliui ukininku aktualus reikalas, girdejau kad yra chemikalu isnaikinti tas avizas, gal kas jau bandet ? :) kokios pasekmes, Pas mane bent jau yra nedaug tu avizu taciau kitais metais gali jau buti daug :(

Yra keli budai ja naikinti, kvieciuose "puma universal" laikyti pudyma ir naudoti glifosatus, seti rapsus, zirnius, pupas ir kitas placialapes kulturas ir purksti zeleku, fokus ultra,fiuziladu, pantera. Na si piktzole per kelis metus pasidare aktuali daugeliui ukininku, iseitys dvi, naikinti, arba isiveisti zirgu :lol::lol::lol: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avizos plinta per sekla.Keciantis su kitais ukinikais ar isigyjat yra didele tikimybe ja uzkresti laukus :( . Teko girdeti kad ju plitimo pradzia Dotnuvos Projektai ir ju nesugebejimas pateikti svarios (kadangi dideli kiekiai ir mastai) seklos :icon-evil: . O kaip visad atsako pats ukininkas savo kailiu ir pinigais isleistais chemijai :D . . .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

aiskinu, puma veikia puikiai, bet....

ja reikia naudoti iki kol mieziai baigia krumytis, veliau jau nevalia, o aviza toks dalykas, kas jai paaiskins kada sudygti iki baigimo krumytis ar po jo, kai su puma purkst nebegali vat uztai ir yra axial kad purkshti iki mieziu plaukejimo kada avizos jau 99% visos sudyge. kvieciuose aviza pigiausia naikinti monitoriumi, nes jis veikia ir daugeli dviskilciu piktzoliu, ne taip kaip puma ar axial tik vienaskiltes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 9 metų...
Prieš 3 valandas, hellboy197 pranešimas:

Prikelsiu šia tema, noriu paklausti, dabar kai tuščios avižos pridygę, ji aišku išbarstyts sėklas dirvoj. Jei po kūlimo suskusčiau su lėkštėm, neturėtų tos avižos sudygti su kitom pabirom? 

Taip pat ir man ši problema aktuali ir galvoju ,kaip geriau būtų. Gal suskutus sudygtų, gal po to glifos ar  panašiai, bet galvoju, kad tos sėklos dar yra dirvoje ir nesudygusios ir dar jos bus, kad ir suskusiu. Dar galvoju ten sėti žieminius, nes kur žieminiai ten jos pas mane lyg ir nelabai yra, bet užtat ten smilguolės yra (ta aviža pas mane vasariniuose,  ten kelis metus iš eilės sėjau vasarinius į tą lauką, gal dėl to labiau priviso), galvoju gal sudygusi su žieminiais nušaltų tai neleistų jai taip plisti ir jos apmažėtų. Manau reiks kitais metais chemiją tobulinti ir vienų metų turbūt neužteks, ir taip pat, manau, kad nelabai tikusi mano sėjomaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...