Jump to content

Grėbliai


MTZ-920

Recommended Posts

Gerai dabar gražiai: atsiprašau jei ką įžeidžiau...

Gaila, bet manau nei pas vieną milijonai nesimėto ir tenka galvoti prieš perkant, o ne imti pirmą pasitaikiusį daiktą...

Laukiu daugiau atsiliepimų.

Taigi,jei tik surandi laiko kuo daugiau apziureti skirtingu firmu tu paciu komplektaciju gaminiu,laimi ne viena tukstanti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kaip tik dabar renkuosi grėblį.Ko gero imsiu Potingerį 601.Krone neblogai atrodo bet apie 10štukų daugiau kainuoja.Siaip man grėbliai grėbiantys į vidų labai neuniversalūs, nes gali grėbti tik tam tikrą plotį, nesvarbu ar storai yra žolės ar plonai.Dar Fella grėblius nebrangiai parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik dabar renkuosi grėblį.Ko gero imsiu Potingerį 601.Krone neblogai atrodo bet apie 10štukų daugiau kainuoja.Siaip man grėbliai grėbiantys į vidų labai neuniversalūs, nes gali grėbti tik tam tikrą plotį, nesvarbu ar storai yra žolės ar plonai.Dar Fella grėblius nebrangiai parduoda.

Grebianciu i sona privalumas,kad gali sugrebti is 2,3,4 ar daugiau vaziavimu.Bet presuojant dirziniais ar grandininiais presais yra didelis minusas,kad labai sunku padaryti pradalge,kurios abu sonai butu vienodo storio ir rulonas nesigautu paprastos stiklines formos.....

Bugniniams tai mazai turi reiksme....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik dabar renkuosi grėblį.Ko gero imsiu Potingerį 601.Krone neblogai atrodo bet apie 10štukų daugiau kainuoja.Siaip man grėbliai grėbiantys į vidų labai neuniversalūs, nes gali grėbti tik tam tikrą plotį, nesvarbu ar storai yra žolės ar plonai.Dar Fella grėblius nebrangiai parduoda.

Grebianciu i sona privalumas,kad gali sugrebti is 2,3,4 ar daugiau vaziavimu.Bet presuojant dirziniais ar grandininiais presais yra didelis minusas,kad labai sunku padaryti pradalge,kurios abu sonai butu vienodo storio ir rulonas nesigautu paprastos stiklines formos.....

Jei viskas gerai praeis gal šiemet dėsiu silosą su FARO 40 D, jam ko gero pradalgė tinka bet kokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
seniai tas sienavimas buvo pas mane ir sienapjove ir 3.2 m nepamenu bet lyg ir paima 4 pradalges bet nasiam darbui geriau butu mandresnis ju ir spiruokles geriau laiko , si sezona dobilui kokia 60 pakeiciau

Oho, zinau kad mandresnis geriau, bet jo kaina irgi 3 k didesne. Gal ka pats planuoji pirkti? Kiek kazin 6m ir 3m gvr kainuoja naujas, ar ji pagal prjekta galima pirkti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as esu tokios nuomones, kad jei daiktas skirtas viskam, tai jis netinka praktiskai niekam. tas pats ir su dobilu, jis ir varto, ir griebia, taciau zalia mase gan blogai grebia palyginus su uzsienietiskai, beto ir dantys ju nelaiko bei grebimo spartos nera. as pats turiu vicon 4,2m grebli, tai su t-25 grebia puikiai, 4 pavara lygioje vietoje be problemu traukia, ir sparta visai kita bei grebimo svarumo kokybe skiriasi nuo dobilo greblio. del to ir uzsienyje yra arba grebliai, arba vartytuvai, kiekvienas savo darba padaro kaip reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
manau dideles problemos nebutu. juk grebiant vagas ar kauburius, bet koks greblys per vidury zemes kapstys, reikia truputi ir pataikyti jei nelygu. o tai dazniausiai buna kai kalimo nuvaziuoji. savus laukus vistiek daug maz issilygini, tai 4,5 m greblys grebs svariai.

su kokiu pats grebi? pas mus vagu tai nera, tik tiek kad vietoves kalnuotos :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...