Jump to content
juska

paršavedės

Recommended Posts

Tai gal programoj nori dalyvaut su vietinėm? pas mane dabar lietuvos baltūjų ir prancūzų didžiūjų baltūjų mišrūnės, bet daug tai neturiu, auginu tik žmonėm pardavimui, bet galima aišku ir veislei.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai gal programoj nori dalyvaut su vietinėm? pas mane dabar lietuvos baltūjų ir prancūzų didžiūjų baltūjų mišrūnės, bet daug tai neturiu, auginu tik žmonėm pardavimui, bet galima aišku ir veislei.

ne neketinu dalyvaut programoi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš auginuosi veislei prancūzų dižiasias baltasias kiaules.Nerijau ką gtalėtum pasakyti apie šią veislę kaip dauginasi ,koks charakteris ir t.t.Viena kiaulaitė iš šios veislės pikta kaip šuva, bijau net prieiti,o kas bus kaip apsiparšuos reiks per tvorą šokti :lol: mąstau gal jos visai nesėklinti kad jau jinai tokia agresyvi :icon-rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Geros tos kiaulės gal veda bent pas mane tik iki 16 paršelių, va petrėnai tai stresuota veislė, o jei kiaulė arši tai geriau nekergt manyčiau, nes gal ir ne ikas bet bepygdama paršiukus išmaigyt gali, o šiaip tai būna kad pačepsi dantym kai paršiukus imi, bet tikrai nekanda :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

paršavedės 3 dabar, dvi kergiau su skolintu kuiliu viena sėklinau, atsivedė vienodai galima sakyt, bet sėklinimas 70lt. plius tada kuilys buvo tai gerai rujojo ta kur sėklinau, nes jei nėra kuilio tvarte tai prasčiau rujoja, taip kad ieškosiu dabar kur kuiliuką mažą nusipirkt. Taiva penimų apie 100kg +- dabar yra 22 o ir atjunkytų 29.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na kuilys savo atidirba aš po to kai perauga po 1/kg parduodu bet kaip jau sakiau kiaulės geriau rujoja ir tikrai kaskart susikergia, dar kartais kas nors kiaule atveža sukergt halymo gauni :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...