Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

sveiki, gal kas zinote ar pagal sia parama tiktu pirkt nauja belarus traktoriu?

O kaip tu nupirksi jei dabar parama tik apie 25000 lt

Ir as turiu klausima, ar galima pagal ta parama pirkti laistymo sistema (braskynui) ir kasti tvenkini, kad butu is kur vandeni paimti

ce turiu minti kads paramos lesos o kur truks mano , ar imanoma taip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

sveiki, gal kas zinote ar pagal sia parama tiktu pirkt nauja belarus traktoriu?

O kaip tu nupirksi jei dabar parama tik apie 25000 lt

Ir as turiu klausima, ar galima pagal ta parama pirkti laistymo sistema (braskynui) ir kasti tvenkini, kad butu is kur vandeni paimti

Laistymo įranga tai 100 % tinka. Prūdams šiuo metu nereikia jokių projektų-leidimų. Svarbiausia nepažeisti melioracijos, prūdą kasti vieno sklypo ribose. Čia būtų perkamos kasimo ar prūdo įrengimo paslaugos.

Aš paskambinčiau bendru MNA numeriu, plius dar klausimą užduočiau el. sistemoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man toks klausimas iškilo.

paramos pinigus jau 2 kart gavęs, tačiau technika jau nupirkta, plotas padidintas, ar galiu jau pateikti visus reikiamus dokumentus?

ar būtina sulaukti kol praeis tie 3 metai?

butinai lauk 3 metų. Mokėjimo prašymą pateiksi po trejų metų.

79. Mokėjimo prašymų pateikimo terminai nustatomi Agentūros direktoriaus įsakymu. Per visą paramos teikimo laikotarpį mokėjimo prašymai yra pateikiami du kartus: po trečių ir penktų verslo plano įgyvendinimo metų.

Dėl Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės „Pusiau natūrinis ūkininkavimas“ įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo

Šaltinis: (http://www.infolex.lt/ta/50116) [2013-11-08]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man toks klausimas iškilo.

paramos pinigus jau 2 kart gavęs, tačiau technika jau nupirkta, plotas padidintas, ar galiu jau pateikti visus reikiamus dokumentus?

ar būtina sulaukti kol praeis tie 3 metai?

butinai lauk 3 metų. Mokėjimo prašymą pateiksi po trejų metų.

79. Mokėjimo prašymų pateikimo terminai nustatomi Agentūros direktoriaus įsakymu. Per visą paramos teikimo laikotarpį mokėjimo prašymai yra pateikiami du kartus: po trečių ir penktų verslo plano įgyvendinimo metų.

Dėl Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės „Pusiau natūrinis ūkininkavimas“ įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo

Šaltinis: (http://www.infolex.lt/ta/50116) [2013-11-08]

Dėkui RR :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

A-je visada prašom. Aš norėjau su šia parama pirkt MTZ-320 ale pamyslyjau kad ferminio traktoriuko man kaip ir nereikia... O normaliam labai jau daug dadėt, tai dabar nežinau ką ir bepirkt. Rimto nieko neįpirksi, teks lenkiškų kokių gelžgalių užsipirkt- vis naujas daiktas. Ir dar darmavas :D Beje galima ir pasikeist pirkinį, nebūtinai ką parašei projekte, tik reik po to paimt komercinį pasiūlymą tam daiktuj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A-je visada prašom. Aš norėjau su šia parama pirkt MTZ-320 ale pamyslyjau kad ferminio traktoriuko man kaip ir nereikia... O normaliam labai jau daug dadėt, tai dabar nežinau ką ir bepirkt. Rimto nieko neįpirksi, teks lenkiškų kokių gelžgalių užsipirkt- vis naujas daiktas. Ir dar darmavas :D Beje galima ir pasikeist pirkinį, nebūtinai ką parašei projekte, tik reik po to paimt komercinį pasiūlymą tam daiktuj.

Tas reikalas ir yra, kad už tokią paramą tik lenkiški gelžgaliai ir išeina. Jeigu bus nauja parama tokia kokią žada, jau galima ir apie normalaus naujo traktoriaus įsigijimą. O kad daiktas darmavas tai ne visai. Įsipareigojimai ir PVM gula ant ūkininko pečių (na nebent esi PVM mokėtojas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsipareigojimai - nuo pirmos išmokos gavimo penki metai,nėr ten taip baisu.Baigsis paramos davimas -babaigsis ir įsipareigojimai. Nu o kad savo penketą štukų dadėsi - už tiek vis vien nieko neįpirksi. Gaila kad nemuona naudotų pirkt, galmėt kokį ir ciekavą daikčioką įsigyt. Bet užverstų kainas iki padebesų... Dabar jau košmarai. :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsipareigojimai - nuo pirmos išmokos gavimo penki metai,nėr ten taip baisu.Baigsis paramos davimas -babaigsis ir įsipareigojimai. Nu o kad savo penketą štukų dadėsi - už tiek vis vien nieko neįpirksi. Gaila kad nemuona naudotų pirkt, galmėt kokį ir ciekavą daikčioką įsigyt. Bet užverstų kainas iki padebesų... Dabar jau košmarai. :icon-eek:

na aš įsigijau puspriekabę, Beje Lietuvišką :)

galima ir skutiką kokį pasidairyti kad ir rolmakinį :) yra tų daiktų ką už tkią suma gaali nusipirkt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai atsilieps kas dalywauja?

Sveiki,

Aš asmeniškai dalyvauju pagal šią priemonę. Paraišką teikiau 2013 m. pagrindinis reikalavimas EDV, jis turi būti nuo 1 iki 4. EDV galima seniūnijoje sužinoti. galiu ir aš pasakyti, turiu prisijungimus prie registrų. Tai va. Panaši priemonė numatoma 2014-2020 m. tik parama bus didesnė, 15 000 eur. tai nėra blogai, iki šiol buvo 26000 lt, o bus 52000 lt. kas gerai pagal šią priemonę, kad finansavimas yra 100 proc. ir parama mokama avansu, t. y. nereikia savo lėšomis įsigyti ivesticijų, o tai galima daryti paramos lėšomis.

Visiems smulkiems ūkiams siūlyčiau tikrai naudotis šia parama.

Sveiki, mane taip pat labai domina 2014 - 2020m programa, gal galima kokia nuorodą, kad daugiau pasiskaityti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.As norejau pasiteirauti zmoniu kurie gave ar kurie atitinka ta edv nes man tai pasiteiravus jie ten tempa jau 2 metai vis tai to tai to truksta ir man ima panaseti kad tycia nenori patarti taip kaip pridera. Ar cia niekas ir nera gave turintys 3hektarus zemes,108 triusiai, 25 avys.Gal kas pasakytu kokiu keliu artimiausiu gauti ta atitikima paramai? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuos tris ha deklaruoji? Reikia išsikelt EDV iki vieneto. Jei trūksta tai geriausia išsikelt su: bulvėm, daržais , uogomis ar sodu. Nu sodo gal ir neįsiveisi, bet pushektarį avietėm apsodint tai vienas juokas.O jei laikai triušius- apsodyk kokių morkų pushektarį. Nebutinai ten jas zrenčniai prižiūrėt, svarbu padeklaruot. Ir bus tau tas vienas EDV. Kaip pasiskaičiuot- pasiguglik, ten labai paprasta, suprasi. O tada jau gali teikt projektėlį. Jis labai paprastas- aprašai ūkį ir kaip pasididinsi EDV 20-čia procentų gavęs paramą. Susirašai ką pirksi ir kokiam tikslui. Viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.As norejau pasiteirauti zmoniu kurie gave ar kurie atitinka ta edv nes man tai pasiteiravus jie ten tempa jau 2 metai vis tai to tai to truksta ir man ima panaseti kad tycia nenori patarti taip kaip pridera. Ar cia niekas ir nera gave turintys 3hektarus zemes,108 triusiai, 25 avys.Gal kas pasakytu kokiu keliu artimiausiu gauti ta atitikima paramai? :eusa-think:

Tau tereikia nuvykti į seniūniją ir išsiimti pažymą dėl EDV dydžio. Pažymoje pamatysi koks tavo tikslus EDV, tad žinosi ar patenka tavo ūkis į 1-3,99 EDV rėmus dėl šios paramos. Kaip ir žinai tavo gyvuliai yra judantys, šiandiena triušių tiek, rytoj jau mažiau. Tad viskas matysis EDV pažymoje kokia situacija buvo liepos 1 dieną. Jeigu bus ten mažiau gyvulių, pvz triušių, tad ko gero blogai vykdai gyvunų registraciją vetirinarijos tarnyboje. Jeigu jie tavo kieme, tai nereiškia, kad jie figuruoja tavo ūkyje, gal iš viso neregistruoji triušių. :)Tad kai išsiimsi pažymą, tad galėsime toliau diskutuoti. Dabar tik tušti žodžiai. Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamas RR, neklaidink žmogaus!Sąliginiam gamybiniam pelnui skaičiuojamos tik triušių patelės :eusa-naughty: Viena tesiekia 26 Lt. Tai kiek jų reik kad gautum vieną EDV? Kaip minimum 2000. Kaip minėjau reik biski įdėt triūso į turimą žemę ir gausi tą vienetą. http://www.zum.lt/min/failai/3D-521EDV_ ... 11_29.pdf- nuoroda kaip pasiskaičiuot EDV pačiam nelakstant po seniūnijas. Tai elementaru gerbiamieji!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamas RR, neklaidink žmogaus!Sąliginiam gamybiniam pelnui skaičiuojamos tik triušių patelės :eusa-naughty: Viena tesiekia 26 Lt. Tai kiek jų reik kad gautum vieną EDV? Kaip minimum 2000. Kaip minėjau reik biski įdėt triūso į turimą žemę ir gausi tą vienetą. http://www.zum.lt/min/failai/3D-521EDV_ ... 11_29.pdf- nuoroda kaip pasiskaičiuot EDV pačiam nelakstant po seniūnijas. Tai elementaru gerbiamieji!

Aš nieko neklaidinu. Norint sužinoti faktą papraščiausias žingsnis vykti į seniūniją. Kaip pastebite, jis nori dabar teikti paraišką. Kaip pastebite, minėjo kad turi 3 ha, o ką su ta žeme daro, neaišku. Tad mums belieka tik filosofuoti (auginti avietes, morkas). Suprantu, kad deklaruodamas pasėlius pavasarį pasikeltų EDV, bet jam aktualu šiuo metu.

Pagal jo informaciją skaičiuokime: 108 triušių patelės; reikšmė 26 Lt; skaičiuokim, kad buvo laikytą 12 mėn.

108 vnt * 26 Lt = 2808 SGP, kas sudaro 0,68 EDV.

Tegul vadovaujasi Jūsų praktika ir lieka vėl nieko negavęs, o tik prisiklausęs įvairiausių rekomendacijų kaip skaičiuoti ir planuoti. Daugiau šiuo atveju, nesikišiu. Atsiprašau, kad suklaidinau, tikrai to nenorėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...