Jump to content

pazintys (ieskau buhalteres)


dyras

Recommended Posts

  • Atsakymai 263
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o as galeciau duot skelbima, kad ieskau zmogaus su traktoriumi, kad mane ismokytu vairuot? :D esu gabi, bedu nebus ir ilgai netrukdysiu :D
Jei masiną moki vairuoti, tai traktorių dar paprasčiau vairuoti, ir matomumas geresnis, tik traktorius mėgsta aukštesnes apsukas (netolimas vardinėms), reikia nepagailėt akseleratoriaus pedalo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ta tai jau supratau ir anksciau, man tik su tais va visi mygtukai ir rankeneles neaisku :D

Manyciau mokytis reiktu pradeti su kokiu dt-74, ten mygtuku ir rankeneliu beveik nera, tik biski pedalu daugoka.

Forumieciai kas turit dt pamokykit panele

Antas etapas su kokiu belorusu

Trecias su uzsiensku, paprastesniu Pvz Fendt

Ketvirtas po maximos aikstele su Kirovec K-701 slaloma piko metu. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ta tai jau supratau ir anksciau, man tik su tais va visi mygtukai ir rankeneles neaisku :D
Ismoksi su vienu persėsi į kita ir vėl trukt už vadžių vėl iš pradžių. Nes skirtingos galios traktorių skirtinga komplektacija, rankenėlių bei mygtukų skaičius ir išdėstymas skiriasi taipogi. Geriausia pradėt nuo kokio paprasto mechaninio modelio, užbaigt Fendtu su Vario :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau ketvirta etapa pats pamokinti bandysi? :lol:

ketvirtam etape kaip bulvinskis rase pilnas gazas, uzsimerki ir pirmyn.

Niekada nepamirsiu kaip per praktika grupiokas destytojo paprase pabandyt Gaz 24 volga, tas saltu veidu atsake "kai su dviraciu uzvaziuosi ant rampos rankini uztrauksi, prie bordiuro pastatysi ir atbulas i garaza ivaziuosi gal tada galesi prie neuzkurtos vairo pasedet.

Siaip jei esi baigus kazkoki "koledza" susijusi su zemes ukiu tai turejo mokint truputi, musu misrios grupes buvo tai luzdavom kai panelem liepdavo su traktorium vaziuot. Riksmo kaip atrakcionu parke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deje, mokausi ten, kur nemoko musu vazinet su traktorium :( aplamai, ma tas noras uzejo vasara, pas mus darbe yra traktorius, bet mechanikai pasijuokia is manes ir viskas :icon-evil: dave baranka vienasyk palaikyt :( as palamai su zemes ukiu pradejau draugaut pardejus dirbti toj firmoj ir kuo toliau, tuo labiau man knieti ta sfera. tai galvoju reik pradet mokytis su traktorium vazinet pirmiausia :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deje, mokausi ten, kur nemoko musu vazinet su traktorium :( aplamai, ma tas noras uzejo vasara, pas mus darbe yra traktorius, bet mechanikai pasijuokia is manes ir viskas :icon-evil: dave baranka vienasyk palaikyt :( as palamai su zemes ukiu pradejau draugaut pardejus dirbti toj firmoj ir kuo toliau, tuo labiau man knieti ta sfera. tai galvoju reik pradet mokytis su traktorium vazinet pirmiausia :lol:
Nysktančios rušies atstovė esate, tokių kurioms įdomus žemės ūkis ( o tuo labiau technika) gali ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti, nu gerai ant dviejų rankų.

Aš tai pamenu kai Norgej dirbau, tai leisdavo visiems ir visoms vairuoti traktorius, bet po vieno įvykio nebevisoms leido vairuoti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...