Jump to content

2009 metu galviju supirkimo kainos


Belarus1222

Recommended Posts

:icon-redface: prirašiau per pusę puslapio išsamų atsakymą ir paaiškinimą Greitail (nors dažniausia į kaltinamojo pobūdžio klausimus nemėgstu atsakinėti, tiesiog neturiu dėl ko teisintis, bet kaip taip uždudoamas klausimas tai atsakymas bet kokiu atveju traktuojamas kaip pasiteisinimas) bet matyt mano nuoširdžiam atsakymui buvo nelemta patekti į eterį, nes vėl kažką pamygau ir persikrovė puslapis :icon-evil: na gal dar kada ateis įkvėpimas ir aš Jums atsakysiu į Jūsų klausimą dėl supirkimo kainų ES.

Apie LT rinką - yra ir buliukų ir telyčaičių, jei skiriate mėsą, tai IKI pvz parduotuvėje tikrai atskirsite kuo prekiaujama ;)o dėl karvienos - na juk ne vieni lietuviai ją valgo. Apskritai didžioji dauguma jautienos yra eksportuojama nes LT nė per kur nesuvalgytų tiek jautienos jei ji liktų visa LT :D ir karviena be abejo pigesnė. tik nesakykit kad kainos kaip bulių mėsos, oi ne :) negalima lyginti su kaina kur žmogus pasiskerdė jautį pats, jį išsidorojo ir pardavė turguj - gal tuomet kaina ir gautųsi panaši, bet prie skerdenos kainos pridėkite supirkimo, transportavimo, skerdimo, atvėsinimo, išpjaustymo, pakavimo, sandėliavimo, logistikos kaštus ir matysite kas gaunasi. prieš tai skerdenos kainą dar reikia paversti į mėsos kainą - t.y. išmesti kaulus, gyslas, nereikalingus riebalus.

Manteli, rytoj įdėsiu lentelę, bet iš esmės procentinis skirtumas tarp kategorijų yra tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 176
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Vaidasj, Jūs jau nesupykit, bet Jūs esat labai nelaimingas. Šitiek pagiežos ir pykčio turinčiam žmogui, išsivaizduoju, yra labai sunku gyventi, dar sunkiau aplinkiniams. Iš keleto Jūsų replikų, aš jau supratau Jūsų poziciją, todėl prašyčiau į mano postus tiesiog nekreipti dėmesio ir nesigadinti nervų nei sau nei kitiems. Čia yra forumas diskusijoms, o ne š... pilstymui :) Geros Jums dienos :)

P.S. nežinau iš kur dar importuoja IKI parduotuvė, bet protingas žmogus ateina ir pažiūri į stendą, kur pateikti skerdimo, išpjaustymo įmonės duomenys. o ką į IKI vežam aš puikiai žinau, todėl garantuoju už savo žodžius.

P.P.S gal aš neteisingai supratau Jūsų paskutinį pasisakymą (nes labai jau nerišliai parašyta), bet jei manęs pvz netenkina darbas arba atlyginimas aš ieškau geresnio, jei nepatinka nusipirkta duona - perku kitą ir t.t., todėl visada problemų reikia ieškoti savyje ;) jei kažkas Jums nepatinka - suraskite kur geriau - juk gyvename rinkos ekonomikos sąlygomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaidasj, Jūs jau nesupykit, bet Jūs esat labai nelaimingas. Šitiek pagiežos ir pykčio turinčiam žmogui, išsivaizduoju, yra labai sunku gyventi, dar sunkiau aplinkiniams. Iš keleto Jūsų replikų, aš jau supratau Jūsų poziciją, todėl prašyčiau į mano postus tiesiog nekreipti dėmesio ir nesigadinti nervų nei sau nei kitiems. Čia yra forumas diskusijoms, o ne š... pilstymui :) Geros Jums dienos :)

P.S. nežinau iš kur dar importuoja IKI parduotuvė, bet protingas žmogus ateina ir pažiūri į stendą, kur pateikti skerdimo, išpjaustymo įmonės duomenys. o ką į IKI vežam aš puikiai žinau, todėl garantuoju už savo žodžius.

P.P.S gal aš neteisingai supratau Jūsų paskutinį pasisakymą (nes labai jau nerišliai parašyta), bet jei manęs pvz netenkina darbas arba atlyginimas aš ieškau geresnio, jei nepatinka nusipirkta duona - perku kitą ir t.t., todėl visada problemų reikia ieškoti savyje ;) jei kažkas Jums nepatinka - suraskite kur geriau - juk gyvename rinkos ekonomikos sąlygomis.

As jums asmeniskai JUSTINA nieko pries neturiu tiesiog as gal perdaug zinau apie supirkima :icon-wink: 7metus isdirbus skerdykloje (brigadininku isdirbau apie4metus)naktimis kaulindavau tai biski ir suprantu kas kaip ir kur kas vaziuoja taitiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamieji,neužsimkime intrigomis ir žarijų žarstymu.Buvo kad perdirbėjai tyčiojosi-sutinku su tuo.Dabar kiti laikai,nesunku rinktis kam parduoti.Pereikime geriau prie faktų ir skaičių.

Pvz. aš gavęs iš Justinos duomenis(dėkui jai kad nepatingėjo pasikapstyti kompe ir jas rado),padariau išvadą kad man būtų neapsimokėję pieninių ir pirmos kartos mišrūnų parduoti pagal skerdenas...pardavęs 7 buliukus pagal skerdenas tik 2 būtų nešę pelną,o likusieji būtų atnešę nuostolį.

Susiveskite savo duomenis,pakeiskite supirkimo kainas ir Exel'is pats suskaičiuos:

http://www.talpykla.com/files/2356/Skerdimu_duom.xls

P.S. gerai kad Utenos mėsa fiksuoja net ir gyvu svoriu parduodamų gyvulių skerdenų svorį ir kategoriją.

P.P.S.dabartinius limuzinų mišrūnus bandysiu parduoti pagal skerdenas,bet irgi persiskaičiuosiu ir pagal gyvą svorį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :)

Skirsiu savo pietų pertrauką atsakymams bent į kelis Jūsų klausimus :)

del kainų skirtumo ES - turbūt ir Jūs ir aš naudojamės ta pačia informacija, kurią pateikia ŽŪVIC. Bet tokią informaciją mato ir kitos Europos šalys. Esminiai skirtumai tarp jų ir mūsų:

-pas mus dar labai daug smulkių ūkių, o tai reiškia, kad dažniausia gyvuliai po kelis vienetus surenakami iš kiekvieno ūkio (tai didina logistikos sąnaudas, sukelia stresą gyvuliui). Pas juos yra centralizuotas gyvulių pirkimas, t.y. dažniausia atvažiuoja į vieną ūkį ir pakrauna pvz 50 vnt. (nedidelės logistikos sąnaudos vienam kilogramui+ gyvulys mažiau stresuoja, nes keliauja su savo banda)

- pas juos yra kita auginimo kultūra - jiems svarbu galutinis rezultatas, t.y. mėsos kokybė. Pas mus gi dažniausia ūkininko galvos skausmas baigiasi pakrovus gyvulį į furgoną, jei parduoda pagal skerdeną, tuomet dar pasiteiraujama išeigų ir kategorijų. Retas atvejis (kaip pvz Ričardas) kuris pardavęs pagal gyvą svorį teiraujasi apie skerdenos kokybę. Nei vienas ūkininkas dar nesiteiravo koks jo galvijų skerdenos ph - dauguma gal net nežino kad šis rodiklis yra toks pat svarbus kaip ir raumeningumo ir riebumo kategorija. Pvz Danijoje, už didesnio nei 5,8 ph skerdenas yra mokama žymiai mažesnė kaina, nes mėsa praranda daugelį savo savybių, kurios reikalingos tolimesnėje gamyboje. Danijoje tokių skerdenų, kur ph aukštesnis nei 5,8 yra iki 5%, pas mus šis skaičius 3 ar 4 kartus didesnis, iš kai kurių ūkių būna net ir 80% skerdenų su per aukštu ph, todėl jau dabar mes vedamės statistiką apie tokius ūkius - tikime, kad pasieksime ES lygį išvengdami prastos kokybės skerdenų.

- pas mus apie 60% skerdenų (kalbu apie bulius, nes telyčių šis procentas dar didesnis) yra O raumeningumo kategorijos. Pas juos pagrindinės kategorijos yra R, U. tokios kaip P kategorijos jie išvis nepripažįsta, bet smagu kad matau tendencija P kategorijos išnykimui ir pas mus - 2009 metais jų buvo žymiai mažiau nei 2008m.

- auginimo sąlygos įtakoja mėsos spalvą - aš pati netikėjau ir sakiau kad nesąmonė, kai klientai skundėsi kad mūsų mėsa tamsi. Aš žinojau kad mėsos tamsumą lemia gyvulio amžius ir ph lygis. Tačiau savo akimis mačiau kaip skiriasi panašaus amžiaus bulių skerdena. Netgi lenkiška skerdena yra šviesesnė :eusa-think:

-esame lašas jūroje jų rinkos mąstais - negalime užtikrinti pastovaus tiekimo visus metus, pastovios kokybės.

Sudėjus šiuos pagrindinius veiksnius (yra dar ir kitų, bet apie juos veliau) yra ir dar vienas - tai nacionalizmas. Ir tai yra sveikintina ir natūralu - juk ir mes mieliau renkamės Lietuvoje užaugintų kiaulių ar vištų produkciją, nors kokybė gal ir panaši.

taigi, apibendrinant, kai Lietuva pasieks tokį lygį, kad galėsime klientui pasiūlyti pastovų tiekimą pageidaujamos kokybės skerdenų, kai klientai siūlys mums bendradarbiauti, o ne mes jų prašysime nupirkti mūsų įvairios kokybės mėsos, kai galėsime garantuoti kad krovinys bus pvz bulių skerdena 300kg+ R, U kategorija (jau pradedame daryti tai dabar, todėl ir turime skirtingas kainas, priklausomai nuo parduodamo kiekio ir galimos kokybės), tuomet galėsime sakyti savo sąlygas ir tikiu, kad gautume kainas, artimas ES.

Aš tikiu, kad lietuvių mentalitetas po truputį keičiasi, kad ateityje bus dar mažiau bambančių ir visu pasauliu nepatenkintų žmonių, nes tai smukdo bet kokį norą kilti aukštyn ir siekti rezultatų.

Tikiuosi, kad mano atsakymai kam nors padėjo susigaudyti dabartinėje situacijoje.

ir dar - greitail, labai prašau, neberašinėkite tokių nesąmonių, kad skerdyklos gali padaryti ką nori su skerdena, nes tikrai labai pikta ir liūdna darosi. Neatsakau už kitas įmones, bet už savo įmonę galiu garantuoti. Skleisdami tokias erezijas, gal pirmiausia išsiaiškinkite kaip viskas vyksta - juk tą, ką įvertinam, mes turime ir parduoti - tai koks tikslas įmonei žemiau vertinti ir pigiau parduoti ar visai neturėti kur panaudoti???? Mąstykite ką šnekate. Šmeižiate ne tik skerdyklas, bet ir valstybės tarnautojus, kurie suteikia vertintojo kvalifikaciją ir ją periodiškai tikrina.

jei tokiame stiliuje pradėsim bendrauti, tuomet aš pradėsiu skleisti erezijas kad ūkininkai nemoka auginti, netinkamai šeria ir išvis yra apgavikai. Juk mes ne to čia susirinkome? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip atsakymo ir nera del supirkimo kainu ES,as manau kas turi 100-200 galviju banda tas ir pats susiras geriausias kainas ir kur jam juos parduoti,okas turi 5-10 buliuku parduoti tam aisku tiks UM isdestitas varijantas ir LT ukininkas nemokantis uzauginti kad gautusi kokybiskas galutinis produktas(as cia turiu omenyje grynaveislius),as pabandysiu savaites begyje suzinoti Anglijoje kokiomis kainomis perka ir galesite palyginti(tik as galvoju kad reiktu liginant kainas neversti svaro i litus o liginti vienas prie vieno ir bus matyti kur ukininkam geriau moka)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau jai izeidziau Justina bet siuo metu nesiskaitoma su ukininku bet matau tendencija, kad tai keiciasi nes perdirbejai suprato, kad negali spausti ir moketi centus nes ner zmogus kvailas ir uz dyka neaugys gyvulio . Kas daros kaime karves visi ispardave prieauglio ir nelaiko, o jai ir laiko karvute versiuka is kart parduoda nes ne kvaili pasiskaiciuoti moka. Kai neliko zaliavos oi kaip sukruto skerdyklos.

Bijau vel supykdyti jus bet parasysiu . sakot per daug stambiu skerdyklu pacioms imonems gal ir problema bet ukininkui nors tokia paguoda .. Butu ant lietuvos dvi stambios pasidalytu lietuva pusiau ir diktuotu savo kaina ir rinkus kur pirkt ir pigios zaliavos niekad netruktu. O del lietuviskos jautienos isvezimo i uzsieni nereikia pasakoti kad prasta mesa ar pan lietuvoje galima sakyti visi galvijai ekologiniai jiems nekisama visokiu anaboliku priedu modifikuotu augalu ar dar kokio brudo nuo kurio bulius uzaugina bicus :) ir auga greiciau nei ant mieliu todel manau lt buliu mesa yra vertinama , cia as neissigalvoju visa tai buvo pasakyta zmogaus dirbancio sioje srityje .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Greitail pritariu del to brudo kisimo :) tas ypac populiaru JAV :D ten kisa ka tik galima ir ko negalima :) Tetule gyvena sioj ale super salyje...tai.... patyliu apie ju produkcija... Paziurekit i zmones ir viskas bus aisku :) jie puciasi ne tik nuo kaloringo maisto ;) o ir su juo gaunamu geriu :D kuris jame dar lieka..

Justina as pilnai sutinku, kad rinkoje turetu buti lygiaverciai santykiai tiekejo ir pardavejo-perdirbejo.bet....siai minutei, kad ir liudna, faktas tas jog tiekejas eina i antra plana...

O is pieninio buliuko mesinio skerdienos ir niekas nesiulo daryti :D cia jau kita politika...

Bet kai atvaziuoja pirkti mesinio ir mazdaug..ee..nu zinok prastai jis atrodo...kaip pieninis...nu kaip uz misruna geriausiu atveju galiu moketi...tai kurio velnio auginti???jei jau neskiria mesinio nuo misruno ar pieninio... O del per didelio skaiciaus skerdyklu...hm.... :) cia jau pasak ekonomikos desniu ;) yra labai teigiamas dalykas. Tai vadinama konkurencija :) Manau nereikia cituoti ekonomikos vadoveliu;) ir pritariu pilnai greitail..jei tebutu tik keletas skerdyklu....galviju augintojai galetu ieskotis tik sausos sakos ir plonos virves kaip sako :)musu kraste nera dar laisvos rinkos kulturos..kur abi puses turetu naudos...db dazniausiai zaidziama i vienus vartus.

O del jusu pastangu rasti naudingesne nisa...na... :) ukininkas is to naudos tiek ir teturi ;) bukim biedni bet teisingi :) tai didina jusu firmos apyvarta, didina pelningumo rodiklius, bet UKININKAS vistiek gauna tik ta pacia supirkimo kaina :D tad...(netaikau jusu firmai. kalbu apskritai:)

O siaip labai sveikintinas noras bendradarbiauti su zaliavos tiekejais ( ekonominiais terminais tariant). gal tai isaugs i labai grazu bendradarbiavima... nors su pieno sektoriumi tai kazkodel ir teliko pazadais.... :eusa-liar:

P.S. ir nors kalbame apie bulius,pacituosiu kazkur formume skaityta fraze:"niekaip nesuprantu kaip sugeba danas kiaule uzauginti ir parduoti pelningai, o lietuvis ne ". tiek pamastymu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is Amerikos giminaite gryzta kas pora metu i Gimtine pavieseti,jau 18m ten gyvena.Kalba kad mesos Amerikoje nebeymanoma valgyti,jos nebeperkame,nebent zuvies nusiperkame.Pasiturinciai gyvena,aukstaji moksla ten baigusi ir gera atlyginima gauna,maistui tikrai netaupo.Taciau nera tokio skonio mesos kaip LT.Musu ukyje isauginta kiauliena,mociutes pagaminti vyniotinukai,mums atrodo nieko ypatingo,o gryzusiems is Amerikos skanumynas nr.1.Giminaites vyras amerikonas sako tokio skonio mesos gyvenime neragaves.Gal ir LT gyvuliu augintojams isaus grazesnis rytojus,uz darba bus padoriai atsilyginama,tikrai manau cia ukininku isauginta mesa yra ekologiska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Justinai klausimas ar nebutu galimibes uz geresne kaina parduot pavizdziui 9 menesiu buliukus katik atjunkintus nuo karviu kuriu svoris apie 300-400 i skerdikla?Seis metais labai daug tokiu buliuku iskelevo i Italija auginimui uz 7lt/kg.Manau jai rastumet kam parduot tokia skerdena kuri uzaugo ant zoles ir pieno juk tas pats kaip versiena.Tada dideliu kiekiu pasiulitu ukininkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

EkoTomai, Donatas beveik teisus. Na linijos naujos nereikėtų, galima ant galvijų, bet labai krenta darbo našumas, o ir su kiekiais ir realizacija atsiranda daug klaustukų :eusa-think:

Manteli, klausimas įdomus, bandysiu pasiteirauti dėl tokios rinkos, bet bet bet.. pagal europos reikalavimus, galvijai nuo 8 iki 12 mėn yra priskiriami vienai kategorijai - jauni galvijai (nei buliukai, nei telyčios), jie net neklasifikuojami pagal standartą. ir dar kita kliūtis kuri gali būti tai skerdenos svoris :eusa-think: na bet šitą klausimą aš iškelsiu :icon-wink: gal rasim kokią išeitį.

tik dabar reikėtų gauti atsakymą apie kokius kiekius eina kalba? :eusa-think: vienas krovinys yra apie 19t :eusa-think:

apie mėsos kokybę šnekėjom - aš kalbu ne apie gaminius, o apie skerdeną - mėsą su kaulu ir apie ameriką tai tikrai nelabai žinau kas ten yra.

vakar gavau vieną nuotrauką prancūziško limuzino skerdenos :icon-ugeek: žinokit seilės darosi žiūrint :eusa-think: juokavau kad gal ją mirko kur nors kad tokia sultinga ir šviesi :D šią savaitę skersime mūsų LT limuzinus, gerai žinomos bendrovės (limuzinai sakyčiau vieni iš geriausių kiek teko skersti, pagrinde U2, pasitaiko E2 kategorijų) ir jei leis vadovybė įdėsiu palyginimui nuotraukas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar gavau vieną nuotrauką prancūziško limuzino skerdenos :icon-ugeek: žinokit seilės darosi žiūrint :eusa-think: juokavau kad gal ją mirko kur nors kad tokia sultinga ir šviesi :D šią savaitę skersime mūsų LT limuzinus, gerai žinomos bendrovės (limuzinai sakyčiau vieni iš geriausių kiek teko skersti, pagrinde U2, pasitaiko E2 kategorijų) ir jei leis vadovybė įdėsiu palyginimui nuotraukas :icon-rolleyes:

Jei yra galimybė,įdėkite to prancūziško limuzino ir lietuviškų limuzinų(spėju Alytaus "Atžalyno") skerdenos nuotraukas ir palyginimui būtų įdomu pamatyti kitų skerdenų kategorijų nuotraukų.

Tada ūkininkams būtų suprantamiau tas vertinimas.

Visų forumiečių prašau nebediskutuoti čia "pro šalį" nes teks tokius pranešimus trinti.Jiems yra begalės temų.Čia diskutuojame tik faktais ir skaičiais,tai yra informacija apie galvijų kainas,skerdenas ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...