Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

mano atveju, paprasciau ir parankiau gaminant sienaini rulonuose, reikalui esant, dviese per vasara susitvarkome, ir serti paprasciau. pries 5 metus gamindavau ir silosa, nu buvo daugiau veiklos su juo ne tik gaminant, bet ir seriant. kas seria dalytuvais, jiems jokio skirtumo ar rulonais, ar is transejos.

niekaip nepatikesiu, kad is 1500 rulonu ismetama tik 1-2 vienetai, cia jau turbut dar papildomus gaubtus kiekvienam ruliui atskirai turi uzdet. 1-2 proc. minimaliai issibrokuoja.

pas mane pvz kazkur is 1300 ruliu nei vieno neismetu, visi buna geri, o tu nori-tikek, nenori-netikek tavo reikalas

taip, mano nuomone mano reikalas. teisingai pastebejai. dar neteko girdet, kad per toki kieki vienetu tokie mazi nuostoliai. gerai,kad nei pauksciu, nei peliu nera, nei mechanisku pazeidimu nepasitaiko.

buna ten ant tu ruliu papelije kur skylute gal kokia sauja, bet nevisas kad reiktu ismest, o del peliu tai tikrai nemaciau dar kad butu tokiu skyluciu pelei ylyst. mistika bet peles ju negrauzia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku bet manau kad vistiek blogiau nėra nupūsti tuos siaudus neprilenda ju i visus galus :) Ir paciam prieiti patempti svariau

tai man atrodo ten jus su tuo mchale vargstat kaip su vargo masina, dastumk jy ir nusipirk welgery ir uzmirsi kad net toki turi kokius keturis metus (p.s. cia tik mano nuomone).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja mes jo dziaugiamės ir antra presa nusipirkom mchale o jei tau atrodo jog vargstam tai labai klysti :eusa-naughty: Nes kas dien dirbant prieš išvažiuojant i laukus apeiti, patepti ar patempti grandine nėra problema :eusa-snooty: Ši sezona bus matyti kas geriasnis welgeris ar maheilas ir tada galėsim tikrais faktais gincytis o ne nuogirdom :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

koks modelis to welgerio? iš savos patirties, tai tik vieną su puse sezono padirbau su mtz 952 turbo ir welger rp235 bei pajungtu smulkintuvu. Pradėjo buksuoti juostos, nėjo visai pasukti pasijungus smulkintuvą. tai paskui vistiek pirkom dėvėtą 100 ag užsienietį, kuris sėkmingai be jokių vargų ir bėdų tą patį presą su pastoviai įjungtais 17 peiliu suka 4 metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O rimtai kodėl jau class nepirk? Tai paimkit ir išvardinkit kokie pvz welgerio 200 privalumai prieš class 46.....O jei welger sudrožtas, o class stovis liuks ir plius kaina jo mažsnė, ką imti vistiek welger ? Dirba žmonės su class 46 ir nesiskundžia. Perkant nenaują kaip loterijoje, jei kerti apie agregatą, žinai į kokius agregato mazgus atkreipt dėmesį, tai viena ir visvien gali nusvilti. O jei iš lempos imi, nes kažkur kažkas kažką pasakė, tai gali ir pasisekti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...