Jump to content

Putpeles


vaisus

Recommended Posts

Na kiek zinau buna siulo daryti seimeles 6 putpeles +1 putpelynas. Bet pvz pas mane dabar du didesni narvai ir juose +- po 30 putpeliu o putpelynu ileista apie 3-4 i toki narva. Gal dar reiktu po koki viena damesti bet dabar kai kiausinius valgom tai galvos nesuku del to o zapase dar apie 20 putpelynu like kai mastysiu perinti uz poros savaiciu tai pries kokia savaite dar tikrai po viena damesiu pries renkant kiausinius perinimui. Dabar daugiau neleidziu nes gaila kad nenujotu putpelyciu :lol: ir joms ramiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ant 4 vieno perdaug, juk jie lipa ir lipa pastoviai. Bus galvom plikom visos tada :lol: Gaidys 10 vistu pulka uztaiso, o nelaipo taip kaip sitie patrakeliai. Todel tikrai manau kad ant 6-8 pateliu vieno turetu uztekti. Taip pas mane dabar gal ir mazoka bet jei extra nereikia tai juk galiu isanksto primesti patinuku, jei ten uz savaites tik reiktu pradet rinkti. O siaip galit ir jus savo paslaugas pasiulyti juk as is jusu ir pirkau :lol: bus tos pacios putpeles kaip ir mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Taigi is mano eksperementiniu 24 putpeliu kiausiniu issirito apie ~15 putpeliuku, draugams buvau daves keleta kiausinuku, taigi visgi ir nebuvo ant 4 pateliu vieno patinuko kiausiniai ritosi gerai. Taigi manau jei butu 6 patelems 1 patinas pilnai pakaktu. Nes pas mane buvo tada panasiai ant 30 pateliu 2-3 patinai. O ritimasis matot patys koks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Donatai, o jei pasikeistume patinėliais ir atšviežintume kraują? Planuoju perinti ir galvoju, kad nelabai gerai, juk visi kiaušiukai iš vienos vietos pirkti :eusa-think: Man reikėtų trijų japoniukų, po vieną rozetuko, kreminio japoniuko ir mandžiūrinio. Baltųjų ir smokinginių nebenoriu, visas pateles mamai padovanojau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane patineliai pagrinde standartiniai, visus kreminius ir sokoladinius beveik ispjoves esu. Nes poto ju palikuonis rusiuoti sunku. Beje mano putpeles pasirodo jau antra diena kaip daro pertrauka su kiausiniais siandien vos 10 surinkom. :lol: vel nesigaus kuri laika inkubuoti :icon-twisted: nu ir sekasi man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Deja, turiu pritarti Donatui - eksperimentavau: savaitę mano merginos negavo nė trupinio kombikormo, tai jau po kelių dienų apstojo dėti, o jauniklės bepradedančios - iš viso nustojo. Grąžinau pašarą - po kelių dienų viskas atsistatė...

Negaliu išspręsti lesalo kapstymo problemos - širdis stoja, kai matau kalnus lesalo iškapstyto. Gal kas turit idėjų ekonomiškoms lesykloms?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Negaliu išspręsti lesalo kapstymo problemos - širdis stoja, kai matau kalnus lesalo iškapstyto. Gal kas turit idėjų ekonomiškoms lesykloms?

As putpeles laikau ant mediniu grindu,tai lesykla istatau i vidu,kad nekapstytu naudoju tokia http://www.lytagra.lt/popup_product_ima ... 48f8c3380e ir daug pasaro nepripilu.

post-2180-141521801324_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :)

Noriu pradet auginti putpeles, nes vyrui uzdraude valgyt vistu kiausinius, bet sake putpeliu gali kist kiek telpa :) O mes dar taip didziavomes, kad turim savo kiausiniu (vistu) :icon-redface:

Tik va paskaiciau, kad putpeles minuso nepakelia, susala :( ar tikrai? Ar niekas nebandet, ta prasme ant savo kailio nesat isbande auginti kokioj pasiurej?

Nes, kad vistos nesusala ir prie didelio salcio tai jau tikrai zinau, o kaip su putpelem?

Ar teks laukti pavasario?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mes putpeliu uzsveiseme tik siemet. Bet kiek kai domejausi tai nerekomenduojama minusine temperatura, pas viena ju augintoju ziema buna apie +5 tvartuke tai sake deda be problemu. O siaip vistos tai tikrai nera atsparios salciams juk jei ten koks minus -5 ir ilgiau pabuna jau ziurek skiauteres apsale ir t.t. Nekalbu apie trumpalaikius pasivaiksciojimus prie dideliu minusu. Bet jei keleta dienu reiktu pagyventi prie didesnio minuso tai nemanau kad tiek vistos kad tiek putpeles atsilaikytu. Na cia mano nuomone pasiskaicius apie vistas ir putpeles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...