Jump to content

malkos ar pjuvenos


fendj

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

vat del malku ir man idomu, nes turim biski tokio nevalyto miskelio (krumu), idomu kokie ikainiai malku ir pan. yra mintis prisokus viska issivalyti, krumus, nudziuvelius ir t.t. kad butu svarus ir grazus miskelis. Ir sau malku keliems metams pasiruosti i prieki ir dar kazkiek jei iseitu parduoti. Tik vat idomu kokios kainos pvz malku supjautu i kaladeles ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

manau stambius (maziau 8 cm diametro) malkomis geriau. O sakom smulkint maziau labai faina aparatuka, kuris sakas gabaliukais sukapoja. Pavasari buvo ka pasesi parodoje, 12000 lt prie traktoriaus kabinamas, tik neatmenu nei atstovo nei gamintojo pavadinimu.

Tik saku gabaliukai nepopuliarus lietuvoj, reiketu vartotojus ipratint juos naudot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
reikia viska dziovinti, kaip nereikes :) Skiedros taip pat sausos turi but. O smulkint ir sausas turetu. Man toks daiktas egliu sakom smulkint rupi. Viena kad jie gerai dega, kita kad ju ir miske palikt negali.....

Atrodo www.lintera.lt turejo prekiaut, bet ju puslap neradau...

tai tipo egliu saku miske likt negalim?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia viska dziovinti, kaip nereikes :) Skiedros taip pat sausos turi but. O smulkint ir sausas turetu. Man toks daiktas egliu sakom smulkint rupi. Viena kad jie gerai dega, kita kad ju ir miske palikt negali.....

Atrodo www.lintera.lt turejo prekiaut, bet ju puslap neradau...

tai tipo egliu saku miske likt negalim?

Spygliuočių tipo negalima :) Lapuočių gal, negarantuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Ar turi kas ziniu apie prekyba smulkintomis sakomis?

Gal zinote ir kur galima isigyti (gal deveta) palankia kaina saku smulkintuva? Megejiski (elektriniai, kur prekiauja senukai ir pan.) netinka, reikia nasesnio. Tinka dyzeliniais varikliais arba naudojantys traktoriaus kardana (jungti prie T25A, arba MTZ820).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Nutariau atgaivinti kiek primištą temą. O tiksliau padiskutuoti apie šakų smulkintuvus.

Visi žinom kiek šakų paliekam miške po kirtimo savaiminiam supuvimui, kitas vargstam ir deginam, taip prarasdami mano akimis gan nemažą kuro kiekį, kurį nesunkiai būtų galima panaudoti namų šildymui. Pamenu dar mano senelis kartais dalį šakų sukapodavo paprasčiausiai su kirviu ir prisirišdavo vadinamus žabų kūlius, kuriais sėkmingai kurendavo krosnį :) Bet laikai keičiasi ir labai abejoju ar kas dabar su kirviu benorėtų žaistis.

Kiek teko domėtis visokiais šakų smulkintuvais, tai jų šiuo metu siūloma begalės variantų. Pradedant buitiniais, kurie smulkina iki 4 sm šakelias ir baigiant pramoniniais monstrais, kurie gali ir visą rastą per kelias sekundes paversti skiedrų krūva :icon-eek: Bet man labiausiai rūpi vidutiniai smulkintuvai, kurie tiktų nedideliems šakų kiekiams susmulkinti. Jų taip pat yra didelis pasirinkimas. Žiūrint į rimtesnius gamyklinius, ypač naujus atbaido didelė kaina, nes apie atsipirkimą tokio irenginio naudojant tik savo reikmėms nėra nai ko galvoti. Kiek prieinamesnis variantas būtų savos gamybos aparatai. Lietuvoje tokiais dalykais matyt kol kas niekas neužsyma, ar bent jau man neteko rasti info. Bet kaimynai lenkai sakyčiau tikrai yra pažengę kiek toliau šiuo klausimu :)

Vat keli pvz. kurie mano akimis turėtų būti tikrai nebrangus ir pakankamai gerai atliktų tokius darbus.

http://www.youtube.com/watch?v=GrDKIguu ... re=related

O gal kas jau turite pasigaminę ar bandot kažką daryti šia linkme ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet ir man pradėjo kirbėt mintys apie tokį aparatą, kai išvažiuodamas iš miško pamatai kokias krūvas šakų palieki. Įdomu ar tokį aparatą per paramą būtų galima prastumt. Tikrai praverstų prie ūkio, tiek įvairiausiu krūmų pamiškėse, miškuose lazdynų, kitų bereikšmių augalų, o visgi kuras.

http://auto.plius.lt/skelbimas/zemes-uk ... /id-126871

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
Nutariau atgaivinti kiek primištą temą. O tiksliau padiskutuoti apie šakų smulkintuvus.

Visi žinom kiek šakų paliekam miške po kirtimo savaiminiam supuvimui, kitas vargstam ir deginam, taip prarasdami mano akimis gan nemažą kuro kiekį, kurį nesunkiai būtų galima panaudoti namų šildymui. Pamenu dar mano senelis kartais dalį šakų sukapodavo paprasčiausiai su kirviu ir prisirišdavo vadinamus žabų kūlius, kuriais sėkmingai kurendavo krosnį :) Bet laikai keičiasi ir labai abejoju ar kas dabar su kirviu benorėtų žaistis.

Kiek teko domėtis visokiais šakų smulkintuvais, tai jų šiuo metu siūloma begalės variantų. Pradedant buitiniais, kurie smulkina iki 4 sm šakelias ir baigiant pramoniniais monstrais, kurie gali ir visą rastą per kelias sekundes paversti skiedrų krūva :icon-eek: Bet man labiausiai rūpi vidutiniai smulkintuvai, kurie tiktų nedideliems šakų kiekiams susmulkinti. Jų taip pat yra didelis pasirinkimas. Žiūrint į rimtesnius gamyklinius, ypač naujus atbaido didelė kaina, nes apie atsipirkimą tokio irenginio naudojant tik savo reikmėms nėra nai ko galvoti. Kiek prieinamesnis variantas būtų savos gamybos aparatai. Lietuvoje tokiais dalykais matyt kol kas niekas neužsyma, ar bent jau man neteko rasti info. Bet kaimynai lenkai sakyčiau tikrai yra pažengę kiek toliau šiuo klausimu :)

Vat keli pvz. kurie mano akimis turėtų būti tikrai nebrangus ir pakankamai gerai atliktų tokius darbus.

http://www.youtube.com/watch?v=GrDKIguu ... re=related

O gal kas jau turite pasigaminę ar bandot kažką daryti šia linkme ?

As bandau gamintis prie standartinio 90ag traktoriaus per kardana sukama. Sakoms iki 250mm. Brangiausia dalis- rotorius. Metro skersmens, 3cm storio. diskas apie 250kg sverti turetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

norejom pirkti per parama smulkintuva bet neleidzia kol nezinau sako nekompensuoja kur 150tuks parama

tai suradom naudota umegos gamybos kad priekaba prismulkinti reikia nemazai saku kruva didziausia saku o kai paziuri priekabon tai pagalvoji kur sakos dingo :) ir kokia 2-3 zmoniu prie smulkintuvo vien padavimiu galiu pasakit jei galvojat koki bizni prasuksit tai labai is jo pinigu neuzdirpsi o del savo namu kurenimo tai neblogai bet malkos patogiau :D malkom apsimokiau parduoti nei smulkinti nebent malkos papuve :D o su sakom tai atrodo daug ju turi bet kaip pradedi smulkinti tai greit suveina :( o pirkt vien savo reikmem tai brangoka butu moket 10tuks nebent uz kelis tuks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau biznį galvot, tai šakų padavimas jokių rankų - tik su manipuliatorium.

Pagal šitą:

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=367337

medienos smulkintuvai - tinkamos finansuoti išlaidos ;)

O jei tik savo reikmėm, tai nebent nušaunant 2 zuikius - kuro ruoša ir šakų kaip atliekų sutvarkymas (jei tarkim turi didesnį sodą ar dekoratyvinius želdinius). Velkant šakas iš miško, vargu ar kada tai atsipirks, tada reiktų pagalvot apie smulkinimo paslaugas (paprastai tokius smulkintuvus turi lentpjūvės, atraižoms susmulkinti)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...