Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

Pas mane kvieciukai visko gave ir nuo ligu ir trasu, varpos pradejo lysti ir velevinio lapo galai pradejo baltuoti ir net persvieciami patapo ! Kas per bajeriai ? Gal nuo sausros ?

Cia daug tokiu zmoniu kuriems vasariniai kvieciai baltuoja ar geltonuoja, ir visi klausiam to paties. Nemanau kad salnos ar sausros, manau kad nuo chemijos stresas.

Gal kas kokio rimtesnio agronomo klausete kas galetu buti del tu kvietuku? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Faktas, kad visų bėdų pamatas yra sausra, o tada kai pasėlis su silpnom šaknim, nesimaitina ir šiaip panašūs ne į augalą bet daugiau į herbarą, tai bet kokia smulkmena stresuoja. Aš pas savę tokių žiaurių kvietukų irgi dar nematęs, kaži ar lietus ką bepadės. Sprindiniai ir jau plaukėja. Nors Stabilano duota tik 0,5 l/ha. Axial absoliučiai nesuveikė, todėl pilna avižos. Žodžiu, nekažką šiemet su vasarojum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Startavo per karscius greitai sustresavo augalai pajute dregmes trukuma, tokiu atveju augalai skubina uzauginti sekla, del to y ugy nebeaugo ypac lengvesne zeme. Pvz pas mane nornalio zeme pilnai isplaukia iki keliu ciut aukstesni,o lengvesne ar priesmely aukstis nesiekia 30cm vienas krastas aplamai gal 15 cm su varpom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...