Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

On 2019-01-21 at 08:17, Ukmin pranešimas:

Jeigu nepaslaptis kiek ir kokiu trašu atiduota prieš sėja? 

 

On 2019-01-21 at 07:55, Sarunce1 pranešimas:

Hamlet per sausra 6t. Visos  birios trasos pries seja atiduotos...

Gal galėtumėt truputį info, kokias trąšas davėte ir po kiek prieš sėją?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-05 at 11:04, yogop pranešimas:

Telšiuose jau plinta geltonosios rūdys?
Vidurio lietuvoj dar neteko sutikt. Dauguma vasarinių kviečių veislių jautrios geltonosioms rūdims.

 

Pries du metus turejom. Puse lauko buvo apseta collada, kita puse vanek. Tai su vaneku viskas tvarkoj, o collada stipriai nukentejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu pasirodyti neišmanėlis, bet turbūt toks ir pasirodysiu :D tačiau noriu pasiteirauti apie vasarinių trešimą, tiksliau apie patį trešimą prieš sėją su NPK. Kadangi to nesu dares, tai norisi išmokti iš jau patyrusių. Visų pirma, teko girdėti jog trašas prieš sėja reikia išberti kuo anksčiau, atrodo jog vos tik gali į dirva ivažiuoti iš po žiemos. Nes kuo vėliau išberi tuo didesnė tikimybė jog trašos tik suveiks kitam derliui. Prašau patikslinkite mane šiuo klausimu, ar teisingos mano nuogirdos ir kiek anksti ištikro tas trašas reiktų išberti? Kitas klausimas dėl pačio bėrimo. Kaip tikslingiausia trašas iterpti žemėn, ta prasme išberti jas iš po žiemos tiesiai ant arimo ir palaukti kol ištirps? Ar reiktų arima būti kartą sukultivavus, tada išberti ir vėl su kultivatorium trašas užerti ar dar kaip nors kitaip? Ačiū už atsakynimus ir paprotinimą, visada gerai pasisemti žinių :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , hellboy197 pranešimas:

Nenoriu pasirodyti neišmanėlis, bet turbūt toks ir pasirodysiu :D tačiau noriu pasiteirauti apie vasarinių trešimą, tiksliau apie patį trešimą prieš sėją su NPK. Kadangi to nesu dares, tai norisi išmokti iš jau patyrusių. Visų pirma, teko girdėti jog trašas prieš sėja reikia išberti kuo anksčiau, atrodo jog vos tik gali į dirva ivažiuoti iš po žiemos. Nes kuo vėliau išberi tuo didesnė tikimybė jog trašos tik suveiks kitam derliui. Prašau patikslinkite mane šiuo klausimu, ar teisingos mano nuogirdos ir kiek anksti ištikro tas trašas reiktų išberti? Kitas klausimas dėl pačio bėrimo. Kaip tikslingiausia trašas iterpti žemėn, ta prasme išberti jas iš po žiemos tiesiai ant arimo ir palaukti kol ištirps? Ar reiktų arima būti kartą sukultivavus, tada išberti ir vėl su kultivatorium trašas užerti ar dar kaip nors kitaip? Ačiū už atsakynimus ir paprotinimą, visada gerai pasisemti žinių :D 

Perskaityk tema ir bus kur kas aiskiau ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...