Jump to content

jusu telefonas


kotiss

kokios firmos telefona naudojate?  

211 nariai balsavo

  1. 1. kokios firmos telefona naudojate?

    • nokia
      135
    • samsung
      28
    • sony eriscon
      43
    • motorola
      2
    • lg
      4


Recommended Posts

  • Atsakymai 197
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

vakar akropoli teko maigyti aple iphone tai patiko bet kaina ....

girdejau lietuvoj be sutarties neparduoda ju, kokia jo kaina?

yra teke man pamaigyt iphone'a kuri laika tai man asmeniskai nepatiko, tox vaizdas, kad butu taspats ipod'as tik su skambinimo ir fotokameros funkcija

omniteli nuo 4865 iki 6700lt

elektromarkt tie patis nuo 2499 iki 2999lt

kainos zenkliai skiraisi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomus skirtumas, bet mano manymu nevertas jis tokiu pinigu, cia apple is jo ispute dideli burbula

Tai apple is visko ispute burbula, pazek kiek ju laptopai kainuoja :) nors siap bent jau kompai tai tikrai verti tu pinigu ;) O del pacio iphone, tai pritariu, kad labai didelis panasumas su ipodu, teko abu bandyt, ipoda tam paciam akropoly, elektromarkte :D O kainu skirtumas tai didelis tarp ju gal apie 3-4 kartus iphono nenaudai, tik su iphone galima skambint, o foto kamera yra ir ipode.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomus skirtumas, bet mano manymu nevertas jis tokiu pinigu, cia apple is jo ispute dideli burbula

Tai apple is visko ispute burbula, pazek kiek ju laptopai kainuoja :) nors siap bent jau kompai tai tikrai verti tu pinigu ;) O del pacio iphone, tai pritariu, kad labai didelis panasumas su ipodu, teko abu bandyt, ipoda tam paciam akropoly, elektromarkte :D O kainu skirtumas tai didelis tarp ju gal apie 3-4 kartus iphono nenaudai, tik su iphone galima skambint, o foto kamera yra ir ipode.

as tokio daikto neimcaiu kiap telefona naudoti nepatogu o kaip kompa tai geriau koks netbukas kainos nuo 1000lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip telefona tai patogiausia buvo naudot senasias nokias :) O dabar kuo telefonas turi daugiau funkciju, tuo jis tampa nepatogesnis. Siap dar labai didelis iphono privalumas tas, kad jis turi wirelessa ,tai gali prie belaidzio interneto prisijunkt, ir narsykyt su juo labai patogu.

Daugelis telefonu turi wirless'a, nieko cia ipatingo, touchscreen'a irgi daug kas turi, tik gal ekrano dar niekas tokio nepasiule, bet kuo didesnis ekranas, tuo didesne tikimybe ji sudauzyti :) Siaip visi apple gaminiai pervertinti beveik dvigubai. Laptopai (isskyrus galbut airbook'a, bet ir tai galiam rast kazka panasaus) savo technologiniais sugebejimais atsilike nuo savo konkurentu, vien del MAC'o pirkti apple, neverta. Isvis apple sekme paremta ne hardware'u, o software'u ir nepriekaistingu marketingu. Uz iPhone yra ir geresniu ir pigesniu telefonu, tai kam moketi kosmosa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su kompais tai isvis kuriozai, juodas berods 1000 brangesnis uz toki pati balta :D

Nu gal nevisai stuka, bet kainos skirtumas, tai tikrai nesuprantas del spalvos.

pas amerikonus daugkas yra nesuprantama, jiems "black edition" suteikia pranasumo pries kitus jausma, prezidento atzvilgiu dabar jie jausis sustriausi pasauly :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Malonu tai, kad iškelta ši tema. Nemalonu, kad mano "Samsung E250" rašo "ribota paslauga". Bandant skambinti, rašo, kad nėra tinklo, o man skambinantieji sako, kad telefonas išjungtas. Veikia tik 112. Internete suradau Samsung slaptus kodus, tačiau velnią ten suprasi... Su kita SIM tas pat. Padėkit kas galit. :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam tas irashinejimas, pas mane irgi yra tik nezinau kam pritaikyti, seksas telefonu nepraktikuoju, taigi daugiau kaip ir ne nesugalvoju kam gali buti reikalinga :)

na tavo voras ir garbanotos mintys :icon-eek: as specialiai neirasineju, na bet tarkim skambinant svarbiu pokalbiu kad ir del atsiskaitymu turetum nenugincijamu irodymu, visa tai fantazijos reikalas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nokia 6131, nokia 5310 xpress

Kaip nokia 5310 xpress smagus zaisliukas? nes zadu imt toki :icon-wink::icon-rolleyes:

Turėjau kažkada tokį, tai smagus telefonas, tik kas nepatiko tai ekranas. Labai jau sunku įžiūrėt prie ryškesnės šviesos, o kai saulė vasarą labai ryškiai šviečia, tai beveik visai neįmanoma įžiūrėt kas ekrane. Ai, dar ir kamera žiauriai prasta. Na o daugiau viskas labai gerai, ypač puikus muzikos atkūrimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...