Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Čia tik iliustracija šiai temai, kuri man visai patiko.....

http://www.youtube.com/watch?v=Lv3gIScpo94

Tyčia ar ne, bet pataikei labai gerą pavyzdį įdėt. AG leader telikas dirba su Trimble įranga Case traktoriuje. būtu labai gerai jei Topcono telikas susikalbėtu su tarkim trimble EZ Boom ar pan. Manau, kad tokio suderinamumo dar teks palaukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg tai ir buvau jau rašęs, pajudinus vairą jis atsijungia. Čia vienam užsienio forume neseniai aršūs ginčai buvo, kas geriau ar JD universalus vairas, ar EZ steer. Na tai nusprendė, kad EZ steer patogiau kai vairuoji rankom, nes atsilenkia ir netrugdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu raumeni apie tai kai sklypas trikampio formos ar pan

Na pabandom pasamprotaut, ką tokiu atveju galima padaryti? Na pradėkim nuo vėžių pasirinkimo, o toliau, kaip galima riboti bėrimo plotį į vieną pisę, nebent tik su lauko krašto sistema, jeigu tokia yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vietomis daugiau gavosi, bet turint omenį, kad būtent tam aparatui gamintijas deklaruoja paklaida iki 30cm tai kaip ir neblogai. Tiesa kaip matot nuotraukoj, pabandėm anteną ant kapoto perkelt. Bent mano akim žiūrint tai lygiau važiavo, nepaišė priekis kardiogramos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo... idejo mane visa paisina i youtube ..., zmona mane pamacius leipo is juoko :lol: . Na o rimtai tai paklaida vietomis sokteledavo ir 25 cm o horsho tarpueiliai tai 15 cm. Skutimui tai pats tas o sejai dar reiketu tiksluma patobulinti (naudoti 252 antena arba pirkti geresni signala).

Beje kas liecia linksmus dalikelius tai shauliniui fende buvo anksta nes maniskiam keleivio sedines tai nera mat senesnis modelis :lol: . Pasikrate Sauliukas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...