Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Nu va, po žiemos miego užkuriau traktoriuką. Dėl tos paletintojo pavaros, tai tą kliuvanti varžtą išsukau, ir įsijungė man C padėtis, viskas veikia. Kiek apsikrapsčiau smulkmenas, nes tik rudenį parsivežiau, pabandžiau ir pastačiau. Tepalo mažoka greičių dėžėje/hidraulyje.. Čia pusiau automatas, powershift. Matuoklę ištraukus matosi, kad raudonas. Kokį pilt?

Dekstron ,automatiniu pavaru deziu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien atgavau savo traktoriuka.  Uzdejo buldozeri.  Uzdejo nauja skirstituva, skirstituvas pajungtas padarius trisaki nuo hidraulikos siurblio, taip pat ir griztamas per trisaki i siurbli. Situacija kad idomiai kilojasi, pakelt bulzozeri galiu tik kai pakeltos galines slaunes,kame gali but problema? Blogai pajungta? Mazai tepalo sistemoje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neidejo proritetinio voztuvo,tepalas eina kur jam lengviau.As jungiau per trieigi krana,gryz tamas is skyrstituvo pajungtas tiesiai ideze,viskas veikia gerai.Jei nepaslaptis kas dare ir kiek kainavo,noriu suzinoti kiek sutaupiau

Dare pazystamas ir kurio pirkau buldozeri.  Ten kiek uz darba sunku pasakyt, nes nupirktas buldozeris buvo 1m, dar platino, tvirtino prie remo. Ikelsiu foto prie progos. Tik reiks dar su ta hidraulika issiaiskint kas ne taip pajungta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nesuprantu kam išradinėti dviratį, juk yra pasiteisinus pajungimo schema, aukšto spaudimo magistralę pjauni ir per skirstytuva leidi į šlaunis, bet yra maža smulkmena reikia tekint stuceriuka, kitaip galinės šlaunys nedirbs. Su tais trisakiais dabar tepalas eina ten kur jam lengviau, o pristatysi kranų tai yra labai didelė tikimybė, kad vieną dieną pamirši kurį nors persukti ar dar kas ateis uždarys ir suplesysi siurblį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man per skyrstituva Hidraulikoje leisti nepatare,rekomendavo krana nes pas mane paskirstytojas 40ltr,gaunas pasipriesinimas,plius reikia papildomo stucariuko,kad nesusprogdint Tank kameros.Krane nera padeties kad nepraleistu tepalo,nera ko baimintis kad sprogs siurbllys.IMXO          Styliaus variante jau gaunas nemazai perdarymo,leidziant per skyrstituva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau reikes bandyti det trisaki su kraneliu ir bus gerai. Tik klausimas kur Vilniuje tokiu daiktu nusipirkti? Dar pasakykit koki tepala pilti i hidraulika kubota? Yra ten klampumas, ar paprastas hidraulinis kazkoks tepalas? 

Tu isiskaityk ka rasom,kad neprisidirbtum problemu.Ne trisaki su kraneliu o TRISAKI HIDRAULIKOS KRANA,cia du skirtingi dalykai.Tepalas eina UNIVERSALUS HIDROTRANSMISINIS,skirtas visiems naujasniems traktoriams,turintiems bendra pavaru ir hidraulikos sistema  Vilniuje yra HANSAflex,rasi irtepala ir krana

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu isiskaityk ka rasom,kad neprisidirbtum problemu.Ne trisaki su kraneliu o TRISAKI HIDRAULIKOS KRANA,cia du skirtingi dalykai.Tepalas eina UNIVERSALUS HIDROTRANSMISINIS,skirtas visiems naujasniems traktoriams,turintiems bendra pavaru ir hidraulikos sistema  Vilniuje yra HANSAflex,rasi irtepala ir krana

 Na ta supratau, tik netaip parasiau :) Ryt bandysiu nuvaziuot ir nupirkti i hansaflex.  Pas mane raso kad siurblys 30l/min.   

 Klausimas del idomumo, jai tarkim daryti be to trisakio krano, tai man papildomnai reiktu nusivest viena slanga is buldozerio paskirstitojo i galiniu slaunu paskirstitoja? Ar teisingai suprantu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tokį stuceriuka rasi originalą tai aš tau magaryciu uzfundysiu. Normalus tekintojas per dešimt min padaro.

Hidraulikoje man gyva ji rode,sukami kai nuosekliai jungia kelis skyrstituvus.Pagal tavo varianta ar nereikia papildomos atsakos i baka is skyrstituvo,ten kur dabar stovi kaireje puseje akle?Kazkur fermer maciau kad lyg tai reikia,ar as klystu.Kai dirba skyrstituvas,pro kur gryzta tepalas,pro ta stuceriuka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hidraulikoje man gyva ji rode,sukami kai nuosekliai jungia kelis skyrstituvus.Pagal tavo varianta ar nereikia papildomos atsakos i baka is skyrstituvo,ten kur dabar stovi kaireje puseje akle?Kazkur fermer maciau kad lyg tai reikia,ar as klystu

Tai puiku kad jų atsirado prekyboj, aš juk su Stylium ir PM susirasinejau ir paaiškinau kaip padaryt, bet žmogus vistiek an grėblio lipa. Is siurblio, aukšto slėgio magistralės jungi į P, toliau per tą stuceri į šlaunis, sukamas į N, iš T paleidi nubegima į greičiu dėžę. Matavau stucerio skylę, 10,5 mm, nemanau kad kaitina tepalą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai puiku kad jų atsirado prekyboj, aš juk su Stylium ir PM susirasinejau ir paaiškinau kaip padaryt, bet žmogus vistiek an grėblio lipa. Is siurblio, aukšto slėgio magistralės jungi į P, toliau per tą stuceri į šlaunis, sukamas į N, iš T paleidi nubegima į greičiu dėžę. Matavau stucerio skylę, 10,5 mm, nemanau kad kaitina tepalą.

Va dabar ir man viskas aisku,dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar toks kvailas klausimas pradinuko. Nupirkau trikampi, kuris kabinasi ant slaunu, su bumbulu auto priekabai, ir kilpa traktoriniai priekabai. Vienas zmogelis pasake kad bereikalo nupirkau ta daikta, nes su juo normliai neprikabinsiu priekabos, nes jai vienase priekaba prikabinus prie traktoriuko ir atsitojus ant priekabos galo keliasi priekaba i virsu.  Patikrinau, ir tikrai. Kaip jus ta problema sprendizate? Ar pasidare paprasciausia kabli tiesiai nuo kokio remo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...