Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Na jo pasiklydau vertime biški,nes iš amerikonų schemas žiūrėjau, storoji Pipe inlet (paėmimo) , o plona Pipe feed (padavimo) . Filtrą benzine bandžiau biški maudyti, bet niekas nuo to nepasikeitė. O to sietelio net nemačiau, reikės pažiūrėti. Ar būna ir filtras ir sietukas? Maniau tik filtras stovi.

manau kad būna, pabandykit be filtro, jei įmanoma sujunkit an tiesiūjų ateidami filtrą, nes tas skalavimas tai nieko nedavė. Manau filtrą stato kaip papildomą priemonę filtravimui, kad ištraukti sietuka tai reiks išleist tepalą iš greiciu dezes.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad būna, pabandykit be filtro, jei įmanoma sujunkit an tiesiūjų ateidami filtrą, nes tas skalavimas tai nieko nedavė. Manau filtrą stato kaip papildomą priemonę filtravimui, kad ištraukti sietuka tai reiks išleist tepalą iš greiciu dezes.

Manau apie tokį kalbėjai http://www.orangetractortalks.com/2009/10/hydraulic-filter-suction-screens-everything-you-wanted-to-know/ . Rašo jog senesniuose modeliuose atrodo tik dėdavo tuos sėtinius filtrus. Na reiks laukt kol parveš hidraulikos filtrą ir tada žinosiu. Niekas neturi tokio filtro sandėliuose, reikia laukti po 2 savaites :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau apie tokį kalbėjai http://www.orangetractortalks.com/2009/10/hydraulic-filter-suction-screens-everything-you-wanted-to-know/ . Rašo jog senesniuose modeliuose atrodo tik dėdavo tuos sėtinius filtrus. Na reiks laukt kol parveš hidraulikos filtrą ir tada žinosiu. Niekas neturi tokio filtro sandėliuose, reikia laukti po 2 savaites :)

Ka tu cia lauksi,cia gi plaunamas filtras,isplauni su uaitspiritu ir praputi su suspaustu oru.Nebent jis visai sumaitotas,tada paimi tinklelio ir susilituoji,galus sodini ant epoksidkes Nebuk kaip rusai,neduok Dieve ne originalas Kai idejau savo Kubotai turba tai buvo pasiurpe,kaip taip galima,gamintojas to nenumate

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu cia lauksi,cia gi plaunamas filtras,isplauni su uaitspiritu ir praputi su suspaustu oru.Nebent jis visai sumaitotas,tada paimi tinklelio ir susilituoji,galus sodini ant epoksidkes Nebuk kaip rusai,neduok Dieve ne originalas Kai idejau savo Kubotai turba tai buvo pasiurpe,kaip taip galima,gamintojas to nenumate

Na aš supratau kad pas Lorki stovi papildomas filtras kurį jis jau plovė ir nebuvo rezultato, o apie sietą tai jau rašiau jog plauti reikia benzinu ar spiritu čia jau kaip kam. Be to jis net nežino ar pas jį sietas yra.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau apie tokį kalbėjai http://www.orangetractortalks.com/2009/10/hydraulic-filter-suction-screens-everything-you-wanted-to-know/ . Rašo jog senesniuose modeliuose atrodo tik dėdavo tuos sėtinius filtrus. Na reiks laukt kol parveš hidraulikos filtrą ir tada žinosiu. Niekas neturi tokio filtro sandėliuose, reikia laukti po 2 savaites :)

as siandien sugalvojau patikrint hidraulini filtra savo gt3,atsukes filtro korpusa nustebau rades ne popierini elementa,o is metalinio sietelio,tokio kaip fototik kitokios formos,taigi pasirodo deda ir i naujesnius modelius tuos sietinius filtrus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.orangetra...wanted-to-know/  Kubotai 22 5 nuotraukoje apibrauktas labai panasus dangtelis,bet ne tas

Nesupyk Vygintai, bet apie tą pajungimą aš jau senai žinojau, bet kada atsirado bulgariski skirstytivai tai gidraulikos pajungimas tapo paprastas kaip trys kapeikos, gal kam ir nepatiks tas mano palyginimas. Dabar pilna Lytagroj tų skyrstytuvų už labai prieinamą kainą, nors sau dar siunčiau iš lenkų allegro, taip kad nematau reikalo sukt galvą su kažkokiais adapteriais, tuo labiau, kad ir kaina jų kosminė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar neapsivosi tiek pasemes Mano mazesnis kausas,bet jei nelygu taivercia ant sono kaip reikalas

ner jis toks didelis kaip atrodo, ne toks turėtų būt, bet čia viskas iš biednumo. Tą kausą buvau sugalvojęs galinei pakabai, bet ryžausi pasigamint frontalinį ir kausą paprasciausei apipjoviau ir tapo jis frontalinio kausu. Ten matosi pradžioj kad verčia ant šono, bet laimė vieta lygi, šeip tai patirties reikia, čia buvo pirmi žingsniai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš supratau kad pas Lorki stovi papildomas filtras kurį jis jau plovė ir nebuvo rezultato, o apie sietą tai jau rašiau jog plauti reikia benzinu ar spiritu čia jau kaip kam. Be to jis net nežino ar pas jį sietas yra.

Na kaip tepalo filtras, kitokio net detalių schemose neradau. Visgi ne Kubota o Honda, tik kad Kubotos gamykloj gamintas :)

post-11471-0-64675900-1457379706_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip tepalo filtras, kitokio net detalių schemose neradau. Visgi ne Kubota o Honda, tik kad Kubotos gamykloj gamintas :)

Na aš negaliu tvirtinti 100procentų, kad jūsų traktoriuke gidraulikoje stovi sietinis filtras, bet paprasciausei teko matyt, kad daug kur stovi papildomi filtrai kaip jūsų traktoriuke. Neišeina man nuotraukos priklijuot iš androido, parodyčiau kur pas mano traktoriuka tas sietas pasiekiamas, nors maniškis senas kaip dinozauras 1975m, beveik vienmetis su manim.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš supratau kad pas Lorki stovi papildomas filtras kurį jis jau plovė ir nebuvo rezultato, o apie sietą tai jau rašiau jog plauti reikia benzinu ar spiritu čia jau kaip kam. Be to jis net nežino ar pas jį sietas yra.

Pirmiausiai reikia parsisiusti manualus ir bus aisku kur ieskoti.kiek matau daugelyje modeliu filtrai randasi greiciu dezeje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupyk Vygintai, bet apie tą pajungimą aš jau senai žinojau, bet kada atsirado bulgariski skirstytivai tai gidraulikos pajungimas tapo paprastas kaip trys kapeikos, gal kam ir nepatiks tas mano palyginimas. Dabar pilna Lytagroj tų skyrstytuvų už labai prieinamą kainą, nors sau dar siunčiau iš lenkų allegro, taip kad nematau reikalo sukt galvą su kažkokiais adapteriais, tuo labiau, kad ir kaina jų kosminė.

Viskas gerai tik buvau uzmates ta pajungima.Jei nieko pries,reiks kada uzsukti pas tave,nukopijuoti frontala.As dabar pasidares kausa ant buldozerio remo,uzknisa kad isvertimo nera,kausa pakeliu tik 40 cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai reikia parsisiusti manualus ir bus aisku kur ieskoti.kiek matau daugelyje modeliu filtrai randasi greiciu dezeje

bent jau pas kubotas,tai tas sietinis filtrukas stovi greiciu dezeje,kur prisisuka hidro tepalo paemimo vamzdis,atsukus ta vamzdzio prisukimo varzta kartu issitraukia ir filtrukas,nenustebciau jei ir kituose traktorukuose ten pat jis stovetu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau pas kubotas,tai tas sietinis filtrukas stovi greiciu dezeje,kur prisisuka hidro tepalo paemimo vamzdis,atsukus ta vamzdzio prisukimo varzta kartu issitraukia ir filtrukas,nenustebciau jei ir kituose traktorukuose ten pat jis stovetu

X20 irx24 stovi ardomas filtras prie siurbliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki jeigu dapiti hidrotransmisini tepala jie nesusipjaus o jeigu visa keisti tai jis visas isbega ar kaskaip reikia praplauti pas mane ten kur prisisuka hidro paemimo tepalo vamzdis ten truputi varva manau ten turetu buti mandzetai kaskoki tai man vistiek reikia isleisti tepala pas mane x 20 virsiu yra ardomas su smulkiu sieteliu filtras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki jeigu dapiti hidrotransmisini tepala jie nesusipjaus o jeigu visa keisti tai jis visas isbega ar kaskaip reikia praplauti pas mane ten kur prisisuka hidro paemimo tepalo vamzdis ten truputi varva manau ten turetu buti mandzetai kaskoki tai man vistiek reikia isleisti tepala pas mane x 20 virsiu yra ardomas su smulkiu sieteliu filtras

isipilk atskirai stikline seno tepalo ir dapilk naujo i ja ir ziurek ar nabaltuoja,nesutraukia,ar dar kitaip nesureaguoja.jeigu nieko nevyksta,tai gali dapilinet drasiai,siaip nemanau kad jie pjautusi,nebent buvo uzpiltas kitoks tepalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

X20 irx24 stovi ardomas filtras prie siurbliu

jo pas x20,pas gt3 stovi virsui ardomas,bet cia ir traktoriai visiskai kitokios konstrukcijos,cia visi agregatai sudeti ant remo,o pats remas turi hidro tepalo rezervuaro ir ausintuvo paskirti,o pvz kubota1902,1702 turi tik sieteli greiciu dezeje,o kubota bulltra b1-17,bent jau pas mane,turi ir sieteli ir atskira filtra su keiciamu popieriniu elementu,pas draugo iseki sake tik filtras stovi,taigi kiekvienam traktoriui vis kitaip,bet greiciu dezes varzta profilaktiskai vistiek reiktu atsukt paziuret ar nera sietelio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...