Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Tame ir reikalas kad dar ir padargas juk reiks vežtis, jo nekas čia gaunasi :icon-cry:

as jau ne vieni metai priekaboje veziojuosi ir ne pacia maziausia kubota su freza,rudeni su plugu,ir dar niekad bedu nebuvo,pas mane priekaba tauras 330 ilgio,tai traktoriukas su freza gale net neislenda lauk,ir is sono gan tvarkingai viskas atrodo,gal todel niekam ir nekliuva uz akies

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir priekabos ieškojaus traktoriukui, bet ta pati dilema su svoriu, jei sustabdys tai bauda garantuota, nes užteks paprašyti traktoriuko dokumentų ir viskas bus aišku  ten svoris įrašytas, o pas mane didžiausia masė 1200 kg, turbūt čia su freza toks svoris :) vien dėl to laikytis E kategorija nesamonė, o ir nelabai galėsi su lengvaja tampyt sunkesnę priekabą, nes taisyklės neleidžia tempti didesnio svorio už automobilio :D todėl ieškaus kokio sunkvežimiuko bortinio ar su būda... su liftu išvis pasaka transportavimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir priekabos ieškojaus traktoriukui, bet ta pati dilema su svoriu, jei sustabdys tai bauda garantuota, nes užteks paprašyti traktoriuko dokumentų ir viskas bus aišku  ten svoris įrašytas, o pas mane didžiausia masė 1200 kg, turbūt čia su freza toks svoris :) vien dėl to laikytis E kategorija nesamonė, o ir nelabai galėsi su lengvaja tampyt sunkesnę priekabą, nes taisyklės neleidžia tempti didesnio svorio už automobilio :D todėl ieškaus kokio sunkvežimiuko bortinio ar su būda... su liftu išvis pasaka transportavimui :)

ne taip lengvai ten bauduoja,nes irasyta didziausia mase tai yra kaip automobiliui bendroji mase,tai yra su vairuotoju,kroviniu ir tt.o faktines mases,tai yra pacio traktoriuko mases dokumentuose irasyta nera,taigi vien dokumentus paziureje bausti negali,o del E kategorijos vel yra niuansas toks,kad priekaboje vezamas traktoriukas jau yra ne transporto priemone,o vezamas krovinys,taigi skaiciuojasi priekabos ir tempiancio transporto bendra mase,ir jei dokumentuose ji nevirsija 3500 kg,tai uztenka b kategorijos,aisku principingas policininkas dar gali nusivaryt ant svarstykliu,bet tada baus ne uz kategorijos neturejima,o uz priekabos virssvori,o ten dar visokiu niuansu yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Doncius, kaip ir teisingai sakai, kad turėtų baust ne už kategorija, o už priekabos svorio viršijimą. Įdomu kokios baudos..

Dar variantas priekabos ieškot kokios 1100-1200kg bendros masės, bet labai retai tokių pasitaiko.

Tai taip, savaime suprantama pirmiausia už svorį baudžia, jeigu priekaba iki 750 kg tai kategorija ne prie ko, turėjau omeny kad E kategorija yra sunkesnėms priekaboms reikalinga, traliukui prisikabinti, o jeigu su tokia sustabdys tai jau vien į svorį nebežiūrės, o ir į teises :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali pakomentuoti tą silpnumą,jai darbuojiesi su silpnesniu. Dėkui

Ka gali pakabinti ant 15 aj ? O ginieko padoraus .Nei frezos nei sienapjoves nei mulcerio ir pluga tik vieno korpuso.Turejau mitsu 18 ag ir dirbau su apsipilusiu juodais dumais,kiek gali variklis ir sakaba laikyti.Leikvienam traktoriui turi likti galios rezervas.Dabar tau problema su pervezimu,paskui bus daug problemu dirbant.Japonai savo tiurla su freza gali maisyti ir su 15 aj,pabandyk musu dirvoje padirbti,vaziuosi 1 paletinta.Mano Kubota 24 aj paturbinta ir tai galetu buti dar kokie 5 arkliai daugiau.Veziojau savo traktoriu su dviase priekaba su stabdziais,viskas normoj,aisku ant Golfo neuzkabinsi.Bendra traktoriaus ir priekabos mase neturi virsyti masinos mases,plus priekaba turi tureti stabdzius,su Bkategorija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka gali pakabinti ant 15 aj ? O ginieko padoraus .Nei frezos nei sienapjoves nei mulcerio ir pluga tik vieno korpuso.Turejau mitsu 18 ag ir dirbau su apsipilusiu juodais dumais,kiek gali variklis ir sakaba laikyti.Leikvienam traktoriui turi likti galios rezervas.Dabar tau problema su pervezimu,paskui bus daug problemu dirbant.Japonai savo tiurla su freza gali maisyti ir su 15 aj,pabandyk musu dirvoje padirbti,vaziuosi 1 paletinta.Mano Kubota 24 aj paturbinta ir tai galetu buti dar kokie 5 arkliai daugiau.Veziojau savo traktoriu su dviase priekaba su stabdziais,viskas normoj,aisku ant Golfo neuzkabinsi.Bendra traktoriaus ir priekabos mase neturi virsyti masinos mases,plus priekaba turi tureti stabdzius,su Bkategorija

Ar B kategorijos tau užtenka vežioti ar turi kitą kategoriją, kelinta tavo kubota ir kiek svere ? Dėkui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali patarti? Esu visiškas „čainykas“ technikoje... Kubota traktoriuke netyčia buvo paliktas degimas įjungtas ir išsikrovė akumuliatorius. Kroviklio neturėjau, tai į parduotuvę nusivežiau kartu ir akumą. Patikrino, viskas su akumu gerai. Nusipirkau kroviklį, pakroviau. Prijungiu, lempos dega, signalas veikia, žvakės kaista. Kai tik vedu, pasigirsta garsas „cvakt“ ir viskas. Tada jau ir lempos nedega, ir žvakė nekaitinama, ir signalo nėra... Atjungiu pliusą, vėl pajungiu, vėl viskas yra, bet po bandymo užvesti vėl tas pats. Kur sliekų ieškoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali patarti? Esu visiškas „čainykas“ technikoje... Kubota traktoriuke netyčia buvo paliktas degimas įjungtas ir išsikrovė akumuliatorius. Kroviklio neturėjau, tai į parduotuvę nusivežiau kartu ir akumą. Patikrino, viskas su akumu gerai. Nusipirkau kroviklį, pakroviau. Prijungiu, lempos dega, signalas veikia, žvakės kaista. Kai tik vedu, pasigirsta garsas „cvakt“ ir viskas. Tada jau ir lempos nedega, ir žvakė nekaitinama, ir signalo nėra... Atjungiu pliusą, vėl pajungiu, vėl viskas yra, bet po bandymo užvesti vėl tas pats. Kur sliekų ieškoti?

Cia panasiai kaip man buvo, klemos nelabai kontakto gavo, nuvaliau ir gerai prisukau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai klemose gali būti problema... Ne koks trumpinimas...?

 

Aišku, eisiu pavalysiu :)... Bet neatrodo jos labai jau blogai...

 

Papildymas:

 

Sorry, kad suabejojau tamstos patarimu. 5 minutės valymo ir traktoriukas burzgia!!! Ačiū, ačiū!

 

Dar šiek tiek klausimų.

 

Mano agregatas Kubota B1200DT. Gal kas turi kokį manualą jo? Kokį tepalą pilti? Kokį tepalą pilti į greičių dėžę? Dėkui už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip dažnai keiti...? O filtrą?

 

Greita paieška nuvedė prie Statoil gido tepalams. Ten mano modelio nebuvo, bet buvo B1400. Gal labai nesiskirs varikliai. Tai Statoil rekomendacijos B1400 modeliui:

 

varikliui MaxWay 10W-40, keisti kas 100 valandų;

transmisijai TransWay WB, keisti kas 300 valandų.

 

Ką manot, ar viskas logiška? Kur ieškoti šių Statoilinių tepalų? Degalinėje, auto detalių parduotuvėje ar geriau online kažkur surasti?

 

Jeigu tokių nerasiu, tai gal kas gali rekomenduoti panašių?

 

Dėkui labai už pagalbą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip dažnai keiti...? O filtrą?

 

Greita paieška nuvedė prie Statoil gido tepalams. Ten mano modelio nebuvo, bet buvo B1400. Gal labai nesiskirs varikliai. Tai Statoil rekomendacijos B1400 modeliui:

 

varikliui MaxWay 10W-40, keisti kas 100 valandų;

transmisijai TransWay WB, keisti kas 300 valandų.

 

Ką manot, ar viskas logiška? Kur ieškoti šių Statoilinių tepalų? Degalinėje, auto detalių parduotuvėje ar geriau online kažkur surasti?

 

Jeigu tokių nerasiu, tai gal kas gali rekomenduoti panašių?

 

Dėkui labai už pagalbą!

Turbut visiems taip pat, mano manuale irgi parasyta variklio kas 100, o dezes kas 300 :) Tai grubiai iseina, kad variklio keiti kas sezona, o dezes kas 3 metai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip dažnai keiti...? O filtrą?

 

Greita paieška nuvedė prie Statoil gido tepalams. Ten mano modelio nebuvo, bet buvo B1400. Gal labai nesiskirs varikliai. Tai Statoil rekomendacijos B1400 modeliui:

 

varikliui MaxWay 10W-40, keisti kas 100 valandų;

transmisijai TransWay WB, keisti kas 300 valandų.

 

Ką manot, ar viskas logiška? Kur ieškoti šių Statoilinių tepalų? Degalinėje, auto detalių parduotuvėje ar geriau online kažkur surasti?

 

Jeigu tokių nerasiu, tai gal kas gali rekomenduoti panašių?

 

Dėkui labai už pagalbą!

Varikliui dizelinis pusiau sintetinis,greiciu dezei UTO,hidrotransmisinis,eina visiems naujesniems traktoriams,neieskok kazkokiu stebuklu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Filtą nusipirkau, tepalą varikliui nusipirkau. Problema tik su hidrotransmisiniu HTF/UTO tepalu. Yra tik dideli kiekiai... Gal kas gali patarti ar pasakyti iš praktikos, kiek pilasi į tokį traktoriuką to hidrotransmisinio tepalo. Prašyt reikės ūkininkų to tepalo. Bet reik žinoti bent apytikriai kiek prašyti...

 

Dėkui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...