Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Sveiki. Siulo plugeli uz 300 eur. Verta imti? Firmos overum, bet pagal lentele tai nepavyko surast kazko panasaus.

Tik imk nemastes,visi navarotai vietoje,prie progos sraigtine verstuve uzmesi,bus liuks daigtas.Jei yra galimybe primatuok prie traktoriuko,man reikejo trumpint asy ir perkelt atpjovimo diska,buvo pertrumpos ir persiauros slaunys.Jei rankas turi,pusdienio darbas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tu nemoketum tai cia tavo reikalas,paziurek skelbimus,kazkoks kosmosas,uz savo mokejau 1400 litu,dabar toks 1600 eu

 

Na pluga jau kaip ir nupirkau, padaviau avansa tai jau nepabegsiu.  Perziurejau visus skelbimus, tai nieko gero taip ir neradau,  lenkisko naujo uz 200 eur pirkt nesinorejo, dameciau 100 eur ir manau turesiu padoru daikta kurio nesudrosiu. Aisku yra ir kvereland dvieju korpusu skelbimuose po 450, bet pabijojau kad mano traktoriukas bus per lengvas jam, nors ir 19 ag, bet jis toks mazesnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Yanmar YM1720 paletintojo pavaru. Shemutė rodo kad yra 4 padėtis, 1,2,3 ir C. C super lėtas, pvz frezavimui. Bet negaliu jo įjungti nes ričegas atsispiria į varžtą. Kiek žiūrėjau nuotraukas interne, tai ir kitokiuose šitos serijos modeliuose yra tas varžtas.. Klausimas, kaip įjungt C padėtį? Nes 1 begiu frezuoti nedirbtą žemę neimanoma, reik lėtesnio greičio. Pridedu foto

 attachicon.gifIMG_20151113_165155.jpg

attachicon.gifIMG_20151113_165808.jpg

attachicon.gifIMG_20151113_165040.jpg

Nu va, po žiemos miego užkuriau traktoriuką. Dėl tos paletintojo pavaros, tai tą kliuvanti varžtą išsukau, ir įsijungė man C padėtis, viskas veikia. Kiek apsikrapsčiau smulkmenas, nes tik rudenį parsivežiau, pabandžiau ir pastačiau. Tepalo mažoka greičių dėžėje/hidraulyje.. Čia pusiau automatas, powershift. Matuoklę ištraukus matosi, kad raudonas. Kokį pilt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...