Jump to content

Kas nutinka tinklapio pasiekiamumui po pietų?


joniskietis

Recommended Posts

Klausimas daugiau adminams:

Kas atsitinka zemesukis.com 1 ir 4 val (po piet) tarpe, kad neatidarinėja šio puslapio? Iš pradžių galvojau, kad tik mano kompui, tačiau pastaruoju metu naudojuos kelis skirtingus kompus ir skirtingus IP... Pastebėjau, kad tai vyksta gal nekvieną dieną tačiau gan dažnai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmmz i ilgai tas nepasiekiamumas tesiasi? Gal paprasciausiai jusu interneto tiekeju DNS serveriai nustatyti kad atsinaujintu informacija karta dienoj pvz per pietus? Ar nebuna taip kad ir kitos svetaines tuo metu biski sustreikuotu?

Ne - nestreikuoja nei viena daugiau... tuo metu aš intensyviausiai nauduojuosi tinklu, todėl man ir užkliuvo. Tuo labiau, kad kaip ir minėjau - per savaitę aš naudojuosi bent 3imis skirtingais kompais skirtingose Lietuvos vietose ir visada pastebiu tą patį nepasiekiamumą tuo pačiu laiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkokios su telekomu pas tave problemos vat dabar namie sedziu per zebra niekaip (visos kitos svetaines veikia) per Omniteli prasom prisijungiau, tik gali brangiai kainuot todel atsijungiu laukt kol atsigaus :icon-wink:

Nusibodo man kartoti :) - naudojuosi bent keliais provaideriais, t.y. darbe - bitė (vodafone), namie - zebra, pas tėvus - omnitelis... Visur tas pats. Kompai, beje - irgi skirtingi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pabandziau realiai gryzau namo iskart telefone spust interneto knoke forumas pas mane telefone homepage jis man no getaway replay ir dar koda kazkoki 25501 kelis kart pabandziau nieko gal wlanas durniuoja jungiu kompa tas pats tada vel per telefona tik pasirenku ne wlan, o omnitel internet rysiui pasijunge lygiagreciai bandau su kompu nieko po geru 2 val atsigavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pabandziau realiai gryzau namo iskart telefone spust interneto knoke forumas pas mane telefone homepage jis man no getaway replay ir dar koda kazkoki 25501 kelis kart pabandziau nieko gal wlanas durniuoja jungiu kompa tas pats tada vel per telefona tik pasirenku ne wlan, o omnitel internet rysiui pasijunge lygiagreciai bandau su kompu nieko po geru 2 val atsigavo

Jo, vakar vakare pas mane zebra irgi neatidarė forumo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pabandziau realiai gryzau namo iskart telefone spust interneto knoke forumas pas mane telefone homepage jis man no getaway replay ir dar koda kazkoki 25501 kelis kart pabandziau nieko gal wlanas durniuoja jungiu kompa tas pats tada vel per telefona tik pasirenku ne wlan, o omnitel internet rysiui pasijunge lygiagreciai bandau su kompu nieko po geru 2 val atsigavo

Jo, vakar vakare pas mane zebra irgi neatidarė forumo...

o jus pabandykit kai neatidaro po minutes vel atidaryt. bent jau man tai padeda. galbut kur nors yra ant kokio routerio sleep mode? kai jis uzmiega pirma uzklausa nepasiekia servo, bet prizadina routeri (sakykim) o po kiek laiko uzklausos jau sekmingai keliauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jus pabandykit kai neatidaro po minutes vel atidaryt. bent jau man tai padeda. galbut kur nors yra ant kokio routerio sleep mode? kai jis uzmiega pirma uzklausa nepasiekia servo, bet prizadina routeri (sakykim) o po kiek laiko uzklausos jau sekmingai keliauja.

Bent jau aš bandžiau kelis kartus ir "refrešinti", ir vien tik į zemesukis.com jungtis, ir po pusvalandžio vėl bandyti jungtis... Nepadėjo. Bet čia tik vakar ir tai buvo pirmas kartas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau kas pas jus dedasi bet tikrai bent jau as tokiu luziu ir nekrovimu nepastebiu. Namie Satela kabelines internetas o darbe Infrostruktura. Ir man visada krauna :) nezinau kas pas jus cia taip idomiai veikia kad nekrauna :)

būna, kad ir prisijungus nei iš šio nei iš to atkerta. Pvz parašai ką nors bandai išsiūsti ir te tau žinutė No getaway replay :icon-cry: Arba jei kompe tai Remote server not responding

Gal cenzūra :icon-question::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...