Jump to content

john deere 6320se


KestasZ

Recommended Posts

butu smagu,kad parasytum,taip galetu optimalu varianta issirinkti,aisku,tau kaip vadybininkui,tai nelabai i nauda gali iseit :lol:

Vat kas mane labiausiai siutina,tai kai tikrai padorūs,rimti ir protingi žmonės tokie kaip Shaulinis,Raimis pradeda skiesti lyg maži vaikai,jog jų atstovaujama technika pati geriausia,jų kontoros pačios šauniausios.Skaitinėjant beveik kasdien forumą,susidarai gerą nuomonę apie šituos žmones,bet jų pasisakymai apie savo firmas,švelniai tariant,nesolidžiai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 129
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Žemaitijoj jau senokai case'ų nemažai dirbai.Tuo tarpu Lietuvos vidury,aplink Dotnuvą jie tik prieš kokius 2-3 metus pasirodė.Kažin kodėl tokia situacija?

Jeigu jie visi girtųsi tik savos technikos privalumais,o ne teigtų,kad geresnių nėra,būtų viskas puiku.

Nepastebėjau,SE kabinoj tikrai vienas filtras,manajam premium'e jau keturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

butu smagu,kad parasytum,taip galetu optimalu varianta issirinkti,aisku,tau kaip vadybininkui,tai nelabai i nauda gali iseit :lol:

Vat kas mane labiausiai siutina,tai kai tikrai padorūs,rimti ir protingi žmonės tokie kaip Shaulinis,Raimis pradeda skiesti lyg maži vaikai,jog jų atstovaujama technika pati geriausia,jų kontoros pačios šauniausios.Skaitinėjant beveik kasdien forumą,susidarai gerą nuomonę apie šituos žmones,bet jų pasisakymai apie savo firmas,švelniai tariant,nesolidžiai atrodo.

na, na....

vienas zmogus, yra pasakes toki dalyka, su kuriuo sutiks ir Arunis, ir Shaulinis. pirma traktoriu ukininkui parduoda vadybininkas, antra - servizas. beto, as tiesiogiai bendrauju su tuom, kas su traktorium dirba.

paprastas pavyzdys. zmogus, su JD per metus prasukantis 3-3.5 tukst mth, parsivare is litsofto 926.padirbes, i JD sest nebenori...

beje, Vylukai, jei esi tas, apie kuri man sake, tau itikt beveik neimanoma...

sory, nieko asmenisko :):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

butu smagu,kad parasytum,taip galetu optimalu varianta issirinkti,aisku,tau kaip vadybininkui,tai nelabai i nauda gali iseit :lol:

Vat kas mane labiausiai siutina,tai kai tikrai padorūs,rimti ir protingi žmonės tokie kaip Shaulinis,Raimis pradeda skiesti lyg maži vaikai,jog jų atstovaujama technika pati geriausia,jų kontoros pačios šauniausios.Skaitinėjant beveik kasdien forumą,susidarai gerą nuomonę apie šituos žmones,bet jų pasisakymai apie savo firmas,švelniai tariant,nesolidžiai atrodo.

na lyg ir niekad nesakiau, kad mes geriausi, bent jau is kuklumo :lol: mano darbo dalis padaryt, taip, kad mano masinos dirbtu geriausiai prie to turi prisidet ir visa kontora ir jei nepasitikeciau savo kontora tai tada mano darbas netektu prasmes tai tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

butu smagu,kad parasytum,taip galetu optimalu varianta issirinkti,aisku,tau kaip vadybininkui,tai nelabai i nauda gali iseit :lol:

Vat kas mane labiausiai siutina,tai kai tikrai padorūs,rimti ir protingi žmonės tokie kaip Shaulinis,Raimis pradeda skiesti lyg maži vaikai,jog jų atstovaujama technika pati geriausia,jų kontoros pačios šauniausios.Skaitinėjant beveik kasdien forumą,susidarai gerą nuomonę apie šituos žmones,bet jų pasisakymai apie savo firmas,švelniai tariant,nesolidžiai atrodo.

kam raimis atstovauja? Fendt? Renku info ateiciai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatingejau surast saskaita-faktura, viskas keista pries menesi,sumos be PVM: hidraulikos filtrai (139,57 ir 264,51), hidrauline alyva (10,13l), degalu filtro elementas (95,48 ), kabinos oro filtras (161,61), variklio alyva (9,51), variklio oro filtras (238,79), transmisine alyva (11,76).

hidraulines alyvos reikia 55l, variklines 19l, transmisines 12l.

cia Dojaus kainos. tikiuosi pades bent kiek si informacija :icon-wink:

Tai nori pasakyti kad pas Johni atskirta transmisija su hidraulika? Tai gal ten kokia belaipte transmisija? Nes kiek man zinoma tai tik Fendt'as ir Belarusas turi atskira sistema (na ir dar tie pas kuriuos belaiptes transmisijos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatingejau surast saskaita-faktura, viskas keista pries menesi,sumos be PVM: hidraulikos filtrai (139,57 ir 264,51), hidrauline alyva (10,13l), degalu filtro elementas (95,48 ), kabinos oro filtras (161,61), variklio alyva (9,51), variklio oro filtras (238,79), transmisine alyva (11,76).

hidraulines alyvos reikia 55l, variklines 19l, transmisines 12l.

cia Dojaus kainos. tikiuosi pades bent kiek si informacija :icon-wink:

Tai nori pasakyti kad pas Johni atskirta transmisija su hidraulika? Tai gal ten kokia belaipte transmisija? Nes kiek man zinoma tai tik Fendt'as ir Belarusas turi atskira sistema (na ir dar tie pas kuriuos belaiptes transmisijos)

ta transmisine i priekini tilta eina, o hidraulas kartu su pavaru deze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskusija apie filtrus ir servisa. Vat norejau paklaust, nes pats niekad nelyginau, nebuvau suinteresuotas. Bet kaip su Fendt filtrais tepalais. Vienas ukininkas issireiske, kad Fendt pigesnis aptarnavimas nei John. O kaip istikruju?

fendui variklio tepalo ir kuro filtrai beveik 100 lt su pvm, žinoma ne originalūs, o mann,o, kabinos filtrai truputi brangesni 2 vienetai už abu 163 lt su pvm, taip pat mann,o, variklio oro filtrai turėtų būti brangesni dar nereikėjo, tai nežinau. o dėl tepalo tai čia jau kokio pats pageidauji nuo apie 8 lt/litras statoilas iki apie 11 lt/litras kronoilas su pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatingejau surast saskaita-faktura, viskas keista pries menesi,sumos be PVM: hidraulikos filtrai (139,57 ir 264,51), hidrauline alyva (10,13l), degalu filtro elementas (95,48 ), kabinos oro filtras (161,61), variklio alyva (9,51), variklio oro filtras (238,79), transmisine alyva (11,76).

hidraulines alyvos reikia 55l, variklines 19l, transmisines 12l.

cia Dojaus kainos. tikiuosi pades bent kiek si informacija :icon-wink:

Na nepatingėjau kataloge visus MXU 115 PRO multicontroler filtrus atfiltravau

:PartNumber Description WeightKg Price1

82034620 FILTER, AIR 1,814 73

87311194 FILTER, CAB 0,435 48

87311207 FILTER, CAB 0,001 16,1

47131183 FILTER, ELEMENT 0,888 74

87329736 FILTER, FUEL 0,13 6,1

87803194 FILTER, FUEL 0,49 18,8

47131180 FILTER, HYDRAULIC OIL 1,455 53

47131182 FILTER, HYDRAULIC OIL 1 113

2854750 FILTER, ENGINE OIL 0,25 28,5

panašei tokios ir pardavimo kainos gaunasi (nenorejau lyst detalistam i akis tikslinti)Cia zinoma eurai jei ką

:icon-wink: ) Kabinos oro filtro du varijantai priklauso nuo versijos (liuksas ar paprasta) nuo to ir kaina skiriasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu butu suzinot koks konkreciai modelis nes tu MXU 115 kataloge bent 5 varijantai bent du is ju buvo gaminami 2005.

P.S jei idomu tai kainas galesiu patikslinti cia yra taip ladinamos "list prices" nuo ju skaiciuojamos nuolaidos priklausomai nuo detales lategorijos ir uzsakymo skubumo, bei pridedamos transporto islaidos realiai gaunasi vistiek mazesnes (isskyrus tuos atvejus kai skubiai oro pastu vezama tada transportas kainuoja daugiau nei detale) zodziu aukstoji matematika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...