Jump to content

t-16mg hidrosiurblys(naujos bedos)


gedulis9

Recommended Posts

sveiki,gal kas esat susidure su t-16mg hidraulikos siurbliu?esme tame,kad mano senasis sudilo jau,teko pirkt nauja.taciau is naujo naudos jokios,dar blogiau,kame problema?beje,siek tiek neatitiko tvirtinimas,ir slangu pajungimas,nes sake litagroj kad identisku senajam(bulgariskas)senai nebegamina.kas turit kokiu minciu patarkit.naujojo siurblio marke ns 10-10.o senojo neaisku nes nusitrynus lentele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 51
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

su paskyrstymu manau viskas ok,nes pabandziau tiesiai is siurblio pajunkt i cilindra,tj kaip duoti kruopu iki dugno,tai kuzava vos pajudina tuscia net nepakelia iki galo.ar negali but koks sukimas i kita puse?ant seno rodykle yra o ant sito ne.plius pajungiau slanga is tepalo bakelio i skyle su uzrasu vchod,tai nieko nesidaro tik bakelis burbuliuoja,o po to slangas vietom apkeiciau,kur parasyta iejimas isejima,tada veikia,bet kaip rasiau mazas slegis.vairui uztenka,o sienapjoves nepakelia.ka daryt????????????????????????????????????????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tj va dar info pridesiu:senasisis siurblys sukasi pries laikrodzio rodykle,yra rodyklike,o ant naujojo nera rodyklikes,tj is kur man zinot i kuria naujajam priklauso suktis?naujojo marke НШ-10-10-З.patarkit :icon-redface:
Naujasis yra dešiniojo sukimo, kadangi nėra L raidės. Tačiau turi būti pažymėtas tepalo įėjimas. Sukant už velenėlio, žiūrint į įėjimo angą, dantračiai turi suktis ne į centrą - į išorę. Palygink naują ir seną.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tj va dar info pridesiu:senasisis siurblys sukasi pries laikrodzio rodykle,yra rodyklike,o ant naujojo nera rodyklikes,tj is kur man zinot i kuria naujajam priklauso suktis?naujojo marke НШ-10-10-З.patarkit :icon-redface:
Naujasis yra dešiniojo sukimo, kadangi nėra L raidės. Tačiau turi būti pažymėtas tepalo įėjimas. Sukant už velenėlio, žiūrint į įėjimo angą, dantračiai turi suktis ne į centrą - į išorę. Palygink naują ir seną.

o kaip universalus zymimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tj va dar info pridesiu:senasisis siurblys sukasi pries laikrodzio rodykle,yra rodyklike,o ant naujojo nera rodyklikes,tj is kur man zinot i kuria naujajam priklauso suktis?naujojo marke НШ-10-10-З.patarkit :icon-redface:
Naujasis yra dešiniojo sukimo, kadangi nėra L raidės. Tačiau turi būti pažymėtas tepalo įėjimas. Sukant už velenėlio, žiūrint į įėjimo angą, dantračiai turi suktis ne į centrą - į išorę. Palygink naują ir seną.

o kaip universalus zymimas?

A yr y tokių :icon-question::icon-rolleyes::icon-mad
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tj va dar info pridesiu:senasisis siurblys sukasi pries laikrodzio rodykle,yra rodyklike,o ant naujojo nera rodyklikes,tj is kur man zinot i kuria naujajam priklauso suktis?naujojo marke НШ-10-10-З.patarkit :icon-redface:
Naujasis yra dešiniojo sukimo, kadangi nėra L raidės. Tačiau turi būti pažymėtas tepalo įėjimas. Sukant už velenėlio, žiūrint į įėjimo angą, dantračiai turi suktis ne į centrą - į išorę. Palygink naują ir seną.

o kaip universalus zymimas?

A yr y tokių :icon-question::icon-rolleyes::icon-mad

jei zymejime yra raide U, tai toks siurblys universalus.

tiek, kad norint pakeist sukimo puse teks ji isardyt ir perrinkt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistis tai keičiasi bet po kiekvieno ardymo prarandi dalį slėgio, juk namuose taip neperinksi kaip gamykloje. Siurblys kuris reikalingas (pagal katalogą) НШ10Е-3Л. Nuo T-25 netinka sukimo pusė. Tinka MTZ 50, 82 ir DT-75 siurbliai.

jei gerai supratau ir gerai pamenu tai ten 2 siurbliai vienas paskui kita vienas vairui kitas hidraului jei hidraulinis vairas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip.ten 2 siurbliai vienas paskui kita,vyrai,kas galit padet ar perrinkt(neteko tokio dalyko daryt,nors ta traktoriu vos ne po varzteli buvau pazeres)ar gal kas norit pamainyt i man tinkama,ar bent paprotinkit ka ten sukeis jame reik kad pasikeistu kryptis.gaila ismest,nemazai lt palikau uz ji. :oops:pas mane vairas hidraulinis,todel ir siurblys dvigubas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...