Jump to content

Ž. rapsų sėja giluminiu purentuvu


Betygala

Recommended Posts

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Ieskau bendraminciu, ismanaciu, isbandziusiu arba dar norinciu isbandyti zieminiu rapsu seja giluminiu purentuvu. Zadu toki isigyti ir ieskau patarimu, kaip nepadaryti technologiniu klaidu. O gal but ir kazkokiu budu isbandyti rapsu seja skirtingais budais.

As dar niekada nesu sejes zieminio rapso ir jei taip bus slapia manau kad kokybiskai zemes paruosti tradiciniu budu neimanoma bus, tai gal butu galima issinuomoti toki agregata, o ir visos smulkmenos susijusios su sia technologija domina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smulkmenas galvojau technologines zieminio rapso auginimo naudojant gilumini purentuva, o paset galima panuomoti ir su traktorium.

As ne sejai, bet apskritai giliai ispurent noreciau. Pernai dojus turejo kurmintuva ir su traktorium, bet kaina kosmine buvo ir laiko pritruko, tai nieko nesigavo. O siemet niekas net ir nuomot nesiulo. Siaip paklausa tikrai yra nemaza. Dar man buvo kilusi ideja uk.algio prasyt - pasiulyt panuomot, bet atsivezt (o paskui dar ir grazint) reiktu 130 km, vel papildomos islaidos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie Joniskieti, gal labiau pakruojieti, zinau. Jo laukai mane ir masina isigyti sia masina. as net nuotrauku prisidariau ir vis dazniau i jas ziuriu, kad butu lengviau patiketi, jog ir man pavyks kazka panasaus padaryti.

Del noro pasiseti ar pasikurminti - jei atsirastu norinciu ir sutartume del kainos - pasiruoses pagelbeti. Butu labai idomu paziureti kas darosi viename ir kitame Lietuvos galuose pasejus arba iskurminus ir pasejus kitas kulturas. Siaip pagrindinis mano noras eliminuoti is sejomainos miezius - nemoku as ju auginti :icon-confused: Del to ir galvoju, ju vietoje ziemini rapsa pabandyti. O del traktoriaus gryna tiesa 200 AJ 3 m. Ta reiktu issinuomoti, bet del to labai nesijaudinu, manau rasim is kur gaut. O beje - kiek Dojus pernai prase pinigu uz ta paslauga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie Joniskieti, gal labiau pakruojieti, zinau. Jo laukai mane ir masina isigyti sia masina. as net nuotrauku prisidariau ir vis dazniau i jas ziuriu, kad butu lengviau patiketi, jog ir man pavyks kazka panasaus padaryti.

Del noro pasiseti ar pasikurminti - jei atsirastu norinciu ir sutartume del kainos - pasiruoses pagelbeti. Butu labai idomu paziureti kas darosi viename ir kitame Lietuvos galuose pasejus arba iskurminus ir pasejus kitas kulturas. Siaip pagrindinis mano noras eliminuoti is sejomainos miezius - nemoku as ju auginti :icon-confused: Del to ir galvoju, ju vietoje ziemini rapsa pabandyti. O del traktoriaus gryna tiesa 200 AJ 3 m. Ta reiktu issinuomoti, bet del to labai nesijaudinu, manau rasim is kur gaut. O beje - kiek Dojus pernai prase pinigu uz ta paslauga?

Nezinau, gal tik man kosmososas pasirode, gal dabar jau tokios kainos. Siaip jie nuomojo minimum trims dienoms (max 48 moto val per tas tris paras), pacio padargo kaina kazkas apie 1000 Lt parai ir traktoriaus panasiai, tai kai primeciau kad man trim dienom vos ne 6k lt, nu gal pigiau kiek butume sutare, gal uz kokius 4500 butu padare, bet vistiek, 20 ha issidirbt uz 5k Lt daugoka, tuo labiau kai neaisku ar bus norimas rezultatas ar ne. Tai taip ir susilaikiau nuo karstligiskos butinybes nuomotis, o paskui ir laiko pritruko pernai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

190 ag fendas 3m plocio leidziu apie 35cm. gyliu , greitis apie 10-12km/h. Pamatavus kokioj vietoj yra arimo padas manau butu galima gyli ir sumazinti. O bendrai ir atvirai isduosiu nors ir nepaslapti tai, kad bus daromi tyrimai lzuu mokslininku kokius 3-5 metus tuose paciuose laukuose pas mane kaip kinta dirvozemio struktura ir savybes po agrisemo padargu :icon-rolleyes: Pamatysim kas ir kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kad 20 ha kainuotu apie 5000 lt tik su nuomotojo kuru tai butu labai normalu siais metais. Kadangi - kuro subega apie 0,8 l/cm gylio. Geriausias rezultatas buvo pasejus rapsa apie 40 cm gylio. Taigi siuo metu vien kurui reiktu isleisti apie 110 Lt jei degalines kainomis.

O jei paziurejus is kitos puses - po tokios sejos nieko daugiau daryti nereikia, ta prasme dirbti zemes. Taigi jei ari, sumoki kokius 150-200, germinuoji 40-80, jei du kartai daugini is dvieju ir seji uz kokius 80-110 lt. Ir paskaiciavus giluminis sejos budas gaunasi ne toks jau ir brangus uz tuos 250 Lt/ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie Joniskieti, gal labiau pakruojieti, zinau. Jo laukai mane ir masina isigyti sia masina. as net nuotrauku prisidariau ir vis dazniau i jas ziuriu, kad butu lengviau patiketi, jog ir man pavyks kazka panasaus padaryti.

Del noro pasiseti ar pasikurminti - jei atsirastu norinciu ir sutartume del kainos - pasiruoses pagelbeti. Butu labai idomu paziureti kas darosi viename ir kitame Lietuvos galuose pasejus arba iskurminus ir pasejus kitas kulturas. Siaip pagrindinis mano noras eliminuoti is sejomainos miezius - nemoku as ju auginti :icon-confused: Del to ir galvoju, ju vietoje ziemini rapsa pabandyti. O del traktoriaus gryna tiesa 200 AJ 3 m. Ta reiktu issinuomoti, bet del to labai nesijaudinu, manau rasim is kur gaut. O beje - kiek Dojus pernai prase pinigu uz ta paslauga?

gal galetum tu nuotrauku ikelti, manau ne vienam butu idomu ir aktualu paziureti :)

Siaip nelabai moku as ikelineti. Bet pabandysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I seja giluminiu prie islaidu pridek ir pabiru sunaikinima herbicidu nes ariant to nebuna, o siap ekonomine puse paemus tokia seja zymiai ekonomiskesne. Bje giluminio purentuvo lenktom kojom as jau su saviskiu 190ag. nepatraukciau :icon-wink:

Patrauktum Algi patrauktum. JD7820 patraukia tai ir Tavo trauktu. O del pabiru tai taip, jas susinaikinti reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...