Jump to content

kur perkat suvirinimo yranga ?


opel

Recommended Posts

sveiki, esu naujokas, ir iskarto prireike jusu pagalbos, gana skubiai reikia kempo , esu girdejas, kad juos gamina Lietuvoje, galbut kas zinote tikslesnes firmas, adresus, kainas, butu geriausiai kaune ir aplink ji, galbut is jusu paciu kasnors turit parduot kempa ? reiktu virin 0.5-4mm skardom ir panasiem nestambiagabariciam metalam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, esu naujokas, ir iskarto prireike jusu pagalbos, gana skubiai reikia kempo , esu girdejas, kad juos gamina Lietuvoje, galbut kas zinote tikslesnes firmas, adresus, kainas, butu geriausiai kaune ir aplink ji, galbut is jusu paciu kasnors turit parduot kempa ? reiktu virin 0.5-4mm skardom ir panasiem nestambiagabariciam metalam :)
pirkau iš cia http://www.kempai.visiems.lt/ modelis SP200M..man prie ūkio sočiai.. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gamina Ramuciuose. toks tau butu pats tas, ir kaina iki 1500...

gal kas zino kanors tiklsiau apie tuos ramuciu gamybos kempus ? nes googlej nieko doro kaip ir neranda

nuvaziuok. tik isukus is kaunas-jonava, pirmoj sankrizelen i desine, o paskui ties dideliu akmeniu, kairen ir iki galo. paskutinis namas po desine.

virina tikrai gerai, 3m turiu. gali imt be ju slangos ir nusipirkt kokia nori, nes lietuviska....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as su juo jau metai virinu, mano draugas kur man prirode jau turbut kokie 4 nes dizainas stipriai pasikeites, dar kitas ir dar kitas ir dar kitas turi ir nei vienas nepeikia

vienas tik sake , kad 190 amperu kempui reiktu deti galingesne rankena, pas mane 190 amperu tai jis nuziurejo pabande virint ir sako su galingesne eitu geriau.

kai ash pirkau kempa tai man jie sako su musu gamybos rankena nori ar su originalia , sakau koks skirtumas sako nu yra yra, tai sakau davai su jusu, o kai reikia jau sukomplektuot tai sako davai veliau atvaziuok nes dabar nera tai ir pasiemiau ta originalia, su 0,8 liuks su 1mm dar geriau o su 1,2 drata jau kaista rankena, tai va zodziu as galiu pasakyt kad jei pirkciau tai vel toki pat, nebent namuose konvejerine gamyba vyksta ir reikia kokiu nors super savybiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siap trifazis geriau... maziau sroves is tinlo ima.

I deca aparatus neziurekit - po poros metu ismesit, ne vienas jau taip padare (maciau pas meistra koki 10 ant daliu)

o skardas su kempu virint pavyks kazkur nuo 0.5mm

0.5 - 4 mm tikrai uzteks kempo iki 120A, tik beda ta, kad tokio 80% darbo rezimas yra mazdaug prie 60A, tai verta toki pirkt jei nezadi daugiau kaim 1mm skardu viryt :) Nes as net nzn kada toki maza amperaza paskutinisy naudojau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki siol viela porkdavau 60 - 65 lt uz rite, ryt vel pirkt reikes, bus matyt kiek kainuos. Ir dar: Viela 5kg ritese 2x brangesne nei 15 kg, tai vel reikia pamastyt pries renkantis kempa. Ir kuo viela storesne tuo pigesne. Be to prie didesniiu sroviu storesne maziau spjaudo, tai reiskia jog ja galima ir naudingiau i siule sukimst, todel virint dar pigiau iseina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, kad man pilnai uzteks to kempo, virinsiu nedaug.... beje lietuviskiem skambinai tai kainos nuo 2000lt uz pati kempa, +laidai, rankoves, kaukes ir tt (is senuku pirktame viskas buvo isskyrus baliona), asmeniskai man tiek isleisti hobio daliai perdaug :) , dar idomus dalykas, baliono ta slangute ten iseina kokiu ~1.5mm diametro tik, tai jam gal koks balionas mazesnis naudojamas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, kad man pilnai uzteks to kempo, virinsiu nedaug.... beje lietuviskiem skambinai tai kainos nuo 2000lt uz pati kempa, +laidai, rankoves, kaukes ir tt (is senuku pirktame viskas buvo isskyrus baliona), asmeniskai man tiek isleisti hobio daliai perdaug :) , dar idomus dalykas, baliono ta slangute ten iseina kokiu ~1.5mm diametro tik, tai jam gal koks balionas mazesnis naudojamas ?

slangutes 1.5mm pilnai pakanka. baliona geriau pirkt dideli nei maza, nes vien perkant jis pigesnis (deguonies balionas 100lt + 40 lt uz krana + 30lt dujos), ir daug ilgiau jo uztenka. O tinka visokie.

Paklausyk protingu zmoniu patarimo ir deca nepirk. Gali vien primest kokia suma lieka aparatui pagamint arba kiek pigus komponentai i komplekta ieinantys, jei reduktorius 125lt, pistoletas su zarna 220lt, pigiausias skydas 30lt (net hobi jis lb nepatogus), na dar kokiu smulkmenu gali reiket. Tai suprantama jog deca tu paciu parametru buna svoriu lengvesne uz kitu gamintoju kempus. be to negi tiek babkiu turi kad po metu dvieju vel viska is naujo pirktum? Jei tie aparatai tiek geri butu visi kas brangesnius gamona seniai bankrutave but.

Yra dug firmu kurios visokiais aparatais prekiauja, netingek aplekt ir pasneket. kempai.visiems.lt - pigiau jei saskaitos fakturos nereikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau, kad man pilnai uzteks to kempo, virinsiu nedaug.... beje lietuviskiem skambinai tai kainos nuo 2000lt uz pati kempa, +laidai, rankoves, kaukes ir tt (is senuku pirktame viskas buvo isskyrus baliona), asmeniskai man tiek isleisti hobio daliai perdaug :) , dar idomus dalykas, baliono ta slangute ten iseina kokiu ~1.5mm diametro tik, tai jam gal koks balionas mazesnis naudojamas ?

slangutes 1.5mm pilnai pakanka. baliona geriau pirkt dideli nei maza, nes vien perkant jis pigesnis (deguonies balionas 100lt + 40 lt uz krana + 30lt dujos), ir daug ilgiau jo uztenka. O tinka visokie.

Paklausyk protingu zmoniu patarimo ir deca nepirk. Gali vien primest kokia suma lieka aparatui pagamint arba kiek pigus komponentai i komplekta ieinantys, jei reduktorius 125lt, pistoletas su zarna 220lt, pigiausias skydas 30lt (net hobi jis lb nepatogus), na dar kokiu smulkmenu gali reiket. Tai suprantama jog deca tu paciu parametru buna svoriu lengvesne uz kitu gamintoju kempus. be to negi tiek babkiu turi kad po metu dvieju vel viska is naujo pirktum? Jei tie aparatai tiek geri butu visi kas brangesnius gamona seniai bankrutave but.

Yra dug firmu kurios visokiais aparatais prekiauja, netingek aplekt ir pasneket. kempai.visiems.lt - pigiau jei saskaitos fakturos nereikia :)

nesigincysiu, galbut ju kokybe nera auksta, bet nemanau kad koks lenkiskas uz 1500-2000 (tokiais pat parametrais) bus geresnis kazkuo, jei gamykla didele,apyvarta didele, jiem geriau parduot daugiau simtu kitu pigesniu aparatu, ir reklama eina...esu mates statybu bendrovese naudojamus tuos DECA... paskaiciavus nei cia nei uzsieny jo gaminimas nera jau toks brangus, keli kg vario, skardu, laidu....tiesiog lietuviai Lietuvoje beveik monopolininkai sioj srity, tai kelia kiek nori, senukuose kempu beveik nebuna, pataikiau turbut is to vezimo viena paskutiniu paimt.... ziuresim kaip laikys :) galbut ir jusu tiesa :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...