Jump to content

MTZ arba BELARUS traktoriu patvarumas


runkelis

Recommended Posts

  • Atsakymai 59
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

M&M

na o kaip del jumzu seip tai tas mtz70 visai ir nieko tik galvoju ar nepadarysiu kvailystes jeigu jy pirkciau nes gal tada jumza galima nupirkti gera už tokia suma?ar mtz52 tai bent su kabina butu....net nezinau ka daryt :(:(

Miela ponia ta MTZ-50 meskit is galvos ten tikras antikvaras. ir tiek moket uz ji neapsimoka.

Tas mtz-70 ir ne ka geresnis. Nepatingekit pasiieskot. uz 10000lt galima MTZ-80 maza kabina nupirkti. arba jumza didele kabina. Na cia jau kiek zmoniu tiek nuomoniu vieneim jumzai patinka kitiem MTZ kas kam patinka tas ta giria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pvz auridana parduoda toky belarusa http://www.auridana.lt/nuotraukos/Trakt ... tus70.html kaip jis jums senas bet ka as zinau bent man tai tvarkingas toks atrodo pakolkas zemes neperdaugiausiai turim dar tik pleciam savo ūkely o t-25 bisky jau ir silpnokas tai kaip ar apsimoka toky pirkti už 9000lt parveztas is danijos

Hmmmm. Apie auridana geriau kalbesiu su cenzura nes tikrai isspirs mane is cia. Pats pirkau sejama ir maciau kokia jie technika vezasi ir ka su ja daro. Parsiveza lavona pastato, kad butu viskas grazu, viskas tvarkinga, bet po 50 ha lenda yla is maiso. Gal kam pasiseke laiko, bet mane atveju atleiskit nesusivaldysiu TESLAGALVIAI JIE TOTALUS. :icon-evil::icon-evil::icon-evil::icon-evil::icon-evil::icon-evil::icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėja , kuro sanaudos netik nuo atliekamo darbo ,kubatura ir didelės reikšmės turi.na o kai visa sezona net neišlipi iš kabinos ir tik spėji kaitalioti padargus ,manau šitoi vietoi tikrai mtz ira kantresnis už t40.taip kad t40iki 10-15ha o mtz 50-100ha.

MTZ 50-70 ha palaikau tavo nuomone, bet 100 manau jau silpnas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai žemės tik 10ha dar truputis miško ir gyveni tolokai nuo degalinės :D manau t40 kaip tik :D .kuro ima mažiau nei mtzokas(bet ir galios 10arkliuku mažiau ),jai su priekiu tai pravažumas puikus,su maža kabina miškan kaip tik.jokio vandens ar tosolo nei ipylti nei išleist nereik,jau mažiau rupeščiu :icon-wink: jai su "puskačium"tai dar geresnis variantas ,nereik brangaus akumo.beto ir dalys nėra jau tokios brangios.mano nuomone smulkem uki jis ekonomiškesnis nei mtzokas o darbus atlieka tuos pačius tik mažesnėm apimtim. :icon-wink: gerai pajieškojus t40 galima ir už 4000lt geram stovi susirasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del puskaciaus nesutinku - viena is priezasciu deti jamz variklius i T150 ta, kad nereikia knistis su uzsisiurbianciom zvakem, magnetiniais ir nevietoj ir nelaiku pasibaigianciam benzinui. O akumas, jei viskas tvarkoj tarnauja ne taip jau trumpai. Plius moteriskom nepatarciau su puskaciais prasidet. Karta uzsisiurbe... Snypstuka atidarius ir pasukus yvyko sioks toks gaisriukas (laimei nedidelis). O oru ausinamas - turi buti tvarkingas, netepaluotas variklis. Kitaip per karscius bus nesekas. Man dvitiltis T40 labiau nei vientiltis MTZ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del puskaciaus nesutinku - viena is priezasciu deti jamz variklius i T150 ta, kad nereikia knistis su uzsisiurbianciom zvakem, magnetiniais ir nevietoj ir nelaiku pasibaigianciam benzinui. O akumas, jei viskas tvarkoj tarnauja ne taip jau trumpai. Plius moteriskom nepatarciau su puskaciais prasidet. Karta uzsisiurbe... Snypstuka atidarius ir pasukus yvyko sioks toks gaisriukas (laimei nedidelis). O oru ausinamas - turi buti tvarkingas, netepaluotas variklis. Kitaip per karscius bus nesekas. Man dvitiltis T40 labiau nei vientiltis MTZ
Na puskacius yra gerai ziema, maniskis MTZokas yra su juo tai ziema uzsikuria is antro tempimo
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai ilgesni laika traktorium nedirbsi tai akumui greitai šakės pareis o puskačiu visada užkursi :D ir akumas ir puskačius reikalauja priežiuros.kaip traktoriaus motorui darysi TA taip ir puskačiu susitvarkysi.na o jai žiema pražiopsosi akuma ikrauti ar netyčiom ilgiau pasukus nepasileido motoras o ikrauti akuma nėr kkaip tai akumas užšals ir jam šakės :icon-cry: taip kad mano manymu oru aušinamas ir su puskačium butu paprastesnis ir mažiau reiklesnis.beto nereik galva sukti žiema dėl vandens .nebėr kam užšalti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pas mus kaime toks pijokelis jis turi mtz82(su didele kabina) bet eile metu nuo tikslai vos nuo kolchozu baigimosi jis stovi apauges krumais nenaudojamas tai man kilo mintis gal nebrangiai jis noretu ta traktoriu parduoti nuvaziavom pasiziureti tai jo nerado bet traktoriu apziurejom is isores : nera variklio galvutes siurblio na ir seip variklis aplupinetas kiek už toky galima butu pasiulyti na skaityk reiktu viso variklio seip padangos geros , tiesa stiklo vieno nera tik nematem ar daugiau kas islupineta neaisku kaip greiciu deze ir tiltai...na bet už toky kiek galima siulyti patarkit jei kas bent apytiksly vaizda susidaret is mano aprasymo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na puskacius yra gerai ziema, maniskis MTZokas yra su juo tai ziema uzsikuria is antro tempimo

Is antro tempimo, biskuti zalipkes uzpilu :) Cia patarinejat, kaip pastebejau ukininkei :) nemanau, kad jau taip daznai ziema naudos - pagrinde per darbymeti. Ziema laikant traktoriu po stogu, dar karteri pasildzius, gan nesunkiai susidorojama su uzvedimu :) Nepamenu kuriais metais, bet ziema reikejo truks plis kamaza uzkurt. 31 minus pas mus buvo. Uzvirti puodai vandens, karteri su dujom sildem. Ukurem :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai ilgesni laika traktorium nedirbsi tai akumui greitai šakės pareis o puskačiu visada užkursi :D ir akumas ir puskačius reikalauja priežiuros.kaip traktoriaus motorui darysi TA taip ir puskačiu susitvarkysi.na o jai žiema pražiopsosi akuma ikrauti ar netyčiom ilgiau pasukus nepasileido motoras o ikrauti akuma nėr kkaip tai akumas užšals ir jam šakės :icon-cry: taip kad mano manymu oru aušinamas ir su puskačium butu paprastesnis ir mažiau reiklesnis.beto nereik galva sukti žiema dėl vandens .nebėr kam užšalti.

Ir su MTZ galima be vandens vaziuot :D Noreciau pajus kolchozu laikus savo akimis. Ko tik jie ten nepriciudindavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na puskacius yra gerai ziema, maniskis MTZokas yra su juo tai ziema uzsikuria is antro tempimo

Is antro tempimo, biskuti zalipkes uzpilu :) Cia patarinejat, kaip pastebejau ukininkei :) nemanau, kad jau taip daznai ziema naudos - pagrinde per darbymeti. Ziema laikant traktoriu po stogu, dar karteri pasildzius, gan nesunkiai susidorojama su uzvedimu :) Nepamenu kuriais metais, bet ziema reikejo truks plis kamaza uzkurt. 31 minus pas mus buvo. Uzvirti puodai vandens, karteri su dujom sildem. Ukurem :D

Anodijos i oro filtra tai puskacius ne savo balsu krioks
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...