Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

o kokius herbicidus naudojot? As siemet fenix naudojau, bet pries sudygstant zirniam. Ir durpyne dar nebandes jo. Rezultate sunaikinus piktzoles, zirnius stacius kulet?

as siemet tik bandziau ant 20aru durpyne kitais metais sesiu 9ha tai pirma karta sudygusius nupuciau su legaci 0.3 .tai piktzoles iski pristabde ,paskui po kokiu 2savaiciu feniks 2l tai dabaige piktzoles pas mane tam durpyne daugiausia demetoji rugtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as siemet tik bandziau ant 20aru durpyne kitais metais sesiu 9ha tai pirma karta sudygusius nupuciau su legaci 0.3 .tai piktzoles iski pristabde ,paskui po kokiu 2savaiciu feniks 2l tai dabaige piktzoles pas mane tam durpyne daugiausia demetoji rugtis

o nuo fenix ant sudygusiu stresas pasimate? pas mane akles durpyne daug, tai suvalgytu zirnius ji.. Butinai kazka purkst reiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai legacy registruotas zirniams? Ji jau sudygusius naudojot? Fenixa taip pat? Man taip pat ipuola i durpe zirniai tai idomu kaip susidorot reiks.

legacy neregistruotas ,mistralis irgi neregistruoras MCPA irgi neregistruotas bet puciam,kitais metais bandysiu 2 kartus  su legacy durpyne pries pries sudigima ir sudygus piktzolem bet tiksliau bus matyti pavasari,kokia dregme ,gal dar reiks ir fenikso po kokius 2l,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

legacy neregistruotas ,mistralis irgi neregistruoras MCPA irgi neregistruotas bet puciam,kitais metais bandysiu 2 kartus su legacy durpyne pries pries sudigima ir sudygus piktzolem bet tiksliau bus matyti pavasari,kokia dregme ,gal dar reiks ir fenikso po kokius 2l,

Tai po sejos iskart nieko neputi? Lauki kol piktzoles islys? As po sejos mistral su kalif planavau bet yra durpyno siek tiek kazi kaip ten zoles pabegs man
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai po sejos iskart nieko neputi? Lauki kol piktzoles islys? As po sejos mistral su kalif planavau bet yra durpyno siek tiek kazi kaip ten zoles pabegs man

po sejos kur be durpiu pusiu su legacy 0.3  durpynas pas mane vienam gabale tai ten teks zaisti ir po sejos ir sudygus ,nes salia manes bendrove augino   ta kur durpynas praktiskai nekule o kur baigesi buvo gana svarus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po kiek perkat zirniu sekla sertifikuota? speju bus kokie 450e? esat gal kas bande zirnius pries seja apvelti kokiom nors startinem trasom ar dar kokiu velniu? as efektas koks matesi? 

Turejom kampe uzsilikusio beico raxil, tai po 0.5 ltr/t esam pabande vienam plotui, kulem stacius bet derlius mazesnis geru pustoniu, kad gerai tai azotbakteres nutrucino beicas. O sejp kokiom bakterijom ar mikroelementais apvelus manau daug geresnis startas butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų įdomu sužinot  koks efektas matosi, jei yra tekę daryt kontrilinį važiavimą išjungus purkštuva? Kaip suprantu nauda matot. nes  pastoviai naudojat

tokio kaip kontrolinio vaziavimo nedarau,norma darau 0,5kg/ha,su 1kg nupurskus neįsivaizduoju kada jį pjaut reiktu,nes ilgai lieka zalias o skirtumas tik toks kad kol nepurksdavau guledavo,o kai pradejau purkst stacius eidavo paimt,nezinau sutapimas cia ar veiksmas fungicido

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet nenaudojau fungicido, nes ir taip nuo žolių brangi savikaina, derlius geras ir taip buvo, iki liūčių. Kitiem metam taikysiu panašią technologiją: lokaliai 300kg/ha šešioliktuko ar kažko panašaus, mcpa, nuo vabalų+ per lapus (x2), defoliacija. Žiūrėsim kas gausis, nes tas basagranas+stompas, pinigų išmetimas į balą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet nenaudojau fungicido, nes ir taip nuo žolių brangi savikaina, derlius geras ir taip buvo, iki liūčių. Kitiem metam taikysiu panašią technologiją: lokaliai 300kg/ha šešioliktuko ar kažko panašaus, mcpa, nuo vabalų+ per lapus (x2), defoliacija. Žiūrėsim kas gausis, nes tas basagranas+stompas, pinigų išmetimas į balą.

fenix pabandykit. Siemet purskiau, tai patenkintas likau. Seniau su MCPA bandes, bet tam momentui tik prigeibo zole, tuo paciu ir zirniai. Tai nekazka naudos. Ne jus vienas jau pastebiu, kad sesioliktuka zirniam naudojat ar planuojat naudot. Siaip idomus pasirinkimas, kai daug kur raso, kad  net kenkia azotas zirniams, nes paskiau nefiksuoja bakterijos azoto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...