Jump to content

New holland ar john deer. Javu kombainas.


ROMASS

Recommended Posts

Siaip tai ukis ,didesne dalis ekologija, AF2388 X-Clusive cia as kaip suprantu rotorius? o kaip ukis ekologinis tai laukai buna ir piktzoleti ir dregnesni ar niekiš jo? ir dar klausimas koks kiederio plotis? o taip tai aisku kad idomu, nes dabar jieskom geriausio varianto ir gal galima butu jusu telefona gaut, viska konkreciau apkalbetumem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekologinis ekologiniam nelygu. Pasvaly vienas 300ha ekologinis turi toki pati, per 3 metus 2 kartus uzkises buvo. Bet.... Esu mates tokios ekologijos....

Mano akimis ziurimt ekologiniame daugiau vargo, del netolygaus paselio, ten daugiau pasitaiko toki bangavimu skystas, tankus,zoletas. Sunku kazka protingo patart, kaip ne kaip geguzes vidurys ir tenka rinktis is to kas yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, kai as rinkausi irgi sakau bandysiu pradet nuo mazesniu, ir tucano ir cs ir case galvojau, o kaina tai nuo cx skiriasi labai nedaug salyginai zinoma, tai sakau atkentesiu , bet bent jau turesiu :)

shaulini nepyk, tada ash taip galvojau, nes taves forume dar nebuvo, galimas daiktas, kad pasirinkimas butu buves kitoks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats dirbu su 9540 JD tai jis visiskai tas pats kaip tas W540 tik tiek kad pas 550 lyg nera separatoriaus ant kratikliu ir spagilu reduktorius neturi dvieju greiciu depazono o visa kita tas pats. jau 4 matai dirbu. tai pastaraisiais metais po 400 ha nusipjaunu. ir arkliu ne tiek daug 220 ir kederis nera didelis 5,5m. Javapjute tik ilgai trunka nuo ž. rapsu iki grikiu. tai siemet vis tekdavo palaukti kol vienus nupjovus kiti subres:) kazkaip net per geri orai buvo sakyciau:). Tai va tas kombainas man patinka kad paprastas gali labai greitai pasiekti bet kuri mazga (isskyrus gal jei pobugni tektu pakeisti tai girdejau kad ilgai dojaus komanda keite pas kazka). Su dojum esi garantuotas kad gausi bet kokia dali nes jei ka tai sumokejus prieda nuima nuo nauju kombainu jau pora tokiu detaliu teko per 4 javapjutes pakeisti. tik tiek kad servisa ta dojaus kiek visi keiksnoje ir deje ne be reikalo... To NH su kuriuo lyginat neteke net matyti is arti tik parodose. Vienintele problema pas ta mano 9540 yra tas separatorius pupose ar zirniuose su lipiku ji apvynioja.... ir tada tenka pjaustyti tas zoles, asmeniskai as vaziuodamas i pupas isardau visus jo pirstus ir tada nekemsa.. tai va jei eko ūkis su visokiasi vijokliais tokio priedo geriaus is vis neimti. O Pati kombaina tai verta rinktis, nes turi tik viena dideli masyvu spragila be jokiu nesamoniu greitintuvu letintuvu kedentuvu ir pan. Apsauga nuo akmenu patenkintas kederio kopijavimas geras smulkintuvas geras, grudus iskulia gerai o del arkliu gal as kazkos keistas bet tarkim vaziuoji tais 6 km/h per normalius(6t/ha) ir visose kultūrose spausti daugiau neiseina ne del galio o del nuostoliu manau ir kitose kombainuose tas pats tik i tuos nuostolius nelabai ziurim...???, kalnuotose vietovese ar kai zeme slapia tai aisku tos galios jau turetu trukti, bet esant normaliom salygom tai turetu užtekti. bet siaip juk tie 20 proc arkliu ne daug ta kaina ir ispucia, juk variklis ir kombainas tai tas pats tik kitas aprengimas. Cia gal puse teksto i lankas, Bet tokia mano patirtis ir as ieskodamas antro kombaino vel tik i JD ziurejau, dar i ta case rotoriu dirstelejau, bet rotoriai maziems laukams netinka, nes galalaukese smarkiai barsto grudus, ta pati ir case pardavejai pasekys ta pati ir kaimynas pasakojo., ilgas sureguliavimas ten kiek visokiu ploksteliu ir iiek jos turi padeciu. tad as uz PAPTASTUMA ir greita kombaino remonta, nes jei 20 dienu javapjutei tik buna idealiu tai viena pusdienis reguliavimui ir pusdinis remontui yra jau 5 proc mazesnis kombaino metinis nasumas..., o jei kulturu kokia 10???? Taip toliau ir panasiai CIA tik mano NUOMONE

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats dirbu su 9540 JD tai jis visiskai tas pats kaip tas W540 tik tiek kad pas 550 lyg nera separatoriaus ant kratikliu ir spagilu reduktorius neturi dvieju greiciu depazono o visa kita tas pats. jau 4 matai dirbu. tai pastaraisiais metais po 400 ha nusipjaunu. ir arkliu ne tiek daug 220 ir kederis nera didelis 5,5m. Javapjute tik ilgai trunka nuo ž. rapsu iki grikiu. tai siemet vis tekdavo palaukti kol vienus nupjovus kiti subres:) kazkaip net per geri orai buvo sakyciau:). Tai va tas kombainas man patinka kad paprastas gali labai greitai pasiekti bet kuri mazga (isskyrus gal jei pobugni tektu pakeisti tai girdejau kad ilgai dojaus komanda keite pas kazka). Su dojum esi garantuotas kad gausi bet kokia dali nes jei ka tai sumokejus prieda nuima nuo nauju kombainu jau pora tokiu detaliu teko per 4 javapjutes pakeisti. tik tiek kad servisa ta dojaus kiek visi keiksnoje ir deje ne be reikalo... To NH su kuriuo lyginat neteke net matyti is arti tik parodose. Vienintele problema pas ta mano 9540 yra tas separatorius pupose ar zirniuose su lipiku ji apvynioja.... ir tada tenka pjaustyti tas zoles, asmeniskai as vaziuodamas i pupas isardau visus jo pirstus ir tada nekemsa.. tai va jei eko ūkis su visokiasi vijokliais tokio priedo geriaus is vis neimti. O Pati kombaina tai verta rinktis, nes turi tik viena dideli masyvu spragila be jokiu nesamoniu greitintuvu letintuvu kedentuvu ir pan. Apsauga nuo akmenu patenkintas kederio kopijavimas geras smulkintuvas geras, grudus iskulia gerai o del arkliu gal as kazkos keistas bet tarkim vaziuoji tais 6 km/h per normalius(6t/ha) ir visose kultūrose spausti daugiau neiseina ne del galio o del nuostoliu manau ir kitose kombainuose tas pats tik i tuos nuostolius nelabai ziurim...???, kalnuotose vietovese ar kai zeme slapia tai aisku tos galios jau turetu trukti, bet esant normaliom salygom tai turetu užtekti. bet siaip juk tie 20 proc arkliu ne daug ta kaina ir ispucia, juk variklis ir kombainas tai tas pats tik kitas aprengimas. Cia gal puse teksto i lankas, Bet tokia mano patirtis ir as ieskodamas antro kombaino vel tik i JD ziurejau, dar i ta case rotoriu dirstelejau, bet rotoriai maziems laukams netinka, nes galalaukese smarkiai barsto grudus, ta pati ir case pardavejai pasekys ta pati ir kaimynas pasakojo., ilgas sureguliavimas ten kiek visokiu ploksteliu ir iiek jos turi padeciu. tad as uz PAPTASTUMA ir greita kombaino remonta, nes jei 20 dienu javapjutei tik buna idealiu tai viena pusdienis reguliavimui ir pusdinis remontui yra jau 5 proc mazesnis kombaino metinis nasumas..., o jei kulturu kokia 10???? Taip toliau ir panasiai CIA tik mano NUOMONE

Na kagi pabandysiu, pakomentuoti (daug prirašei, nuo ko pradėt)

1 Separatorius, toks, kaip pas NH o ne JD, reikia pripažint velniškai geras dalykas žolėse.

2 kaip pats ir rašei, jei daug Kultūrų, tai kitą syk ir pabosta laukti kol sekanti pribręs vieną pabaigus, gali ir su tom plokštelėm pažaisti kad laikas neprailgtu :icon-wink::lol: O jei rimtai tai jas rekomenduoju perstatinėt pereinant nuo rapsų prie javų, nuo javų, gal būt prie grikių (tikrai nebūtina iš miežių į kviečius ar iš kviečių į kvietrugius važiuojant keisti).

3 Kaip jau daug kartų sakiau KUO DIDESNIS KOMBAINAS TUO DAUGIAU BARSTO APSISUKDAMAS ir tai mažai priklauso nuo konstrukcijos (tai tik patikslinimas)

O šeip tai senokai bekalbėjau su tavo kaimynu, su tais reguliavimais pirmais metai paprakaitavo, bet ir tai daugiausia klausimų buvo dėl DGPS reguliavimo, nei dėl kūlimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ir varikli naujam teko pakeisti.... Siap nieko asmenisko... pries kelis men. teko isgirsti is jo paties.... As ir buvau susizavejes ir esu susizavejes rotorium tik deje ne savo laukuose kur is viso apie 120 laukeliu tai su ekseliu tenka aprasineti kas kur ir kiek auga kad nepasimirstum. pirkom antra sena JD 1085 ir naujiems traktoriams bei džiovyklai kombainelio pinigai keliaus.... Lauksim geresniu laiku naujam kombainui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ir varikli naujam teko pakeisti.... Siap nieko asmenisko... pries kelis men. teko isgirsti is jo paties.... As ir buvau susizavejes ir esu susizavejes rotorium tik deje ne savo laukuose kur is viso apie 120 laukeliu tai su ekseliu tenka aprasineti kas kur ir kiek auga kad nepasimirstum. pirkom antra sena JD 1085 ir naujiems traktoriams bei džiovyklai kombainelio pinigai keliaus.... Lauksim geresniu laiku naujam kombainui.

suprantu :icon-wink:

Tiesiog patikslinau kaikuriuios momentus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko cia naujo.... ten atifrizas per bloka varvejo tai tik po javapjutes keite.... As cia kisuosi kur man visai nereikia. Juk tu nuogirdu visokiu kiek JD varikliu pakeite, kiek deziu, kiek clasu suluze, kiek Nh su elektra problemu ir tepalis buna... Cia yra krastutiniai atvejai apie technika kurie yra normalus dalykas juk is tiek daug mazgu vistiek kazkas turi suluzti. Vieni luzimai viesinami kitu neskelbiami. Ir manau tos nuogirdos apie technikos gedimus turetų buti daugiau maziau proporcigos technikos pardavimams tiek pagal kieki tiek pagal firmas. kiek girdejote "landini" ar "lamborgini" traktoriu gedimu? nei vieno reiskia nelustantys traktoriai, o kiek girdejote JD gedimu? girdejote reiskia jie yra prasti traktoriai, Bet kad JD vazineja gal per 1000 traktoriu o tu kitu koki 15 tai tikrai panasiau kad is to 1000 subyres koki 5 nei is tu penkiolikos subyres bent 1, todel ir atsiranda tos ispustos degimu baimes. Visa technika lužta ir turi lužti aš pvz zinau kad i savo JD siemet uz kokia 10000 iseis daliu (tepalai, peiliukai, koks dirzas, dar koks daviklis ar dar kokia dalele) as tam nusiteikes ira tam psihologiskai pasiruoses, o kai zmogus perka nauja uzsienietiška technika prisiklauso reklamos kad perka amzina technika ir ji jam pradeda luzti, iskarto kyla nepasitenkinimas, konfliktai breikalingas nervavimasis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gan tiksliai tu čia surašei. Dinginėjo antifrizas(kaip paskui paaiškėjo vienas guminis žiedukas buvo perspaustas, bet (kadangi tokių atvejų dar nebuvom turėję) nepradėsi gi ardyt motoro, vidurį lauko per pačią javapjūtę. Tokiais atvejais veikiam pagal principą "nuvarytus arklius nušauna" . "Patvarkėm" kad užbaigtų sezoną, žiemai atsivarėm, pas save, įvertinę situaciją nusprendėm, kad rizikuot neverta ir pakeitėm visą motorą. Įtikint gamyklą, kad taip pigiau (garantinis kaip ne kaip), kaip sakoma technikos reikalas :icon-wink:

P.S. Latvijoj gal 95m pagal vokišką metodiką bandė nustatyt, kokie automobiliai patikimiausi, Nr1 buvo moskvičius. Metodikos esmė tame, kad skaičiuojama, kiek mašinų registruota ir kiek per metus aosilanko autoservise. Niekas, neskaičiavo, kiek vištynykų padaryta iš moskvičių nenuimtų nuo įskaitos :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man antrais metais tepalo siurblys nuejes buvo, bego tepalas, jau po garantinio buvo, bet tevas labai jiems paverke tai Olsen baltic nauja atveze idejo ir nieko neprase nors jau garantinis buvo pasibaiges pries metus. toki gera darba reikia pagirti:) aisku tas siurblys ne variklis bet apie 5000 butu kainaves. o jau kai kuro siurbly 3 metais tvarkyt teko tai irgi neblogai dave pakeitini padirbti kol ta sutvarke, aisku remontas gal apie tris atsiejo, bet darbai nestojo. Viena gera diena kombainas prastovi ir tu 3000 kaip nebuta... tad i tokius faktorius butina atsizvelgti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tu toj vietoj visiskai teisus. Neluztancios technikos dar niekas nesukure. As matai belaukdamas to naujo rotoriuko gal kiek jautriau reguoju i butent tos markes problemas. Manau tai zmogiska. Jeigu buciau pasirinkes kita marke butu tas pats o, kad kas met detalem isleisti reikia kazkiek euru juk ne "amzinas variklis" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man antrais metais tepalo siurblys nuejes buvo, bego tepalas, jau po garantinio buvo, bet tevas labai jiems paverke tai Olsen baltic nauja atveze idejo ir nieko neprase nors jau garantinis buvo pasibaiges pries metus. toki gera darba reikia pagirti:) aisku tas siurblys ne variklis bet apie 5000 butu kainaves. o jau kai kuro siurbly 3 metais tvarkyt teko tai irgi neblogai dave pakeitini padirbti kol ta sutvarke, aisku remontas gal apie tris atsiejo, bet darbai nestojo. Viena gera diena kombainas prastovi ir tu 3000 kaip nebuta... tad i tokius faktorius butina atsizvelgti.

Pakaitinės mašinos bene geriausias problemos sprendimas abiem pusėm. Ūkininkui darbai nestoja. firmai aišku pinigą kainuoja, tokia techniką laikyti, bet kai paskaičiuoji kiek rimtam meistrui per žiemą sumoki (ne sezono metu jų žymei mažiau reikia, bet neatleisi gi nes pavasari, gali ir neprisišaukt) tai ne taip jau ir brangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tarkim toks variantas issinuomoti siemet koki pagalbini panasu apie kuri galvojate pirkti isitikinti ar tikrai geras kombainas ir tada jau ramia sezine toki butent ir nusipirkti. Asmeniskai neteke nuomotis, bet jei turit savo dar kelis senus tai tarkim tam nuomotam skiriant kokius 300 ha uz nuoma nesunkiai galima 30000-45000 skirti, nes naujas irgi panasiai per metus tiek nusideves, bet busimas kombainas jau bus pazistamas:), nes ka nupirksit penkis metus negalesit parduoti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...