Jump to content

New holland ar john deer. Javu kombainas.


ROMASS

Recommended Posts

Musu kraste ukininkas du sezonus kule su JD. Tuos du metus be gedimu :) Praejusia javapjute jam į kompanija prisijungė Class. Tačiau Classui buvo prolemu su guoliais - biro pastoviai berods spragilu guolis. Visa laime, kaip sake savininkas, kad remontas vyko per lietu. Kalbejau su Class kombainioru. Ar savo vairuojama kombaina ar rimtai sakydamas, paminejo, jog Class isvalo grudus geriau. Siam sezonui jiems į kompanija prisijunia dar vienas JD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: tokias istorijas aš "kolekcionuoju" galiu pripasakot aibes kaip ten ir ten pabiro tas ir tas ir t.t. ir pan. tik atvirai sakant aš pats į tuos dalykus nelabai kreipiu dėmesį spręsdamas apie vieną ar kitą mašiną. :icon-wink:

Kai savo milijonų nereikia išleist tai į nieka galima demesio nekreipt.

Na tokiu atveju einam visi bomžais, nereikės rizikuoti milijonais tik įtariu bomžas sudaužęs butelį pergyvena nemažiau nei tu praradęs milijoną. per mano rankas kiekvienais metais praeina keliolika milijonų, žinoma jie ne mano, bet tai nereiškia, kad galiu atsipūsti "po...i vistiek ne mano" (tokiu atveju, tikrai bomžu tektu vaikščioti)

Turėjau omenį, kad reikia skirti pelus nuo grūdų.Daug padavimų ir legendų vaikšto , bet reikia atsirinkti, kur esminės, konstrukcijos klaidos, o kur pavieniai atvejai (atsitiktinumai), Kur rimta informacija, o kur pliatkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: tokias istorijas aš "kolekcionuoju" galiu pripasakot aibes kaip ten ir ten pabiro tas ir tas ir t.t. ir pan. tik atvirai sakant aš pats į tuos dalykus nelabai kreipiu dėmesį spręsdamas apie vieną ar kitą mašiną. :icon-wink:

Kai savo milijonų nereikia išleist tai į nieka galima demesio nekreipt.

Na tokiu atveju einam visi bomžais, nereikės rizikuoti milijonais tik įtariu bomžas sudaužęs butelį pergyvena nemažiau nei tu praradęs milijoną. per mano rankas kiekvienais metais praeina keliolika milijonų, žinoma jie ne mano, bet tai nereiškia, kad galiu atsipūsti "po...i vistiek ne mano" (tokiu atveju, tikrai bomžu tektu vaikščioti)

Turėjau omenį, kad reikia skirti pelus nuo grūdų.Daug padavimų ir legendų vaikšto , bet reikia atsirinkti, kur esminės, konstrukcijos klaidos, o kur pavieniai atvejai (atsitiktinumai), Kur rimta informacija, o kur pliatkai.

Pletkai nepletkai, bet Kai perki daikta tokį kaip javų kombainas (turiu galvoj nauja) Gal net viena gyvenime , svarbi įra visokia informacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš gal truputi ne į temą, bet žinojau vieną sliesarių iš jurbarko dėvėtais kombainais prekiavo, ne tas pats būsi?
Kombainais niekada neprekiavau. Reiškia ne tas. :)

Buvo Jurbarke agroservizas (pamiršau kaip vadinosi žinau, kad antras žodis agroservizas) turėjo bent kelis keisiukus rotorius viena kitą parduodavo. Vadovas berods Sliesarius buvo, o gal ką maišau. Na čia vėlgi ne į temą. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...