Jump to content

KOKĮ KOMBAINĄ RINKTUMĖTĖS II


shaulinis

UŽ KOKIĄ SUMĄ PIRKTUMĖT KOMBAINĄ?  

60 nariai balsavo

  1. 1. UŽ KOKIĄ SUMĄ PIRKTUMĖT KOMBAINĄ?

    • 200-400t lt+PVM
      23
    • 300-500t lt+PVM
      10
    • 400-600t lt+PVM
      7
    • 500-700t lt+PVM
      9
    • 600-800t lt+PVM
      5
    • 700-900t lt+PVM
      1
    • 800-1100t lt+PVM
      6


Recommended Posts

  • Atsakymai 99
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

.. TUCANO 430 suderėjau už 491 be PVM..ir???

otai dar turi Tucanu laisvu siem metam kioskas ar is kur kitur perki?

Man pavyko pora is kaimynu nugrezt (latviu estu) tai 2388 galeciau pasiulit. Jei jau tai ar taip apie puse limono uz kombaina esi pasiruoses palikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tada tyliu, vadinasi man siule didesni tucano, reiktu paziuret tucano 450 pasiulyme kaina 619 000 be pvm, paderejus liko 580 000, taigi sorry ne ta marke, ale nuo rotoriaus tikrai nelabai toli, sutinki?

...yes..voras tokia graži diena ...ir sėdi prie kompo :D:D:D

voras - gyvunas naktinis, dirbu naktimis, man tada energijos antpludis,o diena malonumams atiduodu, beto, nelabai ka ir dirbti beliko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
jei kainu skirtumas koks 50 000 tikrai nesishudeliaus niekas, antra vertus as ko gero shudeliauciaus :)

aš turėjau omenį 100t ir didesnį skirtumą

tada jau kitas niuansas - reik ziuret ka uz ta 100t gauni... pvz kaip maciau Case komplekatcijoj yra sildomi veidrodeliai, tai kyla klausimas kam uz juos moket? juk ziema nekuliam... :icon-wink::)

yra galimas varijantas komplektacijoj ir odine sedyne, bet jei odine tai tiktai sildoma :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Snekejau su pazystamu vokieciu, kuris zu mokykloje studijavo kombanus ir tuomet (pries 25 metus) vazinejo su CLAAS MECATOR. Tuo metu tam clasui buvo apie 13-15 metu. Jis ji atmintinai zino. Dabar jis dirba kitoje firmoje ir sake man kad is esmes niekas nepakeista tam Tucane. Is esmes tai tas pats Mercator kulimo mechanizmas. Taigi galima sakyti (cia jo zodziai) kad Tucano technologija (ne elektronika ir isvaizda, bet pati kulimo technologija) yra apie 40 metu senumo. Apie ka mes kalbam tada ponai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane domina toks klausimukas: reikia kombaino kito. Kita met kulsiu nuo 80 iki 100ha, max ka galiu per 5 metus truret butu koks 120 - 150. Ka geriau daryt? Imt nauja su parama, koki pati maziausia, pirkt vector aba acros, importuot koki kita is rusijos ir neregistruot, pirkt naudota vakarietiska kokiu 200ag ir paskui ji virint ar ir toliau niva virint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos dvi atpuola toliau eina 2388 arba 5088 ir piges ne komplektacija 6088 toliau 7088 7010 (7120) sekanti kategorija 8010 (8120) na ir paciam virsui 9010 (9120) seip jie pagal kainas gaunasi ant sanduru tarp skirtingu grupiu. Pvz septintos nasumo klases kombaina (7088) isemus kibernetika galima padaryt pigesni nei kai kurie penktos nasumo klase kombainai. Galima ir atvirksciai :icon-wink: Pvz i 5088 sukraut visus navarotus kurie yra tavo septintuke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Snekejau su pazystamu vokieciu, kuris zu mokykloje studijavo kombanus ir tuomet (pries 25 metus) vazinejo su CLAAS MECATOR. Tuo metu tam clasui buvo apie 13-15 metu. Jis ji atmintinai zino. Dabar jis dirba kitoje firmoje ir sake man kad is esmes niekas nepakeista tam Tucane. Is esmes tai tas pats Mercator kulimo mechanizmas. Taigi galima sakyti (cia jo zodziai) kad Tucano technologija (ne elektronika ir isvaizda, bet pati kulimo technologija) yra apie 40 metu senumo. Apie ka mes kalbam tada ponai? :)

..na ir sulyginai :icon-confused: . be elektronikos , dar APS , VARIO pjaunamoji, ir t,t,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad kisa ruskiai. Nesenai i rankas papuole laikrastis "Auksine varpa" ten straipsniukas apie ukininka nusipirkusi Acros. Raso, kad labai gudrus kombainas net sneka, sako kas ne taip tik rusiskai reikia suprasti :)

tas laikrashtis vien savo pavadinimu viska apie save pasako, rusu laikais maciau vertima to pavadinimo i rusu kalba taigi pacituosiu "auksine varpa" rusishkai butu pasak jo redaktoriaus zolotaja varpa :)

taigi kokia zurnalistu kompetencija geriau nekalbet, shiais laikais nedaug kas tepasikeite, viskas ten apkalbu lygyje

ta ukininka gerai pazystu, tiesa pasirinkimas pagal ukio dydi tikrai nustebino, bet ten dirbantys zmones sako , kad tas gudrus ruskio kombainas kula tikrai gera, na bent jau kol naujas, tiesa kombainas tai vien kulimas, taigi apie kitus parametrus nezinau, nezinau nei kaip smulkina nei kiek tonu padaro nei kiek barsto

koks jis bebutu, visvien tam ukininkui permazas

o "auksines varpos" daugiau neskaityk, gali labai bloga ispudi apie musu rajona sudaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...