Jump to content

valtraA95/A92 ar belarusas 110AG


Recommended Posts

  • Atsakymai 79
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Su vienu jaunuoju kalbejau, berods 101 AG į 40000 eur kaip tik įsitelpa. Kokia tos valtrukes kaina kur perkat?

Valtra A-92(buvusi A-95N) kainuoja 105000Lt bazinės komplektacijos,kuri skurdoka...už viską daugiau reikia mokėti-už priekinius sparnus~350 eurų,vieta radijai-108 eurai,kondicionierius~1300 eurų,hidrofikuotas kablys~350 eurų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manote ka pirkti ar valtra ar belki kaina skiresi kazkurtai 20stukiu zemes turiu apie 50h didzioji dalis dirbama :icon-rolleyes::icon-rolleyes::icon-rolleyes:

o ka manote apie CASE IH JX95

sunkius klausimus tu cia uzdavineji :lol: mTZ atmesciau case JX uz tuos 105 bent jau su sparnais turetu iseiti nor seip pralek pasiciurek ilipk i kabina, kuris labiau patiks ta ir imk. Asmeniskai as gal labiau i case ziureciau bet tai tik mano subjektyvi nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip del traktoriu svorio mtz-4100kg.valtra-3600kg. o CASE tik 3050kg ar neperlengvas.

ziuriu visai normaliai isigilines esi :lol: Jei tiesiai sviesiai tai i valtra neziuriu nes Trainaitis nepatinka, nepasitikiu as juo ir tuo ka siulo tik tiek. Case pardavejas na irgi asmenybe ne is lengvuju :lol:

bet kokiu atveju jei tiek isigilines esi tai gali drasiai eit ir sneket su pardavejais issiaiskinsi ir del svorio (kiek priekiniai kainuoja) o jei koki krautuva sugalvosi montuot tai ir ju nereikes, komplektacijoj daug niuansu. Kuris geriau "laiko" itariu kol nepabandysi neissiaiskinsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manote ka pirkti ar valtra ar belki kaina skiresi kazkurtai 20stukiu zemes turiu apie 50h didzioji dalis dirbama :icon-rolleyes::icon-rolleyes::icon-rolleyes:

prieš kalėdas nusipirkau A-95 Valtra , na dizainas ,tai liuks , bet .. viduj nepatgus, kelevio sėdynės ner , kabina MTZ-82UK didesnė, paprastas kaip kralikas,šiandien iš lauko pavežė su case na ka tu . kaip lengvoji,

jei man kas tą nupirktų TIK 40 moto val, nepirkčiau nei belaruso, nei Valtros 95 ( turiu kita VAltra , tai liuks), ....neskubėk , pasidairyk

:icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš kalėdas nusipirkau A-95 Valtra , na dizainas ,tai liuks , bet .. viduj nepatgus, kelevio sėdynės ner , kabina MTZ-82UK didesnė, paprastas kaip kralikas,šiandien iš lauko pavežė su case na ka tu . kaip lengvoji,

jei man kas tą nupirktų TIK 40 moto val, nepirkčiau nei belaruso, nei Valtros 95 ( turiu kita VAltra , tai liuks), ....neskubėk , pasidairyk

:icon-confused:

Nu va numušei ūpą :lol: Aš planuoju Valtra A-92 pirkti,į projektą įtraukėme...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš kalėdas nusipirkau A-95 Valtra , na dizainas ,tai liuks , bet .. viduj nepatgus, kelevio sėdynės ner , kabina MTZ-82UK didesnė, paprastas kaip kralikas,šiandien iš lauko pavežė su case na ka tu . kaip lengvoji,

jei man kas tą nupirktų TIK 40 moto val, nepirkčiau nei belaruso, nei Valtros 95 ( turiu kita VAltra , tai liuks), ....neskubėk , pasidairyk

:icon-confused:

Kokios markės Case,kuris pavežė :icon-question: Su kokiomis bėdomis susidūrei savo Valtroje A-95 :icon-question:

Kokią kitą Valtrą turi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ricardui..case -155ag , su A-95 jokiu bėdų , nes dar naujas.beet.... o kita -

VALTRA -165 AG SU HT,rudenį 5 metai, jokių problemų, 2300 moto val.

tik technikines atlieku sąžiningai,

Na aš traktoriui skiriau 111000Lt,tai išeina Valtra A-92N su kondicionieriumi,hidrofikuotu kabliu ir vieta radijai...155Ag Case neįkasčiau :) Net ir abejoju ar už tą sumą 100Ag Case išeitų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ricardui..case -155ag , su A-95 jokiu bėdų , nes dar naujas.beet.... o kita -

VALTRA -165 AG SU HT,rudenį 5 metai, jokių problemų, 2300 moto val.

tik technikines atlieku sąžiningai,

Na aš traktoriui skiriau 111000Lt,tai išeina Valtra A-92N su kondicionieriumi,hidrofikuotu kabliu ir vieta radijai...155Ag Case neįkasčiau :) Net ir abejoju ar už tą sumą 100Ag Case išeitų...

o kompresorius, priekinė pakaba, o case aapie 100AG per arto jų varžybas

lsiūlė labai už panašią kaina ,buvau įlipes, visai kita,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kompresorius, priekinė pakaba, o case aapie 100AG per arto jų varžybas

lsiūlė labai už panašią kaina ,buvau įlipes, visai kita,

Teko taupyti :icon-redface: noriu ir kad ruloninis presas išeitų...priekinė pakaba man nereikalinga

Šiaip net nežinau-anksčiau MTZ norėjau pirkti,į Case net nežiūrėjau,maniau per brangūs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kompresorius, priekinė pakaba, o case aapie 100AG per arto jų varžybas

lsiūlė labai už panašią kaina ,buvau įlipes, visai kita,

Teko taupyti :icon-redface: noriu ir kad ruloninis presas išeitų...priekinė pakaba man nereikalinga

Šiaip net nežinau-anksčiau MTZ norėjau pirkti,į Case net nežiūrėjau,maniau per brangūs...

,,,ot paimk ir pasidomėk , pamatysi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...