Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

On 2019-05-16 at 20:57, mwex pranešimas:

ar mf 40, 1999m. kombaino kompiuterio kalba imanoma pakeisti is svedu i anglu, ar butina kazka instaliuoti? nepavyksta atsekti kaip pakeisti :) taip pat gal kas turite sio kombaino naudotojo instrukcija (el. dok.) lietuviu ar anglu kalba ir galetumete pasidalinti ? 

Man lietuviu irašė 50e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2019‎.‎05‎.‎16 at 22:35, Brukshnys pranešimas:

zinau tik kad kompo kalba perrasyt i lietuviu pas ewa 400 eu. + jie neatsako jei uzlinksta kompas perrasinejimo metu. Tai as irgi nutariau pirma sezona rizikuot su anglu kalba baldysiu dirbt :)

galiu ideti lt kalba su visom garantijom jokiu uzlenkimu nebus jai uzsilenkia istaisau uz ta pacia kaina ,jai domina pasuk 868290556 juk idejas lt kalba manuala skaitykit foruma  zmones gerieji

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-05-23 at 10:37, sisstem pranešimas:

galiu ideti lt kalba su visom garantijom jokiu uzlenkimu nebus jai uzsilenkia istaisau uz ta pacia kaina ,jai domina pasuk 868290556 juk idejas lt kalba manuala skaitykit foruma  zmones gerieji

 

Matai pas mane 2000metu tai ne cerea o senesnis :D nors jauciu tu skirtumu ne kazi kiek yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-05-27 at 08:09, sisstem pranešimas:

bet apvale kabina pas tave ar dar keturkampa ? jokio skirtumo kad ne cerea jai apvale kabina programine iranga ta pati

Apvalia. Tik atsimeni kai reikejo begius prrjunginet pradzioj nesupratau kaip ten kas vyskta :d nes kitaip nei cerejoj. Mygtukai prie vairo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Viliux pranešimas:

As turejau galvoje ta grafa kur “sk” rodo 0, o kitur 1 ka tai reiskia? Ir ta kita grafa kur raso “prijungta arba netikrint” reiskia? Gedimo atveju voltu turi nerodyti ar ir kitose grafose kazkas keiciasi?

cia kaip suprantu su massey kombainais kuo toliau i miska tuo daugiau medziu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Juozukas pranešimas:

Cia kaip suprantu kuliamosios paleidimo ir cia vienas laidas laisvas, tai galvoju gal del to man nevisada isjungia kuliama, kaip paspaudziu :/ kaip cia turi but sujungta?

20190529_201921.jpg

kiek matau tai cia apeita jungtis su vienu laidu is vis neijungsi ,gali but kad nera kontakto ar ta dezu te su mikroschema kaskas negerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Juozukas pranešimas:

Cia kaip suprantu kuliamosios paleidimo ir cia vienas laidas laisvas, tai galvoju gal del to man nevisada isjungia kuliama, kaip paspaudziu :/ kaip cia turi but sujungta?

20190529_201921.jpg

panasu kad kaip kazkas jau ir minejo kad apeita fyske cia jau su vienu laidu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Viliux pranešimas:

As turejau galvoje ta grafa kur “sk” rodo 0, o kitur 1 ka tai reiskia? Ir ta kita grafa kur raso “prijungta arba netikrint” reiskia? Gedimo atveju voltu turi nerodyti ar ir kitose grafose kazkas keiciasi?

gedimo atveju voltai vietoj 5 gali būti kokia 3 ar isviso 0 rodyti tada sugede vadinas jai 5 ar virs 5 voltu viskas ok prijunkta tai reiskia kad prijunkta nes per serviso parametrus galima kiekviena davikli atjunkti kad jo nerodytu, bet sitie nustatymai darosi per spešal koda kurio tau praso datavision, galima per specialu koda ir kombaino greiti padidinti ar sumazinti ir dar to specialaus kodo tau geriau nezinot nes gali taip ir kombaina uzlenkti cia tik mes zinom ji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Juozukas pranešimas:

Cia kaip suprantu kuliamosios paleidimo ir cia vienas laidas laisvas, tai galvoju gal del to man nevisada isjungia kuliama, kaip paspaudziu :/ kaip cia turi but sujungta?

20190529_201921.jpg

neturi taip būti bet cia greiciasia junkti vienas kontaktas isdeges tai viena laida paliko per junkti o kita sujunge greituoju budu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Viliux pranešimas:

As turejau galvoje ta grafa kur “sk” rodo 0, o kitur 1 ka tai reiskia? Ir ta kita grafa kur raso “prijungta arba netikrint” reiskia? Gedimo atveju voltu turi nerodyti ar ir kitose grafose kazkas keiciasi?

 

Pas mane smulkintuvo apsukų nerodo,o vietoj voltų rašo" shortcut" ir niekaip nerandu kur bėda, greičiausiai teks bandyti laidus keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Pas mane smulkintuvo apsukų nerodo,o vietoj voltų rašo" shortcut" ir niekaip nerandu kur bėda, greičiausiai teks bandyti laidus keisti.

o fyškes bandei nuo daviklio nuimti? jeigu pavyktų atrasti laidus kur ateina į kompą, tai užtrumpinimą nesunkiai pasitikrintum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, PArty pranešimas:

Pas mane smulkintuvo apsukų nerodo,o vietoj voltų rašo" shortcut" ir niekaip nerandu kur bėda, greičiausiai teks bandyti laidus keisti.

na tik nepradek laidyno orginalo gadinti pirmiausia atjunki davikli tada jai daviklis turetu dinkti zodis shortcut jai nedings tada eik linija gal kur prasitryne, bet greiciausia bus blokas nulekes , dar pasiziurek ar tikrai smulkintuvo raso mazum pas tave smulkintuvo apsukos isjunktos is serviso tada jaskosi be reikalo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...