Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

Prieš 20 valandų, tadasjo pranešimas:

180 mokejau garliavoj plastenoje pagaminta. Nieko nepakomentuosiu nes dabar tik idejes, keitem ir guolius visi buvo jau aprudyje. Kederis stovi visada po stogu tik per darbymeti lauke. Nauja juosta 146 cm plocio ewoj 800 + pvm tai ismuso ir saltas prakaitas isgirdus kaina.

Tai pala Lietuviška 180 o ewoje orginalas 800? Skirtumas :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , Brukshnys pranešimas:

Virs grudu elevatoriaus toks dalykelis stovi. Kaip suprantu derlingumo matuokle. Kaio sakot bandyt kalibruot is naujo ar palikt kaip belgo buvo?

IMG_20190712_163933.jpg

Pernai emem lauk ir pridavem instancijom dar nemokamai, siemet tas jau kainuotu apie 1000 eur. Nesikolik niekam ir mesk lauk, toks butu patarimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Vilius pranešimas:

Jeigu veikia nieko nedaryk  lai dirba savo darba ir tiek

Bet nera ir jokiu radiacijos ispejimu ir t.t. nes buvau mates kur ant elevatoriaus lipdukai budavo radiacijos. 

Kompo duomenys rode ankstesni kulima belgo tai rapso 60ha po 7t/ha. Tai tik baltas pavydas apeme :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-11 at 23:29, Viliux pranešimas:

Gal kas galitumet paziuret ar pas jus ijungus degima tepalo spaudimas rodo lygiai 0 ar siek tiek daugiau? Nes pas mane rodo koki 0,3 bar davikli pakeiciau i nauja. Senas is vis grybavo. Ijungus degima rodydavo 3-4 bar neuzkurtam ir spaudimo lempute nedegdavo. Su nauju davikliu dega lempute neuzkurus. O dirbanciam varikliui rodo 4bar. Gal kokia kalibracija reikia stlikti pakeitus davikli? 

Užkurus užgesinus po valandos rodė dar slėgi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, darius5 pranešimas:

į kurią pusę? atlenkia ir neužlenkia atgal? man tai buvo sraigė užpuvus, kur sukinėjasi ta vieta,  žemių iš bunkerio ten prineša. Tos plokštelės yra vienpusiai saugikliai, jų apsukt kitaip įdėt negalima 

Man i elektro magneta neateina itampa. Elektro magnetus sukeiti vietom uzlenke sraige. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-19 at 18:17, Brukshnys pranešimas:

Reik patarimo del kederio kopijavimo.. kolegos kokius nustatymus jus naudojat? Yra tokie varijantai kopijavimo

15635494452306695578318352477341.jpg

Pas mane slegio valdymas , lenktuvu ir HAIS yra ijungta. Buvau ijunges aukscio palaikyma bet labiau patiko slegio palaikymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Viliux pranešimas:

Pas mane slegio valdymas , lenktuvu ir HAIS yra ijungta. Buvau ijunges aukscio palaikyma bet labiau patiko slegio palaikymas.

Pas mane temp tiek iskart uzkurus tiek dirbant hidraulikos 40 rodo. Nei daugiau nei maziau visada vienodai.

Kiek slegio laikai? Vakar tokius kvietrugius kuliau tai tik poroj vietu su 6.8m sunkiau eme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Brukshnys pranešimas:

Pas mane temp tiek iskart uzkurus tiek dirbant hidraulikos 40 rodo. Nei daugiau nei maziau visada vienodai.

Kiek slegio laikai? Vakar tokius kvietrugius kuliau tai tik poroj vietu su 6.8m sunkiau eme

Prie daviklio ziurejot laidus? As slegio laikau 105 kazku tai graziai paima ir pagulusius. Ir jautrumas vidutinis ar arciau zemo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Brukshnys pranešimas:

Jautrumo 10 uzdejes lyg as. Atsirado kita beda. Kai ijungta kuliama ir kederi, kederis svyra i kaire puse po leto kederis. Kai kuliama ir kederi isjungti tada nesvyra. Mas daviklis kuris? Kopijuoja graziai

Pasiziurek ta rozete pirmoj eilej kur jungiasi kai kederi uzkabini jinai megsta nekontaktuoti. Su kontakto purskalu reik supusti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...