Jump to content

Mano augintinis-sunys,kates...


tomoshius

Recommended Posts

  • Atsakymai 161
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Cha, jeigu jau bandot lyginti CSV su sarlosais, tai nieko apie CSV nežinot. Jeigu ganysit kalnuose avių bandas ar kitką, tai jie netinka. Tik neužmirškit, kad pasitaiko, kad vagia gyvulius.

Iš tiesų tai apie čekolsovakų vilkšunius žinau daugiau nei apie Sarloso. Apie pastaruosius beveik nieko.

Šeip kiek teko domėtis, tai CSV turi labai gerai išlikusį medžioklės instinktą ir visiškai nenori klausyti naujų šeimininkų, tad kaip galima prileisti prie avių tokį šunį kuris nežinia ką galvoja apie jas. Dėl kitų dresūros disciplinų nesiginčysiu, pvz. apsaugos tarnyboje ar medžiojant jo medžioklės instinktai praverčia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
na va cia ir esme, seip as ja auginu bute. gana normaliai ji man ten jauciasi, sunaikino viska, kas jai trukde, pasidare erdvesnes patalpas ir gerai :D
O lauke gali gyventi? Pasiskaičiau trumpai apie Haskius, tai rašo kad ant pašalinių nepyksta, ar panašiai, tai jis net svetimu neaploja? :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va cia ir esme, seip as ja auginu bute. gana normaliai ji man ten jauciasi, sunaikino viska, kas jai trukde, pasidare erdvesnes patalpas ir gerai :D
O lauke gali gyventi? Pasiskaičiau trumpai apie Haskius, tai rašo kad ant pašalinių nepyksta, ar panašiai, tai jis net svetimu neaploja? :icon-rolleyes:

aisku gali, tevas turi sibiro laika nu su haskiu jie pusbroliai, tai lauke gyvena ir per pugas lauke guli net i buda kartais nelenda...neveltui veisle prasideda nuo zodzio sibiro :lol: nors man graziausi rotveileriai kaip ir vokieciu aviganiai reikalauja maziausiai prieziuros, tik skiepyti laiku reik...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va cia ir esme, seip as ja auginu bute. gana normaliai ji man ten jauciasi, sunaikino viska, kas jai trukde, pasidare erdvesnes patalpas ir gerai :D

kai turesi suniuku, buciau dekingas, kad nepamirshtum ir manes, nes siuo metu neturiu didelio suns, mano vienmetis vilksunis pernai skausmingai baige gyvenima, tai siemet gal jau ir galeciau auginti kita, gedulas bus praejes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

haskiu kailio prieziura yra lb paprasta, ju kailis nereikalauja daug, ismaudai ir viskas. pas juos yra didele problema su virskinimu, reik atitaikyt maista. lauke jie gali gyventi ir net rekomenduojama, bet jie daugiau seimos sunys, del grozio. aplot tai aploja kartais. taip pat jie atsirenka su kuo bendraut. tai pries pasirinkdami haski, turit apsisprest ar jums reikia sargo ar draugo. seip kas pamato maniske, tai visi bijo jos snukio, tai nereikia jai net sulot, pasitraukia visi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...