Jump to content

sutik, pazink, bendrauk


Doncas

Recommended Posts

malonu kad pagaliau virtualus bendravimas virsta normaliu :) ty susipazinau ir paspaudziau ranka shauliniui bei Bulvinykui. malonu buvo su jumis susipazint tikiuosi ateityje bendrausime ne tik cia ;) taigi gal pavyko dar kam nors koki forumieti sutikt pazint pabendraut?

p.s. tiesa dar prasilenkiau su arimu bet kadangi jis bivo su zmona tai nerdrysau trugdyt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

malonu kad pagaliau virtualus bendravimas virsta normaliu :) ty susipazinau ir paspaudziau ranka shauliniui bei Bulvinykui. malonu buvo su jumis susipazint tikiuosi ateityje bendrausime ne tik cia ;) taigi gal pavyko dar kam nors koki forumieti sutikt pazint pabendraut?

p.s. tiesa dar prasilenkiau su arimu bet kadangi jis buvo su zmona tai nedrįsau trukdyt ;)

Gal todėl ir norime kepurėlių ar maikučių...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nebutina issiskirt kad pastebet viens kita, svarbu susitart ir nepabijot pasakyt labas ;)
Kaip susitart, jei nepažįstame? Aišku, lipdukai ant technikos padėtų, bet tai vėl gi išsiskyrimas. Nors, manau, vienas kitą pastebėsim ir be jokių skiriamųjų ž.

tai forumas tam ir yra kad susitartum ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sigi o gal sugalvok koki slapta rankos paspaudima busim kaip masonu loze :icon-twisted:

na kadangi mano dislokacijos vieta aiski tai ir efrendas buvo uzsukes, akis i aki susipazinom. Na o aruni ir arima jau senokai pazystu :lol: Na o su Uk.Algiu kiek anksciau susipazinom kaip jau supratot :icon-wink:

man rods dar ir daugiau forumieciu veidu maciau (is fotogalerijos nuotrauku) tik, kad pas mane liaudies pastovei pilna buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taigi papasakosiu su kuom esu as susitikes :)

1. Arimu - plugus padovanojo :) tai tada buvau susitikes (aciu uz pluga).

2. Swe - kai galvojau pirkti T-40 is jo buvau nulekes pas ji, bet taip ir nebenupirkau, radau arciau.

3. Zmogus_is_miesto - pas Avininka kai buvom sveciuos.

4. Avininkas - kai buvau pas ji sveciuose. :)

5. Raimisx - buvo pas mane i kaima atlekes, kai rokiskyje stazavosi :)

Dabar laukia eile pas KG apsilankyti mat kaimas mano nuo jo +-20km atstumu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pasipenejes pasipenejes... :)

tiesa dar jus ponas uzmirsau :D ir jegis, bet parodoj kazkaip neuzmaciau

tai kad per daug po lytagros valdas nesižvalgėme, tik ilgiau pasižiūrėjome ką apie melžimo robotą melavo :lol:

vat ir pasirodo draugas tereikejo tik apsisukti i kombaino puse as dazniausiai ten ir trainiojaus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pasipenejes pasipenejes... :)

tiesa dar jus ponas uzmirsau :D ir jegis, bet parodoj kazkaip neuzmaciau

tai kad per daug po lytagros valdas nesižvalgėme, tik ilgiau pasižiūrėjome ką apie melžimo robotą melavo :lol:

vat ir pasirodo draugas tereikejo tik apsisukti i kombaino puse as dazniausiai ten ir trainiojaus :D

tai kad kai ėjau pro kombainą tavęs nepastebėjau tuo metu, tik kombaine kažkoks diedukas darbavosi, vienu žodžiu kankino kombainą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...