Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
nea be gps :) gps ne tokiem smulkiem ukiam kaip mano :) svarstykles, amatron kompas, limiter, tentas ir ziburiukai. nieko ypatinga.ir su gps profis neina kiek zinau, eina hydro berods su gps

Panasu varianta ir as pasiiemiau.Su nekantrumu laukiu pavasario kai galesiu isbandyti.Priestai 10 metu atgrojau su bogbale.Garaze ir mano graziai atrodo.Dar vienos hidro poros traktoriui truksta, teks meistrauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbu du sezonus su ZA M 1201 amzone barstytuvu, ir rezume esu patenkintas jo tresimu kokokybe, nors buvau labai nustebes kaip pamaciau kad diskai sukasi i centra, o ne i krastus, bet susidengia puikiai...

aisku pas mane be svarstykliu, tai tas kalibravimas su sverimu ir disko emimu kartais nervina... tie ju trasu koeficientai pagal sudeti realiai visiskai nesutampa su realybe, tai ir limiteri reikia reguoliuotis pagal vizualu tresimo atstuma... kitas dalykas jis tikrai maziau skaldo trasas lyginant su Rouch, ar bogbale ir paskui ja maziau dulka, bet jei naudoji limiteri viso sio pliuso ji nebetenka, plius daznai pamirsti ji arba nuleisti arba pakelti :D

kitas minusas, kad du tie latakai i byrejimo sklendes, o pas Roucha vienas, ir jei susipili nelygiai trasas, o tai daznai nutinka jei pili du maisus, tai ir nervina kaip viena puse jau tuscia o kitoj dar koki 300 kg like, ir nedavazeves iki galo lauko turi vaziuot dasipilt...

tai toki butu pastebejimai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nea be gps :) gps ne tokiem smulkiem ukiam kaip mano :) svarstykles, amatron kompas, limiter, tentas ir ziburiukai. nieko ypatinga.ir su gps profis neina kiek zinau, eina hydro berods su gps

O gal Amatron 3 pas tave su Track? ;)

Tai kažkokia navigacija turi?nes Track sugairuoja lauką. :)

turim navigacija outback is kesko pirkta pries kokius 5-6 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

klausimelis turintiem amazone za-m profis del greicio daviklio.originaliai yra daviklis kuris kiek zinau tvirtinasi prie kardano ir pagal jo apsisukimus nustatomas vaziavimo greitis, taciau john deere servisistas sake kad gale kur visi saugikliai yra fyskute per kuria galima paiimti traktoriaus greiti ir tada nereiketu deti to davikliuko prie kardano.gal kas esate kanors panasaus bande pajungti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant kardano statyt daviklio dar neteko, tik prie galinio rato kad sukantis skaiciuotu varztu galvas.

Jei traktorius turi radara, paprastai buna fiske faktiniam traktoriaus greiciui pasiimti, sitas signalas labai gerai pavasari kol slapia, nes del buksavimo faktinis greitis visada mazesnis nei kad pagal davikli nuo ratu, taciau velesnese augalu fazese visdelto radaras pagrybauja ir tada jau geriau signalas nuo ratu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...